Jump to content

Kombainas iki 30.000 Lt 50 ha ūkiui


Jaunasis_ūkininks

Recommended Posts

  • Atsakymai 105
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Jei pirksi kombainą tik klausydamas forumiečių nuomonių tai visai galva susisuks (kaip ir man buvo). Aš esu tos nuomonės kol pats neišbandysi (nepakulsi sezona) kombaino tol nesužinosi ar geras aparatas ar ne. O kombainas toks įrengimas kad vistiek suges, nesvarbu ar tai butų niva ar claasas. Tik galbūt skirtingi remonto ir dalių kaštai. Dronningborg man nepažystamas aparatas, bet aš pirkdamas daugiau žiūrėjau į būklę nei į markę. Nežinau gal ir gailėsiuos vėliau. Žodžiu pirmas kūlimo sezonas parodys. O dėl pieriekūpų kombainų drožimo Lietuvoj tai čia nenaujiena, nes visi taip daro. Pas mus irgi keli užsiima šiuo versliuku. Tai visi didieji kombainai vasarą kažkaip dingsta iš kiemų, nes pluša laukuose išnuomoti su pasamdytais kombainininkais, o rudenį gryžta ir puikuojasi internete: "Lietuvoj nenaudotas, ką tik iš Danijos". Nieko nepadarysi melavimas irgi profesija gan pelninga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pirksi kombainą tik klausydamas forumiečių nuomonių tai visai galva susisuks (kaip ir man buvo). Aš esu tos nuomonės kol pats neišbandysi (nepakulsi sezona) kombaino tol nesužinosi ar geras aparatas ar ne. O kombainas toks įrengimas kad vistiek suges, nesvarbu ar tai butų niva ar claasas. Tik galbūt skirtingi remonto ir dalių kaštai. Dronningborg man nepažystamas aparatas, bet aš pirkdamas daugiau žiūrėjau į būklę nei į markę. Nežinau gal ir gailėsiuos vėliau. Žodžiu pirmas kūlimo sezonas parodys. O dėl pieriekūpų kombainų drožimo Lietuvoj tai čia nenaujiena, nes visi taip daro. Pas mus irgi keli užsiima šiuo versliuku. Tai visi didieji kombainai vasarą kažkaip dingsta iš kiemų, nes pluša laukuose išnuomoti su pasamdytais kombainininkais, o rudenį gryžta ir puikuojasi internete: "Lietuvoj nenaudotas, ką tik iš Danijos". Nieko nepadarysi melavimas irgi profesija gan pelninga.

si profesija turi kitoki pavadinima "vadyba" :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jo vietoj ciupciau gera NIVA nesupuvusia ir viskas :eusa-whistle:

Jau ir supuvusių NIVŲ nelabai matosi tai kur tą gerą rasti.Planuoju plėstis,nevisą gyvenimą būti jaunam ūkininkui :D ,o techniką visada renkuosi geresnę ir su perspektyva,kad po metų nereiktu ieškoti kitos ir galvoti kaip senu laužu atsikratyti.Kai gerai dirbi"chalymo" irgi netrūksta,įsitikinau kai Kvernrlandą nusipirkau ir savo 20ha dirvonų užverčiau,tuoj atsirado norinčių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim JD 965 jau 4 metai, mokėjau 32 000 lt. kuliu apie 70 ha. ir pakolkas jokių problemų, radus našesnį turimą parduosiu

Sakai jokiu problemu, o pačia pagrindyne įvardini, Nenašus.

Manau, kad jis, pagal savo techninius duomenis, turi ir atitinkamą našumą. Neįmanoma su 104cm pločio būgnu ir 125ag. norėti kulti 100 tonų grūdų per 10val.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit patarti ar verta pirkti http://www.autogidas.lt/skelbimai/masse ... 26378.html nes kaip jaunas mano ūkis,brangesnio nelabai patempiu

as tav galiu pasiulyt naujesni modeli mf uz tokia kainike ir su smulkintuvu

Gal galima daugiau apie jį sužinoti,metai,galingumas motoro,kederis ir panašei.Ar senai droži?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

metai ligu 84-85 modelis 530s pjaunamoji 4.2 smulkituvas perkinso motoras 6cilindrai siemet viskas pakeista filtrai visi tepalai. na jis pas mus 5metai tiesiog nebera ka bekult halimu neber tai nebreikalingas tapo visa laika po stogu stovi lietaus nemates tai ner supuves nukulem simet 60ha be jokiu gedimu uz 20atidociau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Panaujinam tema :)

gal "dede" Saulius ka pasiulis ar patars koki butu galima nupirkti kombaina uz ~40klt kuris turetu geriausia nasumo ir patikimumo santyki uz tokia kaina laukiu jusu minciu :eusa-think:

prie hektaru neprisirisant nes vienas isimetes kulturas 100ha nuima o kitas kai kulturos eina kartu 50 vos speja tinkamiausiais terminais nuimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar viena pastebejima keiciant nupirkta technika uz metu dvieju patiriamas didelis kartais net labai didelis minusas . nu va tokiu atveju kaip pries pora metu pirktas naudotas traktorius o db vietoj jo i nauja pasiulo puse jo vertes sako niekas cia jo nepirks paramos yra.o va jei domiesi naudotu tai kaina ant 1 trecdalio buna mazesne perkant dviems metais naujasni ir susigrazinant 40 procentu sumos jei konkreciu atveju tai jd 6930 premium 2008 180 tukstanciu , o naujas 230 tukstanciu .sako domejimasis yra vokieciai juos perka. :) zodziu kaip bebutu tu moki daug tau moka mazai.daryk ka nori neina galu sudurt. :icon-confused::icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Atsiliepkit kas turit d4000s ar d4500. Ar tikrai su detalėm taip striuka ir kainos didelės kaip visi šneka. Maniškiam naujas dalgis 1600Lt. Tai Jurbarke žadėjo už 500 Lt. padaryt. Kas jiem labiausiai genda ir kokiom dalim reikėtų pasirūpint iš anksto kad paskui nereikėtų per javapjūtę prastovėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiliepkit kas turit d4000s ar d4500. Ar tikrai su detalėm taip striuka ir kainos didelės kaip visi šneka. Maniškiam naujas dalgis 1600Lt. Tai Jurbarke žadėjo už 500 Lt. padaryt. Kas jiem labiausiai genda ir kokiom dalim reikėtų pasirūpint iš anksto kad paskui nereikėtų per javapjūtę prastovėt.

Del ko tau reikalingas naujas dalgis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...