Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

Galima turėti ir 20 ha ir vos sugebėti aparti ir pasėti, ir niekada nenuimti derliaus, tokių pavyzdžių turbūt kiekvienam kaime yra.

Galiu pasakyti kaip mus universitete mokino, kad Ekologinis ūkis TURĖTŲ BŪTI šeimos ūkiai, bet niekas neapibrėždavo kiek tai yra hektarais, tiek kiek tas šeimos ūkis sugeba be pagalbos susitvarkyti, tai galima numanyti jei šeimoje yra 12 asmenų,kaip pvz Stančiko šeimyna galėtų valdyti ir 4 skaitmenų dydžio ūkį, mums kaip pavyzdys lietuvoje buvo rodomas Vaiteliu ūkis Kėdainių r. Bet ir jie per trys asmenys valdo tikrai virš 500 ha tikslaus skaičiaus nzn, dar vienas pavyzdys buvo žiogų ūkis Kėdainių r, per du asmenys ten yra virš 1000 ha.

Dar vienas labai svarbus dalykas kuri mums vis pabrėždavo, tai uždaro ciklo ūkis, su kuo aš pilnai sutinku, ir mano manymu kad Ekologinis ūkis būtinai turėtų būti mišrus ūkis.

Tai galima diskutuoti kas yra geriau ar Agrowilas 20 000 ha ir 20 000 karvių,ar 200 ha ir 0 gyvulių,

Mano nuomone kad ūkio dydis turėtų būti optimalus kuri gali su turima technika tinkamai valdyti ir proporcingai turimam ha kiekiui turėti ir gyvulių kiekį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

43 minutes ago, Inkaras said:

3 metų gale pateiki Ekoagrosui, o 9 tada kai realizuoji produkciją pateiki NMA, kad pervestų visas išmokas. Nerealizavus produkcijos ar nepateikus lentelės mokama tik pusė ekologinių išmokų.

https://www.nma.lt/index.php/duk/280?category=82#ekologinis-ukininkavimas-5

Nebereikia nieko teikti į nma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

ekologinis ūkininkavimas tai tik išmokų pasiėmimas,per šią pienininkų krizę daug jų įlindo į ekologinius,kad kitų net nebepriėmė nes neužteko lėšų,Ir dabar naujasis žū ministras sako,kad kitiems metams ekologiniams pradės trūkt pinigų.Mano galva tuos pseudoekologinius reikėtų taip suriest su reikalavimais,kad jie patys cypdami išbėgiotų,nes jie naudoja tai kas draudžiama,tik moka nepapult,bet būna kai ir papuola,prisiminkim grikių skandalą.Vienu žodžiu tas tipo ekologinis ūkininkavimas yra tik akių dūmimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , kestoxs said:

Klausyk,  žmogelį trūksta dėmesio? Tavo nuomone niekam nerūpi,  taip kad  o viską ką šneki gali tekti įrodyti, jei neturi įrodymų geriau patylėk.

dar kaip rūpi,nes jūs pseudoekologai užkrečiat piktžolėmis kitų laukus,piktinasi ūkininkai esantys jūsų kaimynystėje.Kokių ėrodymų dar reikia dėl pernykščio grikių skandalo,bet čia manau yra tik ledkalnio viršūnė,teko kalbėti su keliais pažystamais pseudoekologais,tai sakė,kad daug ko naudojam neleistino,tik viską reikia daryt su protu.Aš nesakau,kad tu darai tokius bajerius,nes tavęs net nepažystu,gal tu ir nedarai,bet nereiškia,kad kiti nedaro,gal nori pasakyt,kad esi ekologinis iš idėjos o ne dėl pinigų,kaip dažnai būna aprašoma apie ekologinius ūkius,juokas ima skaitant tokią rašliavą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Karve said:

dar kaip rūpi,nes jūs pseudoekologai užkrečiat piktžolėmis kitų laukus,piktinasi ūkininkai esantys jūsų kaimynystėje.Kokių ėrodymų dar reikia dėl pernykščio grikių skandalo,bet čia manau yra tik ledkalnio viršūnė,teko kalbėti su keliais pažystamais pseudoekologais,tai sakė,kad daug ko naudojam neleistino,tik viską reikia daryt su protu.Aš nesakau,kad tu darai tokius bajerius,nes tavęs net nepažystu,gal tu ir nedarai,bet nereiškia,kad kiti nedaro,gal nori pasakyt,kad esi ekologinis iš idėjos o ne dėl pinigų,kaip dažnai būna aprašoma apie ekologinius ūkius,juokas ima skaitant tokią rašliavą.

klausyk ramiau, nepažysti žmogaus o stumi cia ant jo, jei koks yra piktybinis nereiškia kad visi tokie esame

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienoj srity yra sudmaliautoju... nieko pries neturiu ekologus kurie dirba tvarkingai. Naudoja ukio mesla, daro gera sejomaina, akeja, augina tarpinius augalus. Sakyciau, bunant ekologu, galva daugiau skaudet turi nei bunant augalinkystes gaspadorium. Kai reikia viska isgalvoti, susigyventi su piktzolem.... Nupurksti jas lengviausia, bet kaip susigyventi ir tapti draugais su jom ? Ta zino tik ekologai. Aisku, yra ir tokiu kurie ismokas pasiima ir viskas, arba trasas kraunasi is topaties angaro kaip ir zmona :) :). o kur tokiu nera ? Yra ir augalininkystei kai dirba tiek kad nebeapzioja. Visokiu yra visokiu reikia.  Dirbkime draugiskai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , kestoxs said:

Klausi žmogelį,  gal man tau savo diplomą parodyt? Ar tu čia koks tikrintojas, is idėjos ar ne iš idėjos? 

Gal ten tie kaimynai ir pripirske šūdo,  kad piktžolem neterštu.

tas diplomas nieko nedaduoda,jis sąžiningumo nesuteikia,aš tik dar kartą sakau,kad pažystu nesąžiningų ekologų o tokių per visą Lietuvą yra ne vienas ir ne du,ant tavęs aš nieko blogo negaliu pasakyt,nes nepažystu,bet sakau tą ką žinau.Tik nereikia sekt pasakų,kad visi ūkininkauja sąžiningai,tokių manau yra mažesnė dalis,nes Lietuvis nebūtu Lietuvis jei ko nors neapgautu.Turim sąžiningiausius politikus,teisėjus,valdininkus ir tt.Mūsų tautiečiai užsienyje nepasižymi nusikalstamumu,pas mus mažiausias savižudybių,girtuoklių skaičius,visi sąžiningai moka mokesčius,nėra šešėlio ir tt. žinoma aš visą tai su ironija....žodžiu nebejuokink apie sąžiningą ekologinį ūkininkavimą,kai aš žinau mūsų žmonių mentalitetą,manęs niekas neįtikins,kad dauguma ekologinių ūkininkauja iš tikro ekologiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , kestoxs said:

Na tu daug matau pažysti, ir prastų ekologu,  ir prastų pienininkų, ir visokių kitų, kai žmonės nusivilia gyvenimu nieko gero ir nemato,  o ši tema ne ekologam dergti, taip kad susirask kita tema kur galima ant visų burnoti ir reiškis ten pvz. Pliurpalas. 

taip,pažystu daug ūkininkų,nes gyvenu ne kokioje negyvenamoje saloje,o tu matyt su niekuo nebendrauji ir įsivaizduoji,kad visi kiti tokie pat sąžiningi kaip tu.Gerai,nebelysiu į šią temą,nes matau,kad su tavim beprasmiška ginčytis,nes pagal tave beveik visi ūkininkai yra šventieji,jie sąžiningai moka mokesčius,nelaiko nelegalių darbininkų,nedaro maklių su PVM ir svarbiausia pagal visus reikalavimus EKOLOGIŠKAI ūkininkauja,nes kai aš paprieštarauju pagal tave ant visų burnoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasak Karvės savo pasėlius rudeniop nuvarau Raundapu,pavasarį NPK kokius puse tonos driokstelnu,dar nuo žolės su purkštuvu kelis kart perlėkiu ir vaidinu ekologą ar ne?Kažkaip vieno nesuprantu tame poste net nežiūrint į tai kad tikrintojų debesiai yra toks dalykas kaip pavydūs kaimynai.Juk kaime kaimynas geriau žino kaip tu gyveni nei pats ir manai žinodami kad ūkis eko pamatę tokius cirkus nepaskambintų kam reikia?Briedas kažkoks....O kad apie patį pseudo ekologai ūkininkauja tai ne priežastis varyt ant kitų.Taip yra visokių.Kad ramiau butų atvažiuok į ūkį ir po eksursijos galim ramiai sau diskutuot.Susidėliojus sėjomainą ir dirbant tvarkingai,sėjant laikų nestebūklai tų ir piktžolių yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-21 at 20:42, Karve said:

taip,pažystu daug ūkininkų,nes gyvenu ne kokioje negyvenamoje saloje,o tu matyt su niekuo nebendrauji ir įsivaizduoji,kad visi kiti tokie pat sąžiningi kaip tu.Gerai,nebelysiu į šią temą,nes matau,kad su tavim beprasmiška ginčytis,nes pagal tave beveik visi ūkininkai yra šventieji,jie sąžiningai moka mokesčius,nelaiko nelegalių darbininkų,nedaro maklių su PVM ir svarbiausia pagal visus reikalavimus EKOLOGIŠKAI ūkininkauja,nes kai aš paprieštarauju pagal tave ant visų burnoju.

šitame saite ir tebendrauja, bendraminčiai kurie kuria ir masto i prieki, šudmaliai čia nėra ką veikti, nes jiem tai turėtu būti NEAKTUALU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...