Jump to content

VM (vieskan metalli) sejamosios


javas

Recommended Posts

Tarp to kaip pasėji ir kas užauga skirtumo pardavėjas nejaučia. Jaučia tik ūkininko kišenė. Pardavėjo kišenė dažniausiai tuo metu jau būna užpildyta.... Jeigu Jos tokios SUPER, kodėl pats nedirbate kokių 3000 ha. Niekas nežinotų apie tokį stebūklą o Jūs imtumėte pasakiškus derlius. Superiniai derliai, pigia savikaina. Ir nereikėtų sukti galvos ką čia dyrui atrašius :lol: . P.S. Čia vos ne tas pats, kai Lietuvos profesoriai pradeda chemijos ir trąšų gamintojus išskirtinius rekomenduoti. Taip ir kyla klausimas: O kiek pats ponas dirbate ha? Derlius kviečių minimum būtų 10t/ha, o rapso po 6t/ha... ( ne į temą, tai nepykit :icon-redface: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 139
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Manau, jog dauguma cia rasanciu seja su raudonom sejamosioms tik ne VM, nors ir yra isitikine kad jos nekopijuoja dirvos, kad vienodo seklos gylio neina islaikyti, kad galuose augalai nelabai ir sudygsta, o jei ir sudygsta buna skurdus. Taciau tokia turi kaimynas, tokios reikia ir man. O va VM jei ir netobula, jei ir ne kiekvienam kraste yra, bet manau turi ateiti. Man asmeniskai, su keletu patobulinimu, ji butu visai nieko. bent jau kopijuoja:) Pasikartosiu - uzsukit i Betygala, pamatysit rezultatus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o del bobu turgaus tai pritariu....cia toks bobinykas visas gavosi...matau kad daugiausia reiskiasi kas nemates, neciupinejes, negirdejes....bet ka jau padarysi taip buna...Siaip imeciau pakankamai manau issamiai filmuota medziaga, idomi buvo inzinerine, technine zmoniu nuomone (tai yra labai susije su rezultatu), kadangi nemazai teko pasigilinti i sejamasias aplamai. O mes cia ziuriu nupjovem kazkur toli toli.. :eusa-doh::eusa-doh:

O dyras ko taip nerviniesi???? Gal opi tema paciam a???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, jog dauguma cia rasanciu seja su raudonom sejamosioms tik ne VM, nors ir yra isitikine kad jos nekopijuoja dirvos, kad vienodo seklos gylio neina islaikyti, kad galuose augalai nelabai ir sudygsta, o jei ir sudygsta buna skurdus. Taciau tokia turi kaimynas, tokios reikia ir man. O va VM jei ir netobula, jei ir ne kiekvienam kraste yra, bet manau turi ateiti. Man asmeniskai, su keletu patobulinimu, ji butu visai nieko. bent jau kopijuoja:) Pasikartosiu - uzsukit i Betygala, pamatysit rezultatus.

Po visų tokio tipo sėjamųjų galuose sudygsta prastai, ypač rapsas. Jeigu apsisukai pasėtame- sudigs pusė. Tikrai ne išmtis bus ir šita. Panašiai kopijuoja ir JD sėjamosios.

P.S. Aš nesinervuoju. Aš tik savo nuomonę išsakiau iš gyvenimo , į kurią nebūtina atsižvelgti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, jog dauguma cia rasanciu seja su raudonom sejamosioms tik ne VM, nors ir yra isitikine kad jos nekopijuoja dirvos, kad vienodo seklos gylio neina islaikyti, kad galuose augalai nelabai ir sudygsta, o jei ir sudygsta buna skurdus. Taciau tokia turi kaimynas, tokios reikia ir man. O va VM jei ir netobula, jei ir ne kiekvienam kraste yra, bet manau turi ateiti. Man asmeniskai, su keletu patobulinimu, ji butu visai nieko. bent jau kopijuoja:) Pasikartosiu - uzsukit i Betygala, pamatysit rezultatus.

vat kai su sz sedavau tai galulaukesi visada derlius didesnis nei vidury lauko budavo....

Siap ar tiap man atrodo visos sejamosios uz savo kaina paseja labai gerai. Aisku, teisingai naudojant. Vat su galulaukem tai taip.. daug kas vargsta....

O cia kur foto sios, koks zemes dirbimas buvo pries tai? Ir tarpueiliai 12.5 cm ar didesni?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, jog dauguma cia rasanciu seja su raudonom sejamosioms tik ne VM, nors ir yra isitikine kad jos nekopijuoja dirvos, kad vienodo seklos gylio neina islaikyti, kad galuose augalai nelabai ir sudygsta, o jei ir sudygsta buna skurdus. Taciau tokia turi kaimynas, tokios reikia ir man. O va VM jei ir netobula, jei ir ne kiekvienam kraste yra, bet manau turi ateiti. Man asmeniskai, su keletu patobulinimu, ji butu visai nieko. bent jau kopijuoja:) Pasikartosiu - uzsukit i Betygala, pamatysit rezultatus.

vat kai su sz sedavau tai galulaukesi visada derlius didesnis nei vidury lauko budavo....

Siap ar tiap man atrodo visos sejamosios uz savo kaina paseja labai gerai. Aisku, teisingai naudojant. Vat su galulaukem tai taip.. daug kas vargsta....

O cia kur foto sios, koks zemes dirbimas buvo pries tai? Ir tarpueiliai 12.5 cm ar didesni?

Cia buvo seti zieminiai kvieciai bet issalo...gavosi taip, kad buvo paseta ir privoluota, daugiau jokio dirbimo. Tarpueiliai 15 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, jog dauguma cia rasanciu seja su raudonom sejamosioms tik ne VM, nors ir yra isitikine kad jos nekopijuoja dirvos, kad vienodo seklos gylio neina islaikyti, kad galuose augalai nelabai ir sudygsta, o jei ir sudygsta buna skurdus. Taciau tokia turi kaimynas, tokios reikia ir man. O va VM jei ir netobula, jei ir ne kiekvienam kraste yra, bet manau turi ateiti. Man asmeniskai, su keletu patobulinimu, ji butu visai nieko. bent jau kopijuoja:) Pasikartosiu - uzsukit i Betygala, pamatysit rezultatus.

Po visų tokio tipo sėjamųjų galuose sudygsta prastai, ypač rapsas. Jeigu apsisukai pasėtame- sudigs pusė. Tikrai ne išmtis bus ir šita. Panašiai kopijuoja ir JD sėjamosios.

P.S. Aš nesinervuoju. Aš tik savo nuomonę išsakiau iš gyvenimo , į kurią nebūtina atsižvelgti...

Kazkaip su galulaukem problemos nematau sudygo viskas tikrai gerai.... :eusa-naughty:

4-vi.jpg

5-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip lygumose - neblogai atrodo :)

kad plūgo nereikės ir nelabai tikėjau. pasirodo galima ir be plūgo. įdomu, kaip ten ištikrųjų su VM technologija po tų 5 metų. neatsiras sėjimo padas? :D

Matai, cia nereikejo ne tik plugo, cia nieko nereikejo, nei skutiko, nei kultivatoriaus, nei lyginimo lentos. Labai naturalus dirvos pavirsius tarpueiliuose:

7-vi.jpg

6-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas dar cia nezino reikejo ar ne, ar gerai ar blogai, kai nukuls ir viska suskaiciuos tada bus matyt

Beabejo!!!!!!!!!

Tik dar vienas "labai nereiksmingas" dalykas Minduksx, reikia nepamirst, kad BE SEJAMOSIOS yra ir seklos kokybe,ir dirvos derlingumas, ir paseliu prieziura, ir visi kiti faktoriai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas dar cia nezino reikejo ar ne, ar gerai ar blogai, kai nukuls ir viska suskaiciuos tada bus matyt

Beabejo!!!!!!!!!

Tik dar vienas "labai nereiksmingas" dalykas Minduksx, reikia nepamirst, kad BE SEJAMOSIOS yra ir seklos kokybe,ir dirvos derlingumas, ir paseliu prieziura, ir visi kiti faktoriai....

ta as ir turejau minty. o sudygo gan neblogai, tik man tie 15cm tarpueiliai nepatinka

na yra taip, kad didinti pradejo tarpueilius dauguma gamintoju, zinoma nebereikalo, tai susije su augalu krumijimusi... bet cia jau i agronomija lendam...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip Aūnis minėjo, reikia skersų vagučių foto, kur ir matysis sudygimo kokybė. O paskiau laukti kol bus 15-20 cm aukščio. Išryškės ir tolygaus sėjos gylio išlaikymo( arba ne) kokybė.

yra is sono foto! puslapi atgal atversk :)

sakydamas is sono, as turejau uomeny staciu kampu, arba kaip sake Dyras skersai o ta nuotrauka kur ideta spec man (aciu Javai) yra truputi gudravimas :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...