Jump to content

kverneland plugas


Limonadass

Recommended Posts

jum čia iš dalies dėl to įdėtas, nes ant normalios traukės nepakabintum (neįmanoma taip išilginti, kad lygiaigrečiai būtų žemės paviršiui). Reikėtų perdėti  ašį į kitą skylę, bet tada viskas labai arti traktoriaus gaunas, net ne į visas hidroporas pavydavo įkišti žarnas, ant didesnio traktoriaus viskas ok. plūgas toks pats pas mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, šiaip esu daug aręs su kvernelandu vartomu,plugo horizontalumas reguliuojamas su apvertimo cilindru, vieniems ant pačio cilindro yra veržeklė, tavo atveju nematau kaip yra, bet reikėtu ieškoti varštų prie vartimui skirto cilindro, skersinė tempimo traukė kad juda, tai padilę nieko baisaus.Pirmoje nuotraukoje turėtu būti reguliuoti horizontalumą, ten kur tvirtinasi cilindras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
14 minutes ago, valdelist pranešimas:

Sveiki, gal kas šiuo metu pirkote Kvernelad 4x4 plūgui verstuves, kokia jų kaina ir kur galima pigiau nusipirkti

 

Pigiausia manau Litagroj, su kokybe neaisku, kainos nuo 60eur. Maniškiam su sausio mėnesio nuolaida viena gavosi 130eur (orginali). Tai nuvažiavau ir nupirkau dvi is litagros :) dar neišbandžaiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
Prieš 4 valandų, 00900storas pranešimas:

Sveiki, reikia patarimo, kvernelandas 5 korpusu es95 nebenori apsiversti, pakeitem dezute, cilindrai geri,  kazin kur ieskoti saknu ? Dekui

Turėtų būti mažas tepalo pralaidumas, taip būdavo kai palengva nori apversti, padidinau srautą ir viskas gerai buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Audrius08 pranešimas:

Aš pats ieskaus   4x4 kverneland plugu. Gal kas žinot kokia firmele kuri prekiauja aplink Žemaitija? Keletą apžiūrėjęs esu..bet norisi daugiau variantu pamatyt ;)

https://autoplius.lt/agrodona/skelbimai/zemes-ukio-misko-technika-manipuliatoriai/zemes-ukio-padargai Pabandyk cia pasiziureti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sureguliavau traukia nesunkiai iki 13km/h isišvankuoju bet šiaip ant 9km/h pats gazas. aria lyg ir gražiai. Traktorius beveik prabuksavimo neturi. Skutima ariau tai vietom pabuksuot nori matysim kaip į ražiena ryt ars.Priekaištu dideliu kaip ir nėra. Biški svarkės biški kempo  ir paruoštas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Vilius pranešimas:

Sureguliavau traukia nesunkiai iki 13km/h isišvankuoju bet šiaip ant 9km/h pats gazas. aria lyg ir gražiai. Traktorius beveik prabuksavimo neturi. Skutima ariau tai vietom pabuksuot nori matysim kaip į ražiena ryt ars.Priekaištu dideliu kaip ir nėra. Biški svarkės biški kempo  ir paruoštas.

Ir kiek mokėjai už ji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...