Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Seveiki norejau pasityrauti kas is jusu turite claas mega 218 ar patenkinti smulkintuvo darbu ar gerai susmulkina seudus .Mano kaip tai prastai smulkina nor peiliukai keisti orginalus pries du sezonus .Liekai ilgokoi galai seudu ir pats isskledimas labai prastas.Aciu viesiems uz atsakymus

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , dzukas2 pranešimas:

Seveiki norejau pasityrauti kas is jusu turite claas mega 218 ar patenkinti smulkintuvo darbu ar gerai susmulkina seudus .Mano kaip tai prastai smulkina nor peiliukai keisti orginalus pries du sezonus .Liekai ilgokoi galai seudu ir pats isskledimas labai prastas.Aciu viesiems uz atsakymus

 

Laba aš savo megai kasmet keičiu peiliukus naujus.Dedu karpytus originalius,priešpeiliai  galandami ir reguliuojasi.Jai rapsą kuliu atitraukiu priešpeilius .Smulkintuvas gerai smulkina.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, dzukas2 pranešimas:

Seveiki norejau pasityrauti kas is jusu turite claas mega 218 ar patenkinti smulkintuvo darbu ar gerai susmulkina seudus .Mano kaip tai prastai smulkina nor peiliukai keisti orginalus pries du sezonus .Liekai ilgokoi galai seudu ir pats isskledimas labai prastas.Aciu viesiems uz atsakymus

 

priešpeilius suversk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priespeilius uzgalandinome ir suregulevome kaip pagal claas manuala knyga dar priedo to didziojo priespeilio atlikom regulevima ir uzgelendom bet palyginus su kitu markiu kombainais kaip tai prastai atrodo pradalgyje po smulkintuvo.Gal reikes pabandyti peiliukus dantytus sudeti nes pirkau orginalius is kesko bet nedantytus .Aciu uz patarimus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2019‎-‎01‎-‎07 at 20:48, dzukas2 pranešimas:

Priespeilius uzgalandinome ir suregulevome kaip pagal claas manuala knyga dar priedo to didziojo priespeilio atlikom regulevima ir uzgelendom bet palyginus su kitu markiu kombainais kaip tai prastai atrodo pradalgyje po smulkintuvo.Gal reikes pabandyti peiliukus dantytus sudeti nes pirkau orginalius is kesko bet nedantytus .Aciu uz patarimus 

Žiūrint su kuo lygini tą smulkinimą. Naujesnių kombainų smulkintuvų ir apsukimai didesni ir peiliukų daugiau. Kitas dalykas klausimas ar ten dzūkijoj pasiekiat normalius derlius, nes jei kombainas eina neapkrautas, jei šiaudas trumpas, tai irgi smulkinimo kokybei atsiliepia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-06 at 20:48, dzukas2 pranešimas:

Seveiki norejau pasityrauti kas is jusu turite claas mega 218 ar patenkinti smulkintuvo darbu ar gerai susmulkina seudus .Mano kaip tai prastai smulkina nor peiliukai keisti orginalus pries du sezonus .Liekai ilgokoi galai seudu ir pats isskledimas labai prastas.Aciu viesiems uz atsakymus

 

pabandyk kasmet pasikeist ir daug bedu issipres...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2019‎-‎01‎-‎11 at 19:06, Witalikas pranešimas:

Gal kas uzsiima kederio sraiges tiesinimu? Yra lenkta per viduri, kaip ir

Koks tas lenkimas ? Man Dominator 96 sraigė buvo beveik į dvi dalis pasidalinus. Per dieną darbo suvirinom ir buvo neblogiau už naują. Aišku darbas pedantiškas, nepaskubėsi. Pora sekundžių pavirini, patiesini ir taip visą dieną. Nebent neina prieiti padoriai skardas ištiesinti, bet nieko nėra neišsprendžiamo su kūjo, laužtuvo, bulgarkės, svarkės ir domkrato pagalba. Iš trijų BMW metalo lomo padaro vieną toč toč kaip iš gamyklos, o čia tik sraigė. :)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-13 at 10:29, drapox pranešimas:

Koks tas lenkimas ? Man Dominator 96 sraigė buvo beveik į dvi dalis pasidalinus. Per dieną darbo suvirinom ir buvo neblogiau už naują. Aišku darbas pedantiškas, nepaskubėsi. Pora sekundžių pavirini, patiesini ir taip visą dieną. Nebent neina prieiti padoriai skardas ištiesinti, bet nieko nėra neišsprendžiamo su kūjo, laužtuvo, bulgarkės, svarkės ir domkrato pagalba. Iš trijų BMW metalo lomo padaro vieną toč toč kaip iš gamyklos, o čia tik sraigė. :)  

Akmenu gavus ir linkus per viduri. Bandysim patys taisyti,  tada :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, nts519 pranešimas:

Sveiki, vis dar ieškom kombaino savo ūkiui (300ha) Išoko toks neblogas lyg ir variantas Claas Tucano 480 2013 metų. Gal kas dirbę su šiuo hibridu? Kokios jų galimybės? Ačiū

neblūdyk ant tokio ukio su mopiedu :auto-biker: kaip minimum lexioną žiūrek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...