Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

prieš 17 minutes , ukininkas200 pranešimas:

As ir varianta turiu kad daryt tiesu vamzdi ir viskas bet jei pavyktu norisi pasidaryt gale kad kuo maziau triuksmo butu kabino

Tai kad ar nebus dar daugiau triukšmo taip. Geriau an kabinos kokių izoliacijų užklijuot. Aš tarp variklio ir kabinos turiu pasidaręs skydą, kad kabina tiek nekaistų nuo variklio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Eduardas pranešimas:

Tai kad ar nebus dar daugiau triukšmo taip. Geriau an kabinos kokių izoliacijų užklijuot. Aš tarp variklio ir kabinos turiu pasidaręs skydą, kad kabina tiek nekaistų nuo variklio.

As galvoju kad kaip tik tyliau turetu but nes triuksmas bus uz kabinos o ne pries o del izoliacijos tai as visa issiklijaves tom medziagom ant priekio toki spindinti apmusala skirta variklio skyriui dejau tai irgi siek tiek turetu atspindet siluma.

20190621_211228.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes vežėm, keitėm ant restauruoto + nauji pirštai ir įvorės jiems. Dar plokšteles atrinkau, kad tik tik sumovėm ir nekliba aukštyn žemyn ir tą veltinį riebokšlį tinkamai priglaudžiau, kad žemės nelystų. Tepu tik kartą prieš sezoną. Kadangi pakabinamų padargų apart krautuvo neturim, tai laiko gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Gunia pranešimas:

Su šarnyru ka darot? Vešti remontui? Ar bandyti pačiam viska perkalti. .didelio preso neturiu..tai butu nelengva tas dideles ivores ibrukti..

Yvores isimti nesunku pravirinus viduj svarke kad sutrauktu, mazas suspaudziau domkratu, dideles sukaliau pakaitines korpusa riezaku. Bet kalt reikia greit kad nespetu ykaisti yvore. Rezultatu patenkintas. Gilzę apvirinau kempu ir nutekinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kinziulis pranešimas:

Atsukinek pirmiausia nuo tilto galinio, po to tas šešias verzles is apacios kur laiko gilze suspaude ir galine dalis traktoriaus atsiskirs. Po to istrauksi visa velena iš kryzmes atgal jei slicai neprirudiję ir nereiks atsukinet nuo dežes.

Tie 6 varztai nepasiduoda :icon-twisted:..kaitinau..nieko.."varatoka" gera nusukau..:icon-sad:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Eduardas pranešimas:

Nusipirk fūristų "mėsmalę" ratam sukt, jei dar neturi. 27-35eur. Su ta atsuks arba nusuks. Aš savo 3/4" raktą nusukau su tais varžtais

Galvojau apie mėsmale..bet pavargau su vienu varžtu..kiti pakaitinus puse bedos atsisuko..

Man iš kaklo yra tik minimalus klibejomas..labiausiai išdile kaiščiai...tai kaklui nieko gal ir nedarysiu,.:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, kinziulis pranešimas:

Pas mane didele yvore daug klibėjo, kaisciai maziau bet pakeiciau viska pilnai. Dabar pavaru deze renkama i krūva, po to variklis... :)

Atskyriau..šarnyras dar ant traktoriaus..sukinau ,klibinau tai pagrinde iš kaišciu gerai kliba o iš kaklo labai minimaliai..na reiks nusiėnus geriau apziureti,pakalineti..bus matyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, kinziulis pranešimas:

Pasiziurek guolius,salnykus gilzes viduj, o yvoriu tų su ispjovom dabar nebuna pirkt, nusiperki viena plačia ir pasidarai dvi siauras su ispjovom. Agrodilery kaisciai ir yvores TARA gamybos atrodo gero metalo.

o tos plokštelės kur yra viršuje ir apačioje po dvi (šarnyras gulasi jomis ant rėmo) standartinės? dabar po dvi stovi bet aišku padilę..

plokstele.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...