Jump to content

MTZ-1025.4


Tautis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

mano 1025.4 pirma technikine padaryta(65val)ismete mechanikai dzeiranos ta EGR.tai db liko pas mane 1025.3.seip bega smagiai...mane labai nustebino(nezinau dziaugtis ar laukt gedimo)kad priekinis tiltas stabdo kai spaudziu stabdzius,ta prasme isijungia...cia pas visus taip ar tik mano toks navarotnas bielkis?

tikiuosi su juom dirbt visus ukio darbus nuo arimo iki sienavimo ir purskimo.

beja dar turesiu greitu laiku preikaba dinapolio pardaryta 9tone.17.5 kubo...kazin nebus per daug apkrovos ant galines asies?

laukiu komentaru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano 1025.4 pirma technikine padaryta(65val)ismete mechanikai dzeiranos ta EGR.tai db liko pas mane 1025.3.seip bega smagiai...mane labai nustebino(nezinau dziaugtis ar laukt gedimo)kad priekinis tiltas stabdo kai spaudziu stabdzius,ta prasme isijungia...cia pas visus taip ar tik mano toks navarotnas bielkis?

tikiuosi su juom dirbt visus ukio darbus nuo arimo iki sienavimo ir purskimo.

beja dar turesiu greitu laiku preikaba dinapolio pardaryta 9tone.17.5 kubo...kazin nebus per daug apkrovos ant galines asies?

laukiu komentaru

Nusiimk panele kur hidro poru riciagai yra ir atjunk laideli. Ten jis vienas teina ir nebestabdys priekis. Beje jei neatjungsi gali musukti veleneli esanti greiciu dezeje kuris prieki varo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...

Sveiki. turiu pora klausimu iš jūsu.

1 kokia darbine temperatura tepalu buna pas jus? pas mane net iki 107C pakyla.

2. kas gali buti kad kartais tepalo spaudimas nukrenta laisvomis apsukomis iki 1bar (darbinemis apsukomis 2,8bar) ( cia taip atsitiko kai ariau dirva) kai nakti ariau tai jau normalizavos laisvomis apsukomis pakilo vel iki 2,4 kazkur. tai tas 1 truputi mazokai man atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. turiu pora klausimu iš jūsu.

1 kokia darbine temperatura tepalu buna pas jus? pas mane net iki 107C pakyla.

2. kas gali buti kad kartais tepalo spaudimas nukrenta laisvomis apsukomis iki 1bar (darbinemis apsukomis 2,8bar) ( cia taip atsitiko kai ariau dirva) kai nakti ariau tai jau normalizavos laisvomis apsukomis pakilo vel iki 2,4 kazkur. tai tas 1 truputi mazokai man atrodo.

Nakti ir lauke nukrenta temperatura ausina tepala jis tirsteja ir sukyla spaudimas.. uztat mes visi ir giriam pusiau sintetini arba sintetini kad jis prie temperaturu islaiko klampuma ir turi geresnes tepimo savybes . :icon-wink: skaito gerai silto variklio iki 0,8 atm spaudimas o maziau jau blogas

Kapitalistai pasikliauja vien spaudimo lempute kad ilgiau dziaugtumetes varikliu nezinodami ar 3 ar 0.9 :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...