Jump to content

Absurdiškom PSD įmokom už NIEKĄ - NE:


EKOTomass

Recommended Posts

Pritariu Deivo mintim ten kur anksciau yra. Ir tame PSD ieskojime yra visai neblogas dalykas - paaiskes reali bedarbiu armija ant Lietuvos, nes visi puola registruotis. Na zinoma yra ir tokiu kurie dirba bet ale bedarbiai yra. O siaip tai zinoma butu daug smagiau moketi privaciam fondui ir kaip Deivas sake ji smaugti kad uz man suteiktas paslaugas sumoketu. Zinoma sutartis turi buti be zvaigzduciu. Ne taip pirstelejai, pas gydytoja ir sumoketa be klausimu nors tas nusiorinimas ir normalus buvo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 127
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

5 metai - nei daug nei mazai, kiek nuvagia tie politiniai impotentai, vadinami "valdzia".

Mariush, prie ko cia deficitai? Veikiau genocidas. Visiskas nesiskaitymas su zmonem, samoningas kliudymas tiek verslui tik eiliniam zmogeliui nama pasistatyt. Visur otkatai vadinami "istatymu", nors jo, laisve, jptvmat..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 metai - nei daug nei mazai, kiek nuvagia tie politiniai impotentai, vadinami "valdzia".

Mariush, prie ko cia deficitai? Veikiau genocidas. Visiskas nesiskaitymas su zmonem, samoningas kliudymas tiek verslui tik eiliniam zmogeliui nama pasistatyt. Visur otkatai vadinami "istatymu", nors jo, laisve, jptvmat..

Tipo anais laikais lengviau pasistayt buvo? (na nebent iš serijos "ir aš jaunesnis buvau"). Nei projektą galėjai pasirinkti, nei vienkiemyje pastatyti, surikiuoti visi vienodi tiesia linija.... Jei nesugebi vogt ar kyšių nešt, statybinių medžiagų irgi negausi.... Nesakau kad viskas dabar gerai, bet kam lygint su kitu bardaku (mano galva didesniu)?

Grįžtant prie temos - privalomas sveikatos draudimas yra gerai, savalaikės informacijos trūkumas apie jį yra blogai (nors kas domisi kas dedasi ant Lietuvos žinojo, tik žiniasklaida su Ūsais ir Jonaičiais užstelbė), neaiškumas kokios sveikatos priežiūros paslaugos draudžiamos, o kokios mokamos - labai blogai. Tokia mano nepakeičiama nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mariush, nekisu "anu laiku", tiesiog dabartinis bardakas uzkniso juodai. Kokia cia gali but prievole? Sumasciau ir tu jau privalai, nes per musu impotencija reikia daugiau bapkiu valstybes izdan sunest, mat truksta kavos aparatu islaikymam ir kitokiem niekalam. Man tiesiog pikta kai tave vercia moket, o kazkoks asilas! asilas! rodo zurnalistams koki arbatos servisa nusipirko, ir tokiu pavyzdziu aibes, ir ne simtais litu.

Pasiziuri kas pas svedus, norvegus, o, darysim taip ir pas mus, ir visai pofigu kad tai ka jie daro visai ne tai ko reikia, svarbu taip pas kitus yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...

konkretus meslas tas PSD.

Buvo pajamų mokestis 24 procentų, sumažino 3 liko 21, iš jo išskyrė 6 proc PSD, o pajamų mokestis liko 15... žodžiu tas pats ... tik kitoj saujoj (čia dirbantiem pagal darbo sutartis), o dirbančius visais kitais būdais pabandė prilygint dirbantiems pagal darbo sutartis. Mokestis ne naujas, tik mokėtojų padaugėjo. Vot ir visas mėšlas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As per 18menesiu lt. buvau tik 10dienu ir man reikia susimoketi ?kaip tai kvailai gaunasi ?

Mokam visi. Tai 864 lt uz metus jum prabanga, jei taip tai atsisakykit pilietybes. Ir gyvenkint kur gyvenot tuos 18 men.

Nieko kalbom nepadarysi darbais reik viska grysti .

Buciau protingas tai ir atsisakyciau tos pilietybes bet labai noriu ukininkauti ir butent lietuvoje :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netiesiogiai zmones ir veja is namu. Pajamu nera, o cia dar valstybe tave reketuoja. Zjbs.

: Vieno emigranto pokalbis su VMI:

"Esu parvažiavęs į Lietuvą. Pasiskaičiau apie šias nesamones ir

nulėkiau į mokesčių inspekciją. Manau daug kam bus įdomus mūsų pokalbis.

-(aš) Dvylika metų gyvenu užsienyje ir ten dirbu. Kokie mokesčiai mane slegia Lietuvoje kaip Lietuvos pilietį?

-(VMI)Jei ten dirbate, privalėsite pristatyti tai patvirtinančius dokumentus. Jei nedirbate, PSD teks mokėti Lietuvoje.

-(aš)Norite pasakyti, jog privalėsiu reguliariai vien dėl to važiuoti tokį kelią, kad pristatyti jums "įrodymus"?

-(VMI) Taip. Priešingu atveju skola tik augs.

-(aš) Ką daryti, jei staiga aš ar žmona liktume be darbo?

-(VMI) Skubiai važiuoti į Lietuvą ir registruotis darbo biržoje.

-(aš) Lietuvos darbo birža pasiūlys man darbą užsienyje?

-(VMI) Nusišnekate. Ji nepasiūlys jums darbo net Lietuvoje... Bet tokia tvarka.

-(aš) Vaikus išsivežėme dar mažus. Dabar jiems 19 ir 20 metų. Šiuo metu abu nedirba.

-(VMI) Vadinasi jie jau dabar skolingi už 2009 metus...............

-(aš) Jūs nejuokaujate?

-(VMI) Ne.

-(aš) Tai ir jie privalo atvažiuoti į Lietuvą ir užsiregistruoti biržoje?

-(VMI)Taip.

-(aš) Todėl, kad jie Lietuvos piliečiai?

-(VMI) Taip."

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...