Jump to content

apie plugus


Doncas

Recommended Posts

  • Atsakymai 173
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na kaip cia pasakius,kiekvienam savaip patinka kiekvienos firmos daiktas...o dylanciu kainu skirtumas nera jau toks didelis, nera taip,kad nebutu iperkamos

O kaip tau verstuves kainu skirtumas 200 ir 350 lt, kaltu 10 ir 35 lt, noragu 50 ir 100 cia ne originaliu. O originaliu verstuves 300 ir 1200 Lt kaltai 20 ir 50 Lt

Cia tau nedidelis skirtumas, man tai jis pakankamai didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip cia pasakius,kiekvienam savaip patinka kiekvienos firmos daiktas...o dylanciu kainu skirtumas nera jau toks didelis, nera taip,kad nebutu iperkamos

O kaip tau verstuves kainu skirtumas 200 ir 350 lt, kaltu 10 ir 35 lt, noragu 50 ir 100 cia ne originaliu. O originaliu verstuves 300 ir 1200 Lt kaltai 20 ir 50 Lt

Cia tau nedidelis skirtumas, man tai jis pakankamai didelis.

O kurio cia plugo daliu kurios kainos (kurio didesnes)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip cia pasakius,kiekvienam savaip patinka kiekvienos firmos daiktas...o dylanciu kainu skirtumas nera jau toks didelis, nera taip,kad nebutu iperkamos

O kaip tau verstuves kainu skirtumas 200 ir 350 lt, kaltu 10 ir 35 lt, noragu 50 ir 100 cia ne originaliu. O originaliu verstuves 300 ir 1200 Lt kaltai 20 ir 50 Lt

Cia tau nedidelis skirtumas, man tai jis pakankamai didelis.

nu atsiprasau,bet dar neteko su tokio dydzio kainom susidurt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip cia pasakius,kiekvienam savaip patinka kiekvienos firmos daiktas...o dylanciu kainu skirtumas nera jau toks didelis, nera taip,kad nebutu iperkamos

O kaip tau verstuves kainu skirtumas 200 ir 350 lt, kaltu 10 ir 35 lt, noragu 50 ir 100 cia ne originaliu. O originaliu verstuves 300 ir 1200 Lt kaltai 20 ir 50 Lt

Cia tau nedidelis skirtumas, man tai jis pakankamai didelis.

O kurio cia plugo daliu kurios kainos (kurio didesnes)?

Kvernelando pigesnes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip cia pasakius,kiekvienam savaip patinka kiekvienos firmos daiktas...o dylanciu kainu skirtumas nera jau toks didelis, nera taip,kad nebutu iperkamos

O kaip tau verstuves kainu skirtumas 200 ir 350 lt, kaltu 10 ir 35 lt, noragu 50 ir 100 cia ne originaliu. O originaliu verstuves 300 ir 1200 Lt kaltai 20 ir 50 Lt

Cia tau nedidelis skirtumas, man tai jis pakankamai didelis.

nu atsiprasau,bet dar neteko su tokio dydzio kainom susidurt

Tai kokiom tu kainom perki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip cia pasakius,kiekvienam savaip patinka kiekvienos firmos daiktas...o dylanciu kainu skirtumas nera jau toks didelis, nera taip,kad nebutu iperkamos

O kaip tau verstuves kainu skirtumas 200 ir 350 lt, kaltu 10 ir 35 lt, noragu 50 ir 100 cia ne originaliu. O originaliu verstuves 300 ir 1200 Lt kaltai 20 ir 50 Lt

Cia tau nedidelis skirtumas, man tai jis pakankamai didelis.

jai tik tas kainu skirtumas atitinka kokybe renkuosi brangesni :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

kazkur pradingo gabalai formo, kaip ten yra su overumais su gumine apsauga, dabar nuziurejau yra su gumine ir su hidrauline, kuri geresne butu, ar guma ta kaip nors verziasi, pas mane zemes siaip nesunkios bet akmenu yra, kvernelandai man kazkaip nepatinka ir brangesni ir nieko gero nesimato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur pradingo gabalai formo, kaip ten yra su overumais su gumine apsauga, dabar nuziurejau yra su gumine ir su hidrauline, kuri geresne butu, ar guma ta kaip nors verziasi, pas mane zemes siaip nesunkios bet akmenu yra, kvernelandai man kazkaip nepatinka ir brangesni ir nieko gero nesimato.

kuom tau tas kvernelandas negeras? apsauga amzina, laiko gerai, aria irgi. detaliu gali gaut kiekvienoj vietoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad kvernelandai ir brangesni ir ju normaliu aplinkui nera, kiek girdejau kad guma overumu irgi gerai laiko, tik va idomu kas turi kokie atsiliepimai.

as ir labiau linkes rinktis plugus su hidrauline apsauga. pas mane zemes nesunkios bet akmenu belekiek. teko dometis apie lingine apsauga ir buvo gan daznu nuomoniu kad linges daznai besikilnodamos praranda vienoda spaudima, o toliau prasisedea ir visos problemos. kitas dalykas jei zeme nera akmenuota ir sunki . tuomet koks kvernelendas tikiu kad dirba kaip laikrodis. bet jei pirkciau plugus su lingine apsauga, isitikinimui pageidauciau kad kvernelendas pries perkant duotu pratraukti ji mano akmenuotame lauke :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip su hidrauline apsauga laiko tarkim overumai tai negaliu pasakyt-nebandziau, bet kvenelandas su lingine apsauga uz rusiskus su hidrauline apsauga tris kart geriau nei ruskis...Overumai mano galva is vis labiau yra pritaikiti art akmenuotoj zemej, nes jie svediski o svedijoj tai ten grynas akmenynas, nu bent as teip galvoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip su hidrauline apsauga laiko tarkim overumai tai negaliu pasakyt-nebandziau, bet kvenelandas su lingine apsauga uz rusiskus su hidrauline apsauga tris kart geriau nei ruskis...Overumai mano galva is vis labiau yra pritaikiti art akmenuotoj zemej, nes jie svediski o svedijoj tai ten grynas akmenynas, nu bent as teip galvoju.

idomu, gal kas turi daugiau info apie overumus su hidro apsauga??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu overumu dalys brangesnes: verstuve 300lt , kaltas 60 ar 80, gerai neatsimenu (cia tie kur uzmaunami), noragai 100lt , bet viska gan lengavai galima restauruot, nes pas mane sunki zeme tai kazkur po 15-20ha nudyla kaltai ir noragiai apdyla tai tenka restauruot.Del gumos tai nezinau ,bet turetu nebloga but apsauga, nes nereik prieziuros :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu overumu dalys brangesnes: verstuve 300lt , kaltas 60 ar 80, gerai neatsimenu (cia tie kur uzmaunami), noragai 100lt , bet viska gan lengavai galima restauruot, nes pas mane sunki zeme tai kazkur po 15-20ha nudyla kaltai ir noragiai apdyla tai tenka restauruot.Del gumos tai nezinau ,bet turetu nebloga but apsauga, nes nereik prieziuros :icon-twisted:

turiu overumo plugus triju korpusu,tai kaltus pirkdavau seniau po 50-40lt, o siaip iskart nusipirkus,apsivirini su lingem ir ari be problemu ilgai ir nuobodziai,kol tos sukabinimo auseles nenumusi...pakeitimas tai geras tu tokiu kaltu,bet juos gan daznai beariant tenka pamesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska ka imanoma restauruojam lingem :D o jei rimciau kaltus tai kamazo linge davyrini ir vel i trasa, noragus irgi suduri su linge, siap pasidaro ten noragas praktiskai kaip fabricnas dar lidmetalio elektronu pavyrini ir gaunas normaliai, verstuves praktiskai nelabai gerai restauruot, nes tada jau zeme siunkiau slysta, o noragu, kaltu, pavazu reastauravimas neturi itakos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska ka imanoma restauruojam lingem :D o jei rimciau kaltus tai kamazo linge davyrini ir vel i trasa, noragus irgi suduri su linge, siap pasidaro ten noragas praktiskai kaip fabricnas dar lidmetalio elektronu pavyrini ir gaunas normaliai, verstuves praktiskai nelabai gerai restauruot, nes tada jau zeme siunkiau slysta, o noragu, kaltu, pavazu reastauravimas neturi itakos :)

na noraga parestauruot manau truputi padirbet reikia, juk noragas skersai nudyla, tai ta linge reikia nupielyt i trikampi beveik, o ir krasta kuris atpjauna dirva reikia pagalast. va kaltui linge dadurt paprasciau manau.

as rudeni labai vargau su kaltais ir noragais. nors ir hidro apsauga, linko noragai, duzo kaltai. ne nebezinau kokiosfirmos rinktis siuos dalykus. sutikciau jau brangiau moket, bet gera daikta isigyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...