Jump to content

apie plugus


Doncas

Recommended Posts

  • Atsakymai 173
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Su agroliuksu suariau apie 200 tai nei vieno kalto nenumusiau tik vienos verstuves galas nuluzo ir tai per didelis akmuo buvo man idomu kas turite overuma su hidraulune apsauga kai pasitaiko didelis akmuo ar du iskarto ar uztenka rezervuaro kai sudirba apsauga nes agroliuksas turi kiekvienam korpusui savo tai budavo kad net trys korpusai pasikelia vienu metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ber va ziurejau III kartos overumai tai ten kur pries verstuve juosta tai gal neturetu but labai brangi o verstuviu galai labai greit nesudyla ir ant kaltu dar kazkokie kaltai sukasi nedideli tai manyciau jie irgi neturetu but brangus bet kas ten per zeme turetu buti ar metalas kad 20ha suarus sudyla

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ber va ziurejau III kartos overumai tai ten kur pries verstuve juosta tai gal neturetu but labai brangi o verstuviu galai labai greit nesudyla ir ant kaltu dar kazkokie kaltai sukasi nedideli tai manyciau jie irgi neturetu but brangus bet kas ten per zeme turetu buti ar metalas kad 20ha suarus sudyla

metalas tik metalas. nes labai priklauso nuo metalo ir jo apdirbimo. jei tuos kaltus kepa kaip bandeles skonio nei netikrindami tai ir gaunas sh... gal kas gali parekomenduoti kontora is kur pirkti siuos dalykus???

ir ar galite imesti kokia nuoroda ar info apie tuos agroliuksus ??

aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ber va ziurejau III kartos overumai tai ten kur pries verstuve juosta tai gal neturetu but labai brangi o verstuviu galai labai greit nesudyla ir ant kaltu dar kazkokie kaltai sukasi nedideli tai manyciau jie irgi neturetu but brangus bet kas ten per zeme turetu buti ar metalas kad 20ha suarus sudyla

Ka zinau kas per zeme, priemolis sunkus toksai :) bet esme tame ,kad jeigu suari su naujais kaltais ( pirktais litagroj) apie 20 ha, reikia juos apvyrint linge ,nes jau jie smarkiai padyla. Ant pusantrinio su rusiskais plugais tokios problemos neturiu ,nes pastoviai linksma, luzta tie kaltai :). Apie pievu arima tai ner net kalbos ,kad vaziuot su t-150k nes iskart luzta plugai (su hidrauline apsauga), ypac po tokios saltos praitos ziemos kaip pasalas visus akmenus virsun sukele :) Pas mane tai kur "derlingesne" zeme tai daug akmenu ir sunki, todel ir dyla taip greit, cia jum ne smeliuka art :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad kvernelandai ir brangesni ir ju normaliu aplinkui nera, kiek girdejau kad guma overumu irgi gerai laiko, tik va idomu kas turi kokie atsiliepimai.

as ir labiau linkes rinktis plugus su hidrauline apsauga. pas mane zemes nesunkios bet akmenu belekiek. teko dometis apie lingine apsauga ir buvo gan daznu nuomoniu kad linges daznai besikilnodamos praranda vienoda spaudima, o toliau prasisedea ir visos problemos. kitas dalykas jei zeme nera akmenuota ir sunki . tuomet koks kvernelendas tikiu kad dirba kaip laikrodis. bet jei pirkciau plugus su lingine apsauga, isitikinimui pageidauciau kad kvernelendas pries perkant duotu pratraukti ji mano akmenuotame lauke :)

na dabar dotnuvos projektai duoda isbandyti kvernelanda tik ten kaip ir skutikas 5 korpusu kuri belarusas gali traukti. as kaltus perku lytagroj, sile ar kesko. siaip tai jie tikrai gana greitai sudyla ir kai apsuku tai buna kad pataikius i akmeni nusineria. siaip tai galvoju pirkti plugus(jei savo parduosiu) tik su lingine apsauga, na jei lemkena tai su spyruokline, nes nereikia papildomu hidro zarnu pasijungti, o ju ir taip pakanka ir mehanine apsauga nereikalauja dideles prieziuros. as mehanine apsauga visiskai patenkintas ir akmenu dirvose yra kurias ariu. zinoma jei leksi per lauka kaip nuo grandines nutrukes nuo akmenu jokia apsauga nepades kazkas vistiek lus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del besaikio greicio sutinku, taciau del patikimumo ir ilgaamziskumo abejoju, mano nuomone akmenuotiems laukams turetu labiau tikti hidro apsauga. juk svedai overuma sukure ne su linge o su hidro ... na bet postringavimai lieka postringavimais. reikia pamatyti arba isbandyti... galetu surengti kas nors kokia lauko diena akmenyneje . vo tada ir pramoga butu ir paisketu kas yra kas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kvernelandai tai norvegu gamybos ir ten ju zeme gana uolinga bet gamina su lingine apsauga ir jokiu problemu. cia priklauso nuo zmoniu vieniems patinka plugai su hidrauline, kitiems - mechanine apsauga o veikia jos visos gerai

va cia geriausias pastebejimas. Tik faktas kaip blynas kad mechanine apsauga reikalauja maziau prieziuros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galvoju kad gera ideja toptelejo. lauko diena akmenyneje. manau kompanijoms pardavinejancioms plugus butu ne tik ryzto isbandymas bet ir ju technikos ivertinimas, ptvarumas. :icon-idea:
kazin ar sutiktu, nelabai jiems noretusi demonstruoti technikos trukumus o lengvoi zemei viskas paprasciau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as savo belarusui neseniai turbina uzdejau tai manau 4 korpusu pluga patraus, i viska atsizvelgiau nutariau geriau imti su hidrauline apsauga, nes pas mane akmenuotos zemes ir plius labai kietos kaip sakant pagrinde molynai

pasiskaiciau, ka liaudis postringauja ir plaukai paskutiniai pasisiause.....

95 proc, kad netrauks tavo bielkis to plugo, arba arsi 3-4 pavara....

pats tokiu ariu 4x45, laumetrio gamybos su nukerpamu varztu. kada dirva normali ir ari normaliu gyliu, dar eina 5, o kada slapiau, jau reik 4 jungt.... beja, kas apie greiti snekejo, nuliudinsiu, nes jai plugas gerai atreguliuotas, ariant 4 pavara labai graziai supila, uztenka su germinatorium pralekt.

bet pagrindas tame, kad pas mus molio nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Na as savo belarusui neseniai turbina uzdejau tai manau 4 korpusu pluga patraus, i viska atsizvelgiau nutariau geriau imti su hidrauline apsauga, nes pas mane akmenuotos zemes ir plius labai kietos kaip sakant pagrinde molynai

pasiskaiciau, ka liaudis postringauja ir plaukai paskutiniai pasisiause.....

95 proc, kad netrauks tavo bielkis to plugo, arba arsi 3-4 pavara....

pats tokiu ariu 4x45, laumetrio gamybos su nukerpamu varztu. kada dirva normali ir ari normaliu gyliu, dar eina 5, o kada slapiau, jau reik 4 jungt.... beja, kas apie greiti snekejo, nuliudinsiu, nes jai plugas gerai atreguliuotas, ariant 4 pavara labai graziai supila, uztenka su germinatorium pralekt.

bet pagrindas tame, kad pas mus molio nera.

Na tai jei matysiu kad 3-4 begiu tempia tada nedrosiu to traktoriaus ir nuimsiu korpusa, varysiu su 3 korp ir manau 5-6 begiu temps

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as savo belarusui neseniai turbina uzdejau tai manau 4 korpusu pluga patraus, i viska atsizvelgiau nutariau geriau imti su hidrauline apsauga, nes pas mane akmenuotos zemes ir plius labai kietos kaip sakant pagrinde molynai

pasiskaiciau, ka liaudis postringauja ir plaukai paskutiniai pasisiause.....

95 proc, kad netrauks tavo bielkis to plugo, arba arsi 3-4 pavara....

pats tokiu ariu 4x45, laumetrio gamybos su nukerpamu varztu. kada dirva normali ir ari normaliu gyliu, dar eina 5, o kada slapiau, jau reik 4 jungt.... beja, kas apie greiti snekejo, nuliudinsiu, nes jai plugas gerai atreguliuotas, ariant 4 pavara labai graziai supila, uztenka su germinatorium pralekt.

bet pagrindas tame, kad pas mus molio nera.

Na tai jei matysiu kad 3-4 begiu tempia tada nedrosiu to traktoriaus ir nuimsiu korpusa, varysiu su 3 korp ir manau 5-6 begiu temps

jai 4 trauks, neimk korpuso. pas tave kogero padangos placios??? o pas mane 50. jegos traktorius turi, tik buksuoja....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as savo belarusui neseniai turbina uzdejau tai manau 4 korpusu pluga patraus, i viska atsizvelgiau nutariau geriau imti su hidrauline apsauga, nes pas mane akmenuotos zemes ir plius labai kietos kaip sakant pagrinde molynai

pasiskaiciau, ka liaudis postringauja ir plaukai paskutiniai pasisiause.....

95 proc, kad netrauks tavo bielkis to plugo, arba arsi 3-4 pavara....

pats tokiu ariu 4x45, laumetrio gamybos su nukerpamu varztu. kada dirva normali ir ari normaliu gyliu, dar eina 5, o kada slapiau, jau reik 4 jungt.... beja, kas apie greiti snekejo, nuliudinsiu, nes jai plugas gerai atreguliuotas, ariant 4 pavara labai graziai supila, uztenka su germinatorium pralekt.

bet pagrindas tame, kad pas mus molio nera.

Na tai jei matysiu kad 3-4 begiu tempia tada nedrosiu to traktoriaus ir nuimsiu korpusa, varysiu su 3 korp ir manau 5-6 begiu temps

jai 4 trauks, neimk korpuso. pas tave kogero padangos placios??? o pas mane 50. jegos traktorius turi, tik buksuoja....

Taip pas mane placios, bet ar veleno nenusuks 4 begiu traukiant 4 korp pluga juk labai sunku varikliui sukti? o ar ne per letai 4 begiu arti? beja kai biski slapiau bus kazin ar patrauks ta pluga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...