Jump to content

Wielton priekabos


arasvil

Recommended Posts

na manau ten nuomone kad nieko nevertos to kuris ciupinejo. Siap man visia patiko. Jei lyginti su pronar komplektacija rimtesne, stabdziai geresni, dvitejinio profilio remas (tvirtesnis ir atsparesnis korozinai) ir tikrai labai geras dzaymas (siap as ir pronar dazymu patenkintas, nes uzdeta 2 sluoksniais ir gana storais). Be to man spalvos graziai ziurisi.

Na mainusas manau jog aukstokos jos ir kubaturos noretusi didesnes ir gamybos terminai netoli 5 men. Kaina taip pat, minusas penkiazenkli skaiciu :)

Siap jau butau pirkes jei butu greiciau gamine,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau ten nuomone kad nieko nevertos to kuris ciupinejo. Siap man visia patiko. Jei lyginti su pronar komplektacija rimtesne, stabdziai geresni, dvitejinio profilio remas (tvirtesnis ir atsparesnis korozinai) ir tikrai labai geras dzaymas (siap as ir pronar dazymu patenkintas, nes uzdeta 2 sluoksniais ir gana storais). Be to man spalvos graziai ziurisi.

Na mainusas manau jog aukstokos jos ir kubaturos noretusi didesnes ir gamybos terminai netoli 5 men. Kaina taip pat, minusas penkiazenkli skaiciu :)

Siap jau butau pirkes jei butu greiciau gamine,

ka turi omeny aukstesnes? lyginau su pronar, tai ir aukstis, ir kiti ismatavimai vos ne identiski?

cia praeita savaite susigundziau, ir skambtelejau i gamykla lenkijoj, tai pagrindini skirtuma ivardijo, jog wieltono tiek remas tiek bortai pagaminti is svedisko DOMEX plieno, kiek teisybes nezinau, bet jei tiesa, tai pakelia kaina. zadejo lenkas atsiusti pora nuotrauku, ir daugiau aprasyti skirtumus, kai kazka gausiu, parasysiu cia, ir lauksiu jusu ivertinimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

platforma ko gero 10 cm auksciau nei pronar. Siap labai panasios pronar ir wielton. Wielton remas dvitejinio profilio - nera uzdaru ertmiu, todel daug atsparesnis korozijai. Metalas tai bet koks gerai, nemanau kad suluztu remas. Ir kazi ar kam yra taip nutike... Bortai nzn, bet panasu kad ir kaip pronaro, FUHRMANN gamybos profiliu.

Nzn tik kaip su kilpa prikabinama. Kaip strongoj sake, kad butinai tuei buti sukinejama. Nes visiem traktoriam prikabintuvai fiksuoti buna. O ar buna tokia opcija kad ir kilojama ir sukinejama neaisku. Ir pronaro kelaimoji galia truputuka didesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

na as taipat ziurineju tas velton priekabas man asmeniskai tai labai rimtas produktas pasirode vien del to jog velton priekabos yra gaminamos ir furoms o ten manau ir aiskint nieko nereikia

traktorine 14t puspriekabe gali tureti 17.5 kubo arba20 kubu tai nera manau mazi skaiciai nuo zemes iki platformos aukstis 1,42m dar si puspriekabe turi tripusi vertima gal pradziai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as taipat ziurineju tas velton priekabas man asmeniskai tai labai rimtas produktas pasirode vien del to jog velton priekabos yra gaminamos ir furoms o ten manau ir aiskint nieko nereikia

traktorine 14t puspriekabe gali tureti 17.5 kubo arba20 kubu tai nera manau mazi skaiciai nuo zemes iki platformos aukstis 1,42m dar si puspriekabe turi tripusi vertima gal pradziai tiek.

jei domejaisi, gal kainas oreantacines zinai? :eusa-think: 17,5m3 ar 20m3? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 kubu 57 tukst cia pvm moket nereik nes perki tiesiogiai is gamintojo cia apitiksli kaina be derybu.dar ka ji turi atsargini rata nuimamus bortus pirmo ir antro auksto, isvada antrai priekabai prikabint ,tenta, aikstele, amortizuojanti disliu,tripusi vertima, hidrauline pastatymo koja,na as taip susikomplektavau,standarto kaina apie 52185lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 kubu 57 tukst cia pvm moket nereik nes perki tiesiogiai is gamintojo cia apitiksli kaina be derybu.dar ka ji turi atsargini rata nuimamus bortus pirmo ir antro auksto, isvada antrai priekabai prikabint ,tenta, aikstele, amortizuojanti disliu,tripusi vertima, hidrauline pastatymo koja,na as taip susikomplektavau,standarto kaina apie 52185lt.

turi kolega 10t wieltona. labai patenkinkas, i tris puses vercia. sake 20 tonu smelio buvo pasikroves.. padangos furines, nekaista :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...