Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, buster540 pranešimas:

Aš savajam kai keičiau pirmini tai beveik viską papyles buvau, ir dėžė nuo razdatkes buvau askires nes kontre kitam gale buvo. Pas mane 91 metu tai spėju naujesnio tipo dėžė 

Iki manes jau kazkas krapštesi tai tos kontres nebebuvo..ir ačiū jiems :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
On 2020-04-18 at 17:11, pauliens069 pranešimas:

Sveiki.reik skubios pagalbos.esu uždėjęs vietoj puskačiaus starterį,ir dabar kultivuojant pastebėjau kad pradėjo varyt tepalą pro starterio galą,kur įvorė stovi..gal kam buvo taip?gal reik užglušint tepalo vamzdelius kur paduoda i pompikę kad spaudimą sukeltų prieš vedant?

Sveikas, čia ant originalaus variklio uždėjai starterį? Jei taip tai gal gali papasakoti koks starteris ir kaip pritaikyti galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, zydrunas pranešimas:

Sveikas, čia ant originalaus variklio uždėjai starterį? Jei taip tai gal gali papasakoti koks starteris ir kaip pritaikyti galima?

Sveiki.taip,ant orginalaus. Nusiperki padą starteriui,ir numetus puskačių jį suki vietoj puskačiaus,o ant jo starterį.Aš viską pirkau jubanoj.Starteris irgi jubanos, 4.2 kw.Šiaip naudoju 150ah akumą,bet užtektų ir silpnesio,tiesiog lična turėjau tokį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, pauliens069 pranešimas:

Sveiki.taip,ant orginalaus. Nusiperki padą starteriui,ir numetus puskačių jį suki vietoj puskačiaus,o ant jo starterį.Aš viską pirkau jubanoj.Starteris irgi jubanos, 4.2 kw.Šiaip naudoju 150ah akumą,bet užtektų ir silpnesio,tiesiog lična turėjau tokį

Ai tu su padu dėjai. Pas mane subyrėjo guoliai dantračių tų kur po puskačium, ten juos pakeist reikia išimt turbūt variklį. Esu girdėjęs, kad tinka KAMAZ starteris tiesiai į smagratį, gal kas gali pakomentuoti kaip ten įdėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
Prieš 12 valandų, Brukshnys pranešimas:

Jamz 236 varikliui kokio ilgio vandens pompos dirzas turi detis? Kiek ploksteliu reguliavimui? 14x10x877 per trumpas, o 14x10x937 per ilgas. Abu dirzai dantyti. Turim 4 ploksteles

Aš dėjau kuo trumpesnį dantytą, kuo daugiau plokštelių ir padariau papildomą įtempimą šone, gaunasi kuo didesnis perdavimo koeficientas, pompa sukasi greičiau ir aušina geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-06-25 at 21:59, Eduardas pranešimas:

Ratai tai sakė JCB Fasttrac dubliai, prasukę apie 10mth, dar spygliukai visi nenutrinti. 600/70R30 radau už 1,5k, tiek pat vien naujos neaiškios mažos padangos kainuoja. 

Nagingas vaikinas  gražu žiūrėt, pagarba!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...