Jump to content

Naujos Laverdos laukuose


Danas

Recommended Posts

  • Atsakymai 263
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Manau kad dauguma suprato teisingai tai ka norejo pasakyt Remigijus, o jeigu kuris nesuprato tai jis manau dar ir nesubrendes iki naujo kombaino o gal ir visai iki jokio kombaino, suklyst kiekvienas gali, bet ar reik i tai taip smulkmeniškai reaguot :eusa-think:

Tai niekas nieko ir nesako, o Saulius patarimas, kad kartais geriau skaityti negu rašyti, ne iš piršto laužtas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad dauguma suprato teisingai tai ka norejo pasakyt Remigijus, o jeigu kuris nesuprato tai jis manau dar ir nesubrendes iki naujo kombaino o gal ir visai iki jokio kombaino, suklyst kiekvienas gali, bet ar reik i tai taip smulkmteniškai reaguot :eusa-think:

Atleiskit man, bet aš tikrai nesupratau, kas tuo bandoma pasakyti. Kaip veikia kombainas, ir ką reiškia separacijos nąšumas man aiškint nereikia, bet kas buvo bandoma pasakyti šituo konkrečiu pasisakymu, atsakant į konkretų klausimą, atleiskit neykirtau. Taip giliai. Aš matau kas parašyta, o parašyta, kad kuo ilgesni kratukai tuo geriau. Daugiau nieko. Todėl ir likau nesupratęs. (jei tiksliau suabejojau aiškintojo kompetencija).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad dauguma suprato teisingai tai ka norejo pasakyt Remigijus, o jeigu kuris nesuprato tai jis manau dar ir nesubrendes iki naujo kombaino o gal ir visai iki jokio kombaino, suklyst kiekvienas gali, bet ar reik i tai taip smulkmteniškai reaguot :eusa-think:

Atleiskit man, bet aš tikrai nesupratau, kas tuo bandoma pasakyti. Kaip veikia kombainas, ir ką reiškia separacijos nąšumas man aiškint nereikia, bet kas buvo bandoma pasakyti šituo konkrečiu pasisakymu, atsakant į konkretų klausimą, atleiskit neykirtau. Taip giliai. Aš matau kas parašyta, o parašyta, kad kuo ilgesni kratukai tuo geriau. Daugiau nieko. Todėl ir likau nesupratęs. (jei tiksliau suabejojau aiškintojo kompetencija).

Tai ir aš supratau kad ilgesni kratukai geriau, o tai ka jie blogiau? tada kodel?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paaiskinkit man, durnam :icon-redface: ar kombaino nasumas skiriasi kai parametrai panasus tik kad kratukai kokiu metru trumpesni? Pvz: John deere nuo Claas ar Laverda? :icon-question:

Tikrai taip. pagalvok paprastai, eina per kombaina mase, ja iskulia, o ta iskulta mase juk reikia dar pabaigti atskirti nuo šiaudų, tai kuris greiciau ta padarys? tas kur separacinis plotas (atskyrimo) didesnis ar mazesnis?

........

Gal čia tik aš taip supratau, kad laverdos atstovas tiesiai šviesiai išdėstė, kad JD našesnis už laverdą visu metru ;)

Kokius modelius tu cia ponas shaulini JD ir Laverdos lygini???

Manau, kad pats nepastebejai ir persokai nuo CWS i W JD serija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kartą skaityk klausimą ir atsakymą, o manęs čia nepainiok, niekur aš nešokinėju, aš tik skaitau ir bandau suprast, nesuprantu-klausiu

Jei galbam apie JD CWS serija tai Laverdos REV serija bus siek tiek nasesne uz CWS, nes kratiklai Laverdos ant 0.5 m. yra ilgiasni.

Galiu pasakyt tik tiek, kad turiu realu palyginima mano klientas turi Laverda M 305, o jo kaimynas JD W650 ir pasak jo nasumas tu dvieju kombainu yra identiskas, nes jie pradejo kult kartu. Su Laverda be vargo nusikule 320 ha, o jo kaimynas turejo kulti 470 ha, taigi jie pradejo kulti ta pacia diena, kulturos tos pacios, oras abiem kliuvo tas pats ir derliai tokie pat buvo plius minus. Su Laverda nusikule 320 ha o kaimynui dar buvo like apie 150 ha kulimo... Spreskyt patys ar verta moket didiasniu pinigus uz tokio pat nasumo kombaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu, kaip jūs tas laverdas pardavinėjat jei bandot su joniu kratuku ilgiais lenktyniauti. Be to neįžvelgiu tiesioginio ryšio tarp kombaino nąšumo ir kratukų ilgio. Kratukai paskutinė technologinės grandinės dalis, jų užduotis pralaidumu neatsilikti nuo pjovimo, tiekimo, kūlimo. Tol kol jie sugeba iškratyti masę gaunamą iš būgno viskas tvarkok, kai nebesugeba, mano įmestam grafikėlį matom kas vyksta. Ties čia tiesioginis ryšys ir baigiasi, mat ta riba kai spėja ar nespėja priklauso nuo n faktorių (derlingumas, drėgnumas, grūdų-negrūdų masės santykis). Kad perdaug giliai nebristi į teorijas pasakysiu taip - iki 4t/ha derlingumo klausimą galima spręsti ilginant kratukus. Kai derlingumas didesnis vien kratukai nebepadės, reikia galvoti kaip intensyvinti separaciją. Taigi egzaminas tesiasi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu, kaip jūs tas laverdas pardavinėjat jei bandot su joniu kratuku ilgiais lenktyniauti. Be to neįžvelgiu tiesioginio ryšio tarp kombaino nąšumo ir kratukų ilgio. Kratukai paskutinė technologinės grandinės dalis, jų užduotis pralaidumu neatsilikti nuo pjovimo, tiekimo, kūlimo. Tol kol jie sugeba iškratyti masę gaunamą iš būgno viskas tvarkok, kai nebesugeba, mano įmestam grafikėlį matom kas vyksta. Ties čia tiesioginis ryšys ir baigiasi, mat ta riba kai spėja ar nespėja priklauso nuo n faktorių (derlingumas, drėgnumas, grūdų-negrūdų masės santykis). Kad perdaug giliai nebristi į teorijas pasakysiu taip - iki 4t/ha derlingumo klausimą galima spręsti ilginant kratukus. Kai derlingumas didesnis vien kratukai nebepadės, reikia galvoti kaip intensyvinti separaciją. Taigi egzaminas tesiasi ;)

Butent taip Laverda ir padarius, jei derlius iki 4 t, prastesnems zemems siulomas kombainas yra is Rev serijos su paprasta kulimo sistema bugnas ir kratikliai, o jau didiasniems derliams siulomas kombainas is M serijos kur jau dadetas papildomas seperacinis bugnas, papildomas pobugnis po atmusimo biteriu ir seperaciniu bugnu, kad suintensyvinti seperacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va kartais visai neblogai, kai piktas dėdė Shaulinis užsirauna, mastyt pradedi, atsimeni ką Laverda turi. O ką prieš tai prirašėt? Kur Danas dingo? Jaučiuosi nusipelnęs honoraro ;)

Bet klausimas dar ne iki galo atsakytas. Yra juk ir kitų būdų skatinti separaciją. Čia jau jum namų darbai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va kartais visai neblogai, kai piktas dėdė Shaulinis užsirauna, mastyt pradedi, atsimeni ką Laverda turi. O ką prieš tai prirašėt? Kur Danas dingo? Jaučiuosi nusipelnęs honoraro ;)

Bet klausimas dar ne iki galo atsakytas. Yra juk ir kitų būdų skatinti separaciją. Čia jau jum namų darbai.

Šitiek bezdielnikų vien su šakėm kiek išseparuotų! Turbūt valdžia Maljorkoj bambas degina, tai vadybininkai pliurpia prie kompų susėdę. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu, kaip jūs tas laverdas pardavinėjat jei bandot su joniu kratuku ilgiais lenktyniauti. Be to neįžvelgiu tiesioginio ryšio tarp kombaino nąšumo ir kratukų ilgio. Kratukai paskutinė technologinės grandinės dalis, jų užduotis pralaidumu neatsilikti nuo pjovimo, tiekimo, kūlimo. Tol kol jie sugeba iškratyti masę gaunamą iš būgno viskas tvarkok, kai nebesugeba, mano įmestam grafikėlį matom kas vyksta. Ties čia tiesioginis ryšys ir baigiasi, mat ta riba kai spėja ar nespėja priklauso nuo n faktorių (derlingumas, drėgnumas, grūdų-negrūdų masės santykis). Kad perdaug giliai nebristi į teorijas pasakysiu taip - iki 4t/ha derlingumo klausimą galima spręsti ilginant kratukus. Kai derlingumas didesnis vien kratukai nebepadės, reikia galvoti kaip intensyvinti separaciją. Taigi egzaminas tesiasi ;)

tai taip iseina, kad tarkim tucano kombainas jau netinkamas laukuose, kur derlingumas virsija 4 t/ha? aisku yra dar tos vadinamos separavimo sakes virs kratuku, bet ju efektyvumu kazkaip abejoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu, kaip jūs tas laverdas pardavinėjat jei bandot su joniu kratuku ilgiais lenktyniauti. Be to neįžvelgiu tiesioginio ryšio tarp kombaino nąšumo ir kratukų ilgio. Kratukai paskutinė technologinės grandinės dalis, jų užduotis pralaidumu neatsilikti nuo pjovimo, tiekimo, kūlimo. Tol kol jie sugeba iškratyti masę gaunamą iš būgno viskas tvarkok, kai nebesugeba, mano įmestam grafikėlį matom kas vyksta. Ties čia tiesioginis ryšys ir baigiasi, mat ta riba kai spėja ar nespėja priklauso nuo n faktorių (derlingumas, drėgnumas, grūdų-negrūdų masės santykis). Kad perdaug giliai nebristi į teorijas pasakysiu taip - iki 4t/ha derlingumo klausimą galima spręsti ilginant kratukus. Kai derlingumas didesnis vien kratukai nebepadės, reikia galvoti kaip intensyvinti separaciją. Taigi egzaminas tesiasi ;)

tai taip iseina, kad tarkim tucano kombainas jau netinkamas laukuose, kur derlingumas virsija 4 t/ha? aisku yra dar tos vadinamos separavimo sakes virs kratuku, bet ju efektyvumu kazkaip abejoju

Ne apie tukanus tema todėl labai trumpai:

Tinka, būtent dėl tų šakių, turint omenį jo bendrą pralaidumą to pakanka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...