Jump to content

avizu auginimas


voras

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Prieš 10 valandų, aiv pranešimas:

Norejau paklausti ar pas ką būna dvilypių avižų. Pas mane šiemet visos avižos ėjo į pašarines, (nors buvo dideli, gražūs grūdai) nes buvo daug dvilypių avižų. Gal žinot ką daryt su jom, kad kitais metais taip nebūtų. Veislė scorpion.

Pas man tas pats siemet. Ir veisle scorpion. Vienais metais viena kita dvilype buna, kitais daugiau. Velniai zino nuo ko tai priklauso, man ir idomu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Reikia belukščių avižų kokios bent jau 1 t. Kas auginot Scorpion veislę - kaip derlius vidutinėse ir lengvose žemėse? Nes kiek esu girdėjęs tai gerai duoda jos. Šiemet pardavėm avižas belukštes po 180 Eur/t, klausė ar dar kas turi. Jei ką domina susisiekit su "Agromatika". Mano nuomone tikrai gera kaina kaip už avižas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, kestoxs pranešimas:

Skorpion veislė yra mažalukstės, kiek pamenu, o belukštes yra visai be lušto, Esu auginęs soul veislė ir dar kažkuria iš belukščiu, derlius mažesnis, lukštines dabar labiau apsimoka. 

jei ne paslaptis po kiek sekasi realizuoti tas lukstines avizas ir kam? nes paziurejus kainas pas pagrindinius supirkejus tai nieko pelningo nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

turiu avižų Symphony, kiek pridaviau saiko svoris buvo virš 0,5. Visos atitiko 1 klase. Pirkau pernai C2 sertifikuotas. Kam reikia skambinkit 864060385

 

veislė SYMPHONY nepasižymi dideliu krūmijimosi koeficientu ir dideliu grūdų skaičiumi šluotelėje.

Ši veislė didelį derlių formuoja stambių ir vienodų grūdų dėka.

Dėka aukšto saiko svorio, bei didelės stambių grūdų išeigos, SYMPHONY idealiai atitinka maisto pramonės poreikiams tenkinti. 

SYMPHONY pasižymi geru atsparumu pagrindinėms ligoms, todėl rekomenduojama auginti ekologiniuose ūkiuose. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Olegas pranešimas:

turiu avižų Symphony, kiek pridaviau saiko svoris buvo virš 0,5. Visos atitiko 1 klase. Pirkau pernai C2 sertifikuotas. Kam reikia skambinkit 864060385

 

veislė SYMPHONY nepasižymi dideliu krūmijimosi koeficientu ir dideliu grūdų skaičiumi šluotelėje.

Ši veislė didelį derlių formuoja stambių ir vienodų grūdų dėka.

Dėka aukšto saiko svorio, bei didelės stambių grūdų išeigos, SYMPHONY idealiai atitinka maisto pramonės poreikiams tenkinti. 

SYMPHONY pasižymi geru atsparumu pagrindinėms ligoms, todėl rekomenduojama auginti ekologiniuose ūkiuose. 

Kokiai firmai pardavei maistines avizas? :) Nes kai kurios issikele tokius kriterijus kad plaukai siausiasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...