Jump to content

Labai reik visų kolegų ūkininkų nuomonės (svarbu)


M&M

Recommended Posts

Sveiki visi! taigi atėjo laikas baigti magistro studijas... :icon-rolleyes: pasirinkau magistrinio darbo temą susijusią su žemės ūkiu, todėl reikalinga visų Jūsų ūkininkų nuomonė :) tikiuosi nepaliksit vargšo studento likimo valiai ir atsakysit i mano anketos klausimus. Iš anksto visiems atsakiusiems DYDELIS AČIŪ!

Anketa yra čia: http://www.apklausa.lt/f/ukininku-apklausa-s1upbdt

Daug negalvokit, koks atsakymas šauna į galva, toki ir pažymėkit...Anketa anonimine, užtruks tik keletą minučių. Dėkoju :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-clap: sekmes darbuose. tik toki pastebejima padarysiu klausime "Ar tokios produkto savybės kaip neteršiantis aplinkos, pagamintas iš natūralių medžiagų, ekologiškas arba natūraliai suįrantis Jums yra svarbios renkantis?", cia mano galva geriau butu daryt lentele ir joje vardint atskirai savybes ir kiekvienai savybei po skale det, nes baigdamas skaityt sakini jau neprisimenu kas pradzioj parasyta (taip, trumpa atmintis) ir pvz man svarbu, kad butu netersiantis aplinkos, bet man dzin kad jis pagamintas is naturaliu produktu, ka tokiu atveju rinktis? :) ir kiek mane moke destytojai, is 5 variantu skaleje variantas "neturiu nuomones" turi but rasomas vidury :eusa-naughty: anyway, sekmes rasant ir ginantis :eusa-shifty:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-clap: sekmes darbuose. tik toki pastebejima padarysiu klausime "Ar tokios produkto savybės kaip neteršiantis aplinkos, pagamintas iš natūralių medžiagų, ekologiškas arba natūraliai suįrantis Jums yra svarbios renkantis?", cia mano galva geriau butu daryt lentele ir joje vardint atskirai savybes ir kiekvienai savybei po skale det, nes baigdamas skaityt sakini jau neprisimenu kas pradzioj parasyta (taip, trumpa atmintis) ir pvz man svarbu, kad butu netersiantis aplinkos, bet man dzin kad jis pagamintas is naturaliu produktu, ka tokiu atveju rinktis? :) ir kiek mane moke destytojai, is 5 variantu skaleje variantas "neturiu nuomones" turi but rasomas vidury :eusa-naughty: anyway, sekmes rasant ir ginantis :eusa-shifty:

is esmes tu teisus (kalbi apie Likerto skale), bet kita vertus klausimu ir taip nemazai, taigi jei ideciau dar toki gremezda, tai Tu mintyse pagalvotum "kiek dar, man jau atsibodo" ir galbut paspaustum kampe x :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...