Jump to content

Kombainas iki 30.000 Lt 50 ha ūkiui


Jaunasis_ūkininks

Recommended Posts

  • Atsakymai 105
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Man tai šioks toks šuolis vien kederis per metrą ilgesnis. O kad volvike buvo 90 aj (pagal konedata.net) tai nesamonė, nes buvo be turbinos ir su 2,8 kederiu tai mėgdavo pridusti arba tie arkliai jau "išsilakstę buvo". Ir dar supratau ką reiškia kulti be kabinos (kas bandė miežius žino). Dar kas nervindavo tai važiuoklė su diržais amžinai greičių dėžę išplakdavo. Nežinau geros būklės 1987 m. pasitaikė. Tokios bųklės D7000 Būčiau neįpirkęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai šioks toks šuolis vien kederis per metrą ilgesnis. O kad volvike buvo 90 aj (pagal konedata.net) tai nesamonė, nes buvo be turbinos ir su 2,8 kederiu tai mėgdavo pridusti arba tie arkliai jau "išsilakstę buvo". Ir dar supratau ką reiškia kulti be kabinos (kas bandė miežius žino). Dar kas nervindavo tai važiuoklė su diržais amžinai greičių dėžę išplakdavo. Nežinau geros būklės 1987 m. pasitaikė. Tokios bųklės D7000 Būčiau neįpirkęs.

As padrosta papirkau db uz 30 stuku bet tai pries 7 metus buvo.... turetu darbai eiti greiciau pas mane 105ag bet mazoka sakyciau kvieciuose noretusi dar koki 20 arkliuku nors uztenka ir taip ne simtais ha doroju i metus dbr jau virs 100ha neskubant tenka nuimt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai D4000 pagal sietu plota tai tas pats kai D1200 (pats matavau su rulete). Pas D4500 sietu plotis tas pats tik jie biski ilgesni. Variklis galingesnis, kederis didesnis, bet vis tiek greitai ne vaziuosi nes beres per sikna (kombaino :D ) Taigi pats dabar apsisprendziau ir ieskau D7000.

Ir jei ne paslaptys, tai kur nupirkai? Zinau kad buvo parduodami Varenoje, Siauliose, Kaisiadoryje (beja ten nevertas prasomu pinigu :eusa-naughty: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai šioks toks šuolis vien kederis per metrą ilgesnis. O kad volvike buvo 90 aj (pagal konedata.net) tai nesamonė, nes buvo be turbinos ir su 2,8 kederiu tai mėgdavo pridusti arba tie arkliai jau "išsilakstę buvo". Ir dar supratau ką reiškia kulti be kabinos (kas bandė miežius žino). Dar kas nervindavo tai važiuoklė su diržais amžinai greičių dėžę išplakdavo. Nežinau geros būklės 1987 m. pasitaikė. Tokios bųklės D7000 Būčiau neįpirkęs.

tai kad ziuriu DB8000 bekainuoja 25k http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dronnin ... 57528.html http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduod ... 26347.html tai ar nebusi prasoves pasirinkes 4000S? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa dar galutinai nenupirkau yra dar senesnis neblogos būklės d7000 perkins 6c. 4,2 kederis. Tai norit pasakyt kad d7000 būtų našesnis. O su tokiu kederiu be turbinos nebus dusulys?

dirbu su tokiu aisku noretusi arkliu kad daugiau kauksetu bet 5t derlius per normale dienike 7ha nuguldomi nesunkiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del barstymu tai tiesa :) Vat tik D7000 turi viena minusa (kaip man)- kuliamosios, kederio, grudu ispilymas jungiasi migtukais- varikliukas ir elektromagnetai, aisku tai patogu bet ar patikima ir turbut nemazai kainuos jei suges :eusa-think:

O pas D4000 viskas senoviskai su rankenelemis- pigiau ir patikima :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu viskas parsivariau d4000s. Parejo 70 km savo hodu. Man po 830s tai malonus aparačiukas, bet svarbiausia stovis - nors dabar gali kult. Tiesa vieną šlangą reikės pakeist biški snargliojas, guolius visus patikrint. Dalgis kokiu greičiu laksto šakės arba aš tikriausiai nebuvau matęs normalaus kombaino kaip viskas turi būti. O tas starteris kederyje atsukt dalgiui atgal jei užkiša čia gamyklinis ar danų išmislas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemaniau kad Danai auksarankiai. Man kažkaip pasirodė kaip ir gamyklinis nors instrukcijoje neradau. Dar instrucijoje (deja tik danų kalba) radau lapelį kuriame danas surašė viską ką pakeitė šitam kombainui. Pasirodo ne 87 o 89 metų. Nors tiksliai sužinosiu kai registruosiu žemės ūkio skyriuje pagal katalogus. Gal kur nors internete yra kokia DB pagal inventorinius numerius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemaniau kad Danai auksarankiai. Man kažkaip pasirodė kaip ir gamyklinis nors instrukcijoje neradau. Dar instrucijoje (deja tik danų kalba) radau lapelį kuriame danas surašė viską ką pakeitė šitam kombainui. Pasirodo ne 87 o 89 metų. Nors tiksliai sužinosiu kai registruosiu žemės ūkio skyriuje pagal katalogus. Gal kur nors internete yra kokia DB pagal inventorinius numerius?

o kokius dokumentus gavai siam kombainui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Instrukcija danų kalba dar kiek suprantu kaip ir seviso knygutė nes ten lentelės užpidytos su parkeriu kažkokie gedimai tikriausiai daniškai surašyti nors jokių antspaudų nėra(dar nespėjau išsiverst) visur kombaino inventorinis numeris įrašytas.

2. Kelių draudimą mėnesiui (pardavėjas buvo išpirkęs)

3. PVM sąskaitą iš pardavėjo (įmonės) su kuria eisiu įregistruot kombainą

Ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar nežinot tas ūkininkas ar didelis. Nes mano kombainiokas gal per mažas jam bandyt. Mačiau pas jį apdrožtus d8500 d7500. Taip pasižiūrėjau negi danas iki tiek davaręs būtų. Man atrodo visi pieriekūpai Lietuvoj tokius šulerius daro nes visi yra sukčiai apgavikai ir brangininkai todel ir važiuoja su nauju mersu o ne kaip aš su passatu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...