Jump to content

Zemes ukio paslaugu kainos


Pofke

Recommended Posts

pjovimas 70-100, grebimas 60, presavimas sieno 20lt/vnt, baltas 45-50lt. viskas daroma kaip sau o ne kaip chalymui. jei kam nepatinka mano kainos tada tegu ieskosi kas darys pigiau.

pjovimas ir grebimas tai normalu.pas mus rulono padarymas 12.nu siemet gal bus 15 bet nedaugiau apvyniojimas jei su savoplevele tai 18..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjovimas 70-100, grebimas 60, presavimas sieno 20lt/vnt, baltas 45-50lt. viskas daroma kaip sau o ne kaip chalymui. jei kam nepatinka mano kainos tada tegu ieskosi kas darys pigiau.

sieno 20lt tegul tai kiek zoles susukimas 25lt? tai pleveles apvyniojimas 25lt? :icon-eek: an rulono pleveles saunaudojama uz 12.10lt (kai pleveles rulono kaina 220+pvm) tai 12.90 lieka traktoriaus sanaudom ir preso, nu tegu vienam ruliui sanaudom duosim 2.90lt vadinasi 10 pelno nuo apvynioto bubulio kaip sako. visai nieko :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai negi as uz dyka turiu vaz ir dirbt? geriau tada pagulesiu prie ezeriuko sau ramiai, nes nuo tu keliu lt uzdirbtu nelabai kas pasikeis :eusa-whistle:

Linkęs pritart tavo samprotavimui, nors ir pats samdau paslaugą. Pievos pas dažną nelygios, o ir papričiniaut neretas mėgsta. 5 Lt ten ar ten, žmogeliui niekas nuo to nepasikeis. Visgi tenka žiauriai daug paklot už presavimo įrangą. Taip, kad 50 Lt/vnt. normali kaina. Aišku išskyrus agroservisus, kurie tik ir verčiasi šia paslauga. Jų paslaugos kaina turėtų būt mažesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai negi as uz dyka turiu vaz ir dirbt? geriau tada pagulesiu prie ezeriuko sau ramiai, nes nuo tu keliu lt uzdirbtu nelabai kas pasikeis :eusa-whistle:

tai tada isvis neuzsiimkit tai sienavimais kad viskas juma brangu,daugelis jukpagal eur saj parama gaunat nauja tehnika.tai vat todel ir po truputi perkamems patys viska yra belarus mtz80 :) o samdyt tai newerta o tik i minusa eisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai negi as uz dyka turiu vaz ir dirbt? geriau tada pagulesiu prie ezeriuko sau ramiai, nes nuo tu keliu lt uzdirbtu nelabai kas pasikeis :eusa-whistle:

tai tada isvis neuzsiimkit tai sienavimais kad viskas juma brangu,daugelis jukpagal eur saj parama gaunat nauja tehnika.tai vat todel ir po truputi perkamems patys viska yra belarus mtz80 :) o samdyt tai newerta o tik i minusa eisi

ink ir tu parama! a kas neleidzia?jei neimi tj ir neveksliank

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai negi as uz dyka turiu vaz ir dirbt? geriau tada pagulesiu prie ezeriuko sau ramiai, nes nuo tu keliu lt uzdirbtu nelabai kas pasikeis :eusa-whistle:

tai tada isvis neuzsiimkit tai sienavimais kad viskas juma brangu,daugelis jukpagal eur saj parama gaunat nauja tehnika.tai vat todel ir po truputi perkamems patys viska yra belarus mtz80 :) o samdyt tai newerta o tik i minusa eisi

ink ir tu parama! a kas neleidzia?jei neimi tj ir neveksliank

as newekslenu :) bet jus verkslenat kad tipo traktorius 120k presas vel ir jums jau neapsimokadirbt kaip ima 30.35...uz tai tokie ir sedi tik aplink save o kiti nepraso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjovimas 70-100, grebimas 60, presavimas sieno 20lt/vnt, baltas 45-50lt. viskas daroma kaip sau o ne kaip chalymui. jei kam nepatinka mano kainos tada tegu ieskosi kas darys pigiau.

Noriu pasiteirauti 45-50lt čia su PVM? ar be jokio popierėlio? :icon-rolleyes: ir dar vienas klausimas būtu...sakai dirbi kaip sau,o kai pradarai ruloną,o jis visas supelijas ką tokiu atveju daryti, na tam kuris tamsta tarkim samdė... tiesiai kalbant noriu paklausti kokia garantija,kad rulonai bus geri...jei garantiją duodi aš būsiu pirma klijentė nuo to pačio krašto,mes apie 90ha.sukame į baltus rulonus,samdome presą. Sandorį galim daryti iš karto :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjovimas 70-100, grebimas 60, presavimas sieno 20lt/vnt, baltas 45-50lt. viskas daroma kaip sau o ne kaip chalymui. jei kam nepatinka mano kainos tada tegu ieskosi kas darys pigiau.

Noriu pasiteirauti 45-50lt čia su PVM? ar be jokio popierėlio? :icon-rolleyes: ir dar vienas klausimas būtu...sakai dirbi kaip sau,o kai pradarai ruloną,o jis visas supelijas ką tokiu atveju daryti, na tam kuris tamsta tarkim samdė... tiesiai kalbant noriu paklausti kokia garantija,kad rulonai bus geri...jei garantiją duodi aš būsiu pirma klijentė nuo to pačio krašto,mes apie 90ha.sukame į baltus rulonus,samdome presą. Sandorį galim daryti iš karto :eusa-dance:

garantijos nera ir nemanau kad gali buti, pagaminimo kokybe dar neviskas. Rulono issilaikymas daug priklauso nuo gamtos salygu, zoles savybiu, kaip ji paruosta presavimui ir t.t. dar jei rulonas netycia pasizeidzia ir to nepastebejus beveik garantuotas supelijimas. kaina cia atskiras susitarimas, kiekvienas atvejis skirtingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu ir su savo, tada butu + chemija. Siaip aras - litas. Cia jau seniai pamenu tiek imdavo is musu, dabar pats tiek imu, viskas kainuoja, o su chemija terliotis malonumas menkas, nz, gal kiti varo be resperatoriu ar pan ir 50lt ima, as linkes savo sveikata saugot.

O tai jeigu imi aras/litas tai sveikatai maziau kenkia? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu ir su savo, tada butu + chemija. Siaip aras - litas. Cia jau seniai pamenu tiek imdavo is musu, dabar pats tiek imu, viskas kainuoja, o su chemija terliotis malonumas menkas, nz, gal kiti varo be resperatoriu ar pan ir 50lt ima, as linkes savo sveikata saugot.

nesveikos kainos, bandau isivaizduoti, tarkim man per valanda pavyksta geram lauke nupurksti 42 hektarus, na tiesa dar uzpylimas apie 10 ar 15 minuciu priklausomai nuo chemijos, tai vadinasi per valanda uzdirbu 4620 lt, nu ok, dar padarau nuolaida 620 tai gaunasi 4000 lt :D

chebra gal kas nori mane samdyti, uz sita kaina diena nakti is lauko neisvaziuociau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...