Jump to content

VM (vieskan metalli) sejamosios


javas

Recommended Posts

  • Atsakymai 139
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jei netingit uzsukit i Betygala, pamatysit 4 gaspadoriu laukus setus su VM sejamaja. Mano vienintelis laukas isgyveno setas su pastaraja i rapsu raziena. Jei dar tektu seti z kviecius siais metais - be dideliu diskusiju naudociau tik VM tipo technologija, bet nebutinai sejamaja. 2008-2009 m sejau su Great Planes, ta pati technologija, rezultatas puikus. Siaip tai as daugiau uz tokia technologija nei uz sejamaja. Joje man truksta liezuveliu seklos prispaudimui. Bet apie tai jau rasiau. O rezultatai visada idomus, vaizdai taip pat:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neverta buvo investuot tame lauke (veliau bus paseliu foto), zeme pakankamai minksta, dregna, grudai leidzia daigus, iskart gauna trasu. O palyginimui yra lauku kurie buvo kultivuoti, taip kad matysim, tiesiog esant galimybei (dirvos atzvilgiu) si technologija yra pranasesne, tik ja reikia tinkamai taikyti - rezultatas pasiekiamas per trecius, ketvirtus ar penktus metus, jokiais budais ne per PIRMUS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neverta buvo investuot tame lauke (veliau bus paseliu foto), zeme pakankamai minksta, dregna, grudai leidzia daigus, iskart gauna trasu. O palyginimui yra lauku kurie buvo kultivuoti, taip kad matysim, tiesiog esant galimybei (dirvos atzvilgiu) si technologija yra pranasesne, tik ja reikia tinkamai taikyti - rezultatas pasiekiamas per trecius, ketvirtus ar penktus metus, jokiais budais ne per PIRMUS.

Man arsiam bearimines zemdirbystes salininkui :icon-redface: tiesiogine seja nekelia jokio susizavejimo. Na isdestik kuom si technologija yra pranasesne , pasakimai per trecius ir daugiau metu jau skamba ne is pirmu lupu. Sutinku minimalus dirbimas taip , bet tiesiogine seja :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ko Jūs prisiknisot prie to javo. Praeis tie 5 metai ir pamatę, kad nieko gero keisite sėjos technologija. Vėl kokią naują sejamą nupirksite..... Nemeluoja gi žmogus.

Nelabai matau supranti apie ka kalba eina....kam keist sejamaja jei keiti sejos technologija...jei nori seji i raziena, jei nenori seji i kultivuota ar skusta ar dar kokia dirva.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivelsiu į ginčus, bet pats pasėk per metus po 300 -400ha ir po 5 metų parašyk atsiliepimus.

P.S. tai vat man ir įrodyk, kodėl aš turėčiau turimą sėjamąją keisti į VM :eusa-think:

ikisiu savo trigrasi....

daugelis musu ruko, nors zino kad tai zalinga ( nu ir kas... va senelis rukė o numirė 85 kių , buvo sveikas kaip ridikas)

daugelis zino kad galima taupyti vairuojant neagresyviai ir protingai ( dabar as turiu pinigu, man nesvarbu tie kelesdesimt litu per menesi... nors per 30 metu tai sudarys iki 20 000 litu, )

daugelis zino kad kenkia kraujagyslems riebus maistas...

ir taip toliau ir taip toliau, pasistengsiu nenusibosti...

Java as prilyginciau psichologui, kuris neruko ir nerukė ( nors manau teko ir jam ragauti ūkininko duonos ) taciau jis bando irodyti klijentui, arba gal geriau sakyti- bando jam padeti mesti rukyti. tai sunku, po keliu menesiu gi nepajusi kaip gera nerukyt, gal tik po keliu ar kelesdesimt metu.

yra kurie meta patys ( be niekieno pagalbos priima teisinga sprendima, musu atveju agrocorporation, pati susiradus sia sejemaja ir atsiveze tiesiai is gamintojo ir sekmingai naudoja sia technologija ) kaikuriems reikia padeti ...

bus simtai rukaliu, kaip tu dyrai, kurie sakys kad man po...ui, as rukysiu KAIP TAI DARO SIMTAI, bet patikek, jei nebutu psichologui klijentu, jis neturetu darbo... atvaziuok pas mus i svecius- pamatysi, mes TURIM darbo, beje jo visi turi kurie i pati darba ziuri rimtai ir atsakingai, ir (jauciu streliu tai pareis :) ) nemala sudo.

su pagarba

saulius

868674890

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivelsiu į ginčus, bet pats pasėk per metus po 300 -400ha ir po 5 metų parašyk atsiliepimus.

P.S. tai vat man ir įrodyk, kodėl aš turėčiau turimą sėjamąją keisti į VM :eusa-think:

kazkaip vistiek nesusisnekam mes... as gi nesiulau keist tau tos sejamosios... :eusa-think::eusa-think: , vienas toks momentas griztant prie sejos technologijos, pabandysiu paaiskint...su sia sejamaja galime seti tiek i raziena tiek i kultivuota tiek i skusta dirva, gal todel mes ir nesusisnekame... o tai reiskia, kad po 5 metu, ar po 3, ar po 2 tu gali sejamaja naudoti pagal savo poreikius ir savo technologijas.... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivelsiu į ginčus, bet pats pasėk per metus po 300 -400ha ir po 5 metų parašyk atsiliepimus.

P.S. tai vat man ir įrodyk, kodėl aš turėčiau turimą sėjamąją keisti į VM :eusa-think:

su sia sejamaja galime seti tiek i raziena tiek i kultivuota tiek i skusta dirva, :icon-wink:

Su agrisemu iš karto ir nuskuti ir pasėji........ Vadinasi DAR geresnė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivelsiu į ginčus, bet pats pasėk per metus po 300 -400ha ir po 5 metų parašyk atsiliepimus.

P.S. tai vat man ir įrodyk, kodėl aš turėčiau turimą sėjamąją keisti į VM :eusa-think:

su sia sejamaja galime seti tiek i raziena tiek i kultivuota tiek i skusta dirva, :icon-wink:

Su agrisemu iš karto ir nuskuti ir pasėji........ Vadinasi DAR geresnė :D

tai vat tame ir esme, kad su daug sejamuju gali NUSKUST ir paset o su nedaugeliu sejamusju, gali nieko nedares paset... :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...