Jump to content

kokia man pasiulytumet sejamaja ant 200ha?


Recommended Posts

kad traktorius MF 6480 (145ag) vilktu :)

Jei naują tai nežinau. Paprastų yra sočiai, bet jei nori su trąšom, prikabinamos - tada jau kosminiai pinigai tokiem plotam, net ir su parama matematika nesigauna. Pavyzdžiui aš nenoriu 3m, nors ant tokio ploto būtų logiškiau, bet tada jau reikia purkštuvą keist. Dabar priimtiniausia mintis - naudota rimta sėjamoji, plius naudotas laiko patikrintas traktorius. Rizikinga, bet ant tokių plotų naują padori technika niekaip neišsitenka, o lenko ar turko nesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad traktorius MF 6480 (145ag) vilktu :)

Jei naują tai nežinau. Paprastų yra sočiai, bet jei nori su trąšom, prikabinamos - tada jau kosminiai pinigai tokiem plotam, net ir su parama matematika nesigauna. Pavyzdžiui aš nenoriu 3m, nors ant tokio ploto būtų logiškiau, bet tada jau reikia purkštuvą keist. Dabar priimtiniausia mintis - naudota rimta sėjamoji, plius naudotas laiko patikrintas traktorius. Rizikinga, bet ant tokių plotų naują padori technika niekaip neišsitenka, o lenko ar turko nesinori.

Na prie triju metru sejalkos tai bet kos purkstuvas turetu tikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

200ha butinai su zemes dirbimu. Horsch ar vaderstad 3m. Kazkas rasinejo apie tume nova kombi, neblogu atsiliepimu girdejau apie unia idea xl. Bent as tai pasisakau tik uz kombinuota sejamaja, nes visai kita sparta ir kitas issejimas. Kartu ir galimybe bearimine zemdirbyste bandyt (nors skutikas beveik butinas turet - galulaukem supurent pries darant apvaziavimus), nes pas mane kitur tiek sumyne jog kirovas pravaziuoja ir niekas ant zemes neatsispaudzia... Pasinaudojus parama ne taip jau baisiai atrodo. Be to su tokimis mazuose laukeliuose be galo sunku. Pakabinama sejamoji manau nera gerai, nes transporte labai padangas galines apkrauna, todel negalima jose zemo slegio laikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

200ha butinai su zemes dirbimu. Horsch ar vaderstad 3m. Kazkas rasinejo apie tume nova kombi, neblogu atsiliepimu girdejau apie unia idea xl. Bent as tai pasisakau tik uz kombinuota sejamaja, nes visai kita sparta ir kitas issejimas. Kartu ir galimybe bearimine zemdirbyste bandyt (nors skutikas beveik butinas turet - galulaukem supurent pries darant apvaziavimus), nes pas mane kitur tiek sumyne jog kirovas pravaziuoja ir niekas ant zemes neatsispaudzia... Pasinaudojus parama ne taip jau baisiai atrodo. Be to su tokimis mazuose laukeliuose be galo sunku. Pakabinama sejamoji manau nera gerai, nes transporte labai padangas galines apkrauna, todel negalima jose zemo slegio laikyt.

Kaip tik idea ir turiu tik ne xl o pakabinama 3m, žinoma prikabinama but zymiai geriau turet bet ir pinigai kitokie, o siaip tai sejamoji puikiai veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.jualde.lt/index.php?PrekeID=853 dar http://www.lytagra.lt/devpniaus.php?osC ... =Guzels.TV trauks abi. Su freza ar su seklu bunkeriu kokiu2t ir su dirbimu jau reiketu 3m kaip tau ir pataria kiti kolegos. Be jokio pirminio dirbimo 6m kaip JD o SPU ir acord nesinori net siulyti. Asmeniskai as rinkciausi antra nuoroda bet jau dirvos dirbimas turetu buti arimas arba bent minimalus skutimas. Tiesa stai dar diskine http://www.mascus.lt/Zemes-ukis/Naudoto ... b1e96.html
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...