Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

Yra visokių nuomonių. Kas viršuje irgi turėtų būti skirtingo aukščio. Kažkur interneto platybėse buvau radęs pardavinėjamą 12 augalų mišinį. Aš neatmetu ir avižų naudojimo, nes jų šaknys labai gerai veikia. Koks nors amerikonas naudoja elementarius rugius, į kuriuos sėja kukurūzą pavasarį. Variantų yra sočiai. Tik norisi kuo pigiau prasisukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , edviuks pranešimas:

O ka darysi su rapsu ? nes tokia zalia trasa, turint sejomainoje rapsa, nelabai kokia 

Dėl ko jūs čia bijot,nesėkit rapso po garstyčių ir ir viskas,v kvietukams tinka žirniams irgi labai geras priešdėlis,o kur bus žieminiai vistiek nesėji žalinimui,o po rapso vistiek sėji dažniausiai žiemines kultūras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, tadasjo pranešimas:

Bet daznai jau laukuose atsiras kryzmaziedziu augalu. Vieni sako zaliai trasai garstycia skaitos kaip sejomaininis augalas, kiti sako kad ja auginant aparimui nesiskaito kaip sejomaininis augalas. Cia manau ta turejo mintyje edviux

As jau garstyciu atsisakes poseliui, rapso gana daug sejam tai pasijuto kad netinkamas variantas. Bandysiu siemet bitiniu faceliju poseliui, skaiciau kad negiminingas nei vienai iprastai kulturai sitas augalas. Kiek prisigooglinau, susidariau nuomone kad turetu iki zydejimo spet iaugt ,savu kailiu nepabandes neisitikinsi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ignas.d pranešimas:

As jau garstyciu atsisakes poseliui, rapso gana daug sejam tai pasijuto kad netinkamas variantas. Bandysiu siemet bitiniu faceliju poseliui, skaiciau kad negiminingas nei vienai iprastai kulturai sitas augalas. Kiek prisigooglinau, susidariau nuomone kad turetu iki zydejimo spet iaugt ,savu kailiu nepabandes neisitikinsi :) 

Su kuo maisysi? ir kokiu budu sesi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar tiksliai nenusprendziau, zalinimui pakolkas pudymo numates palikt, visi sitie bandymai siai dienai labiau del dirvos tausojimo ir patirties kaupimo. Zalinimui rizikinga varneles det, kol neaisku kas gausis, be to facelijos nera nma poselio augalu sarase. I misini kogero tiktu kokiu avizu, ar raudonuju dobilu  aisku su salyga kad ne pupos ar zirniai pavasy sesis. Siemet planuoju barstyt su barstykle ant razienu ir suskust iskart sekliai su lekstem, bet norint kad butu greiciau ir kokybiskiau reiktu pirkt smulkiasekle ant leksciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, linas78s pranešimas:

Dėl ko jūs čia bijot,nesėkit rapso po garstyčių ir ir viskas,v kvietukams tinka žirniams irgi labai geras priešdėlis,o kur bus žieminiai vistiek nesėji žalinimui,o po rapso vistiek sėji dažniausiai žiemines kultūras

Surasyk sejomaina kaip tu ja isivaizduoji su garstyciom ir rapsu, nemazinant rapsu ploto, garstyciu ir ridiku misini sejant po visu zieminiu kvieciu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, edviuks pranešimas:

Surasyk sejomaina kaip tu ja isivaizduoji su garstyciom ir rapsu, nemazinant rapsu ploto, garstyciu ir ridiku misini sejant po visu zieminiu kvieciu . 

Jei sėjat tik ž kviečius ir rapsą tai suprantu kad ne kažką,bet aš galvoju tokį variantą ž rapsas- ž kviečiai po jų posėdis - v kvietukai- žirniai arba pupos  vėl ž kviečiai ir rapsas grįžta ir 5 procentus laukų žalinimui nesunku išskirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, edviuks pranešimas:

kas antrais metais ankstiniai kaip ir. Man tai neatrodo protinga. Ivedant avizas su vikiais ar peliuskom, dobilus, ok. Bet su garstyciom, sunkus atvejai. Labai mazas plotelis lauku gali buti poseliu palei mane, jei auginami rapsai . 

Jei jau šimtui metų sudaryta sėjomaina tai jo,aš dar miežių į terpiu ir žiūri pagal situaciją, tai kai iššąla žieminiai tai vistiek kažkuo atsėji o ne sėjomainos žiurai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Vilius pranešimas:

Sėji rapsa - kviečius, po kulimo(posėlis) -miežiai -kviečiai-žirniai- kviečiai-rapsas. Ir sukasi ratas panašiai pas mane. 

Tai ir aš tą patį pasiūliau tai jam ankštiniai per dažnai, gal ne taip suprato turėjau omeny kad arba žirniai arba pupos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...