Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

prieš 40 minutes , kinziulis pranešimas:

Gal kada kryżmė buvo trukus , užsikirto ir lenke veleną. Dek naują, tik kryžmes reikia sudėt kad butu teisingai viena kitos atžvilgiu. Ir galinis tiltas reikia ziuret kad stovetu teisingai, tarpinio veleno atžvilgiu.

O iš dėžės kur išeina velenas su flanšu į galinį tiltą ar jis išsitraukia dėžės neardant? Noriu salnyka pasikeist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,vėl aš.

Esat kas nors bandę tvarkyt rėmo kniedes?

Yra pavienių matosi,kažkada pajudėjusių kniedžių,nusišmirgeliavau,buvo reikalų iškalt,tai nėra ten nieko išplakto,svarstau perėjus su freza dėt mtz galinio rato špilkas,ant jų sukt fūros rato veržles(jos su šaiba stipria).

Galėčiau dar dirbt ir su kniedėm kelis metus,nesinori užleist,kad išplaktų ir turiu laiko dabar.

Tai kaip manot verta ar darbas per niek?

Visi padargai prikabinami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Verta, tik jei paplakta  sunku būna pataisyt, reik magnetinių staklių. Dėjau ir aš mtz špilkas, tik nežinojau kad fūros veržlės tinka? Po kiek veržles galima gaut? 

Ne 150k, bet esu daręs konusus iš abiejų pusių. Ir yra pirkt spyruoklinių konusinių šaibų, tada įsitempia gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Eduardas pranešimas:

Verta, tik jei paplakta  sunku būna pataisyt, reik magnetinių staklių. Dėjau ir aš mtz špilkas, tik nežinojau kad fūros veržlės tinka? Po kiek veržles galima gaut? 

Ne 150k, bet esu daręs konusus iš abiejų pusių. Ir yra pirkt spyruoklinių konusinių šaibų, tada įsitempia gerai.

Nepaplakta,kuo didinai skyles? Nes dabar trūksta čiut špilkom padidint skyles...

Šrote veržlės,man nekainuoja,bet mačiau ir naujų yra po 2.5-3eurus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
On 2022-12-23 at 21:13, kinziulis pranešimas:

Raiberiavau skyles, dėjau spilkas ir veržles su kontraveržlėm. Laiko, padargai tik pakabinami ir sunkūs.

IMG_20200216_075739.jpg

Jei laikys ,tai tau -pasiseke. 

As kai studentas buvau,isardziau iki remo.Nuveze ,,kazkur,, ir perkniedijo .Dabar ir turbut neardyciau ,bet daryciau prisposoba .Kniedija ikaitintom iki raudonumo kniedem .Atsala ir uztraukia ,zodziu su ivarza gaunas .Nu cia paversi ,bet kiek teko ardyt tokius visokius ,jei nera vadinamo tikslaus stoporo ,ismakaluoja paskui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Augunstas pranešimas:

Jei laikys ,tai tau -pasiseke. 

As kai studentas buvau,isardziau iki remo.Nuveze ,,kazkur,, ir perkniedijo .Dabar ir turbut neardyciau ,bet daryciau prisposoba .Kniedija ikaitintom iki raudonumo kniedem .Atsala ir uztraukia ,zodziu su ivarza gaunas .Nu cia paversi ,bet kiek teko ardyt tokius visokius ,jei nera vadinamo tikslaus stoporo ,ismakaluoja paskui

Šiais laikais nesunku įsigyt konusinių spyruoklinių poveržlių. Jei traktorių ratai nenukrenta, gal ir rėmas neatsileis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

Jei laikys ,tai tau -pasiseke. 

As kai studentas buvau,isardziau iki remo.Nuveze ,,kazkur,, ir perkniedijo .Dabar ir turbut neardyciau ,bet daryciau prisposoba .Kniedija ikaitintom iki raudonumo kniedem .Atsala ir uztraukia ,zodziu su ivarza gaunas .Nu cia paversi ,bet kiek teko ardyt tokius visokius ,jei nera vadinamo tikslaus stoporo ,ismakaluoja paskui

 Ar tais laikais buvo kietų varžtų? Smulkiu sriegiu kieti varžtai suveržia mirtinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-03-26 at 21:38, Eduardas pranešimas:

Šiais laikais nesunku įsigyt konusinių spyruoklinių poveržlių. Jei traktorių ratai nenukrenta, gal ir rėmas neatsileis.

Cia pats sugalvojai idet konusines poverzles ar kas pametejo minty?Ir kaip uzgrezi nuo pavaru dezes  ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...