Jump to content

Absurdiškom PSD įmokom už NIEKĄ - NE:


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 127
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Visiškai pritariu velniuxx nuomonei (kur daug prirašė).

Dažnai skundžiamasi valdžia net neįsigilinus ar padarė ką nors, ar tik svarsto, paimama pora žodžių iš konteksto ir rėkia: "Kubilius blogas (jau po savaitės premjeravimo taip rėkė), Seimas - juokdariai..." Taip tikrai niekur nenueisim. Nepakenčiu nepagrįsto verkšlenimo.

Ir su PSD tas pats. Rėkia daug daugiau žmonių, nei paliečia ta problema. Dažnu atveju tai labai paprastai sutvarkoma, bet įprasta, kad žmogus savimi nesirūpina, o rėkia, kad kažkas pasirūpintų... Žmonės gi ne bezdžionės esam. Galim savim nors šiek tiek pasirūpint. Kiekvienam valdiškos auklės nepastatysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mariush, man tikrai keista kad taip sneki, lyg ne cia gyventum ir lyg nesusidurtum su tais "darbo vaisiais" gyvendamas. Per daug nesamoniu pridaro kad nevadintu zmones ju klaunais. Istatymu tiek prikuria kad tik apsunkint zmogui gyvenima ir kuo daugiau numelzt, kad net bloga daros. Ka vadini verkslianimu? - kai zmones piktinasi aukstom kainom ir mazom pajamom? Tipo tylekit ir dirbkit nes mes geriau zinom ko jum reik? Kad reiskia nepasitenkinima kai paskutinius pinigus melzia? Kai biurokratinis aparatas kuriamas tik kad butu darbo vietu giminem ir kuriuos islaiko tas pats darbo zmogelis kuriam tuoj norint nusiskt reikes mokesti moket?

Del rekimo tai jo, susimoki ir problemos nera, ir pofigu kad tas varguolis neturi is ko moket, juk svarbiausia kad tas zmogelis ne as. Ar ne? Svarbu MAN dabar gerai. Mes juk taip turim kuo didziuotis ir dziaugtis, ner didesnes laimes kai kaimyno namas dega..

Pasakeles akliems http://petrasdargis.lt/?q=node/113

- Man niekada nereikėjo jokių išmaldų, ypač - iš valstybės, per kurią praradau viską, - aiškino nagingas meistras nuo Kražių pusės, garbingas ir išdidus žmogus. - Turime nedidelį sklypelį, šiaip taip išgyvename. Dabar sužinojau, kad esame skolingi valstybei už kažkokį gydymą. Arba sumokame, arba registruojamės kaip bedarbiai. Jau geriau bedarbis, nei benamis. Per televizorių išgirdau, kad mano skola gali būti išieškota. Vadinasi, mano namus parduos iš varžytinių. Nieko daugiau neturiu.

"Tai iš ko jie gyvena?" - tarsi iš medžio kritusi per televizorių klausia ministrė. Pagyvenk - sužinosi. Paravėk daržą, už maisto davinį ir kelis litus paskaldyk malkų, užsiaugink darže svogūną. Tada pamatysi, kas yra verstis darbu ir niekuo daugiau - tik darbu, natūriniu ūkiu, kuriam pinigai beveik neegzistuoja. Tokie pinigai, kokius skaičiuoja kėdę trinantis valdininkas - tai jau tikrai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mariush, man tikrai keista kad taip sneki, lyg ne cia gyventum ir lyg nesusidurtum su tais "darbo vaisiais" gyvendamas. Per daug nesamoniu pridaro kad nevadintu zmones ju klaunais. Istatymu tiek prikuria kad tik apsunkint zmogui gyvenima ir kuo daugiau numelzt, kad net bloga daros. Ka vadini verkslianimu? - kai zmones piktinasi aukstom kainom ir mazom pajamom? Tipo tylekit ir dirbkit nes mes geriau zinom ko jum reik? Kad reiskia nepasitenkinima kai paskutinius pinigus melzia? Kai biurokratinis aparatas kuriamas tik kad butu darbo vietu giminem ir kuriuos islaiko tas pats darbo zmogelis kuriam tuoj norint nusiskt reikes mokesti moket?

Del rekimo tai jo, susimoki ir problemos nera, ir pofigu kad tas varguolis neturi is ko moket, juk svarbiausia kad tas zmogelis ne as. Ar ne? Svarbu MAN dabar gerai. Mes juk taip turim kuo didziuotis ir dziaugtis, ner didesnes laimes kai kaimyno namas dega..

:eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mariush, man tikrai keista kad taip sneki, lyg ne cia gyventum ir lyg nesusidurtum su tais "darbo vaisiais" gyvendamas. Per daug nesamoniu pridaro kad nevadintu zmones ju klaunais. Istatymu tiek prikuria kad tik apsunkint zmogui gyvenima ir kuo daugiau numelzt, kad net bloga daros. Ka vadini verkslianimu? - kai zmones piktinasi aukstom kainom ir mazom pajamom? Tipo tylekit ir dirbkit nes mes geriau zinom ko jum reik? Kad reiskia nepasitenkinima kai paskutinius pinigus melzia? Kai biurokratinis aparatas kuriamas tik kad butu darbo vietu giminem ir kuriuos islaiko tas pats darbo zmogelis kuriam tuoj norint nusiskt reikes mokesti moket?

Del rekimo tai jo, susimoki ir problemos nera, ir pofigu kad tas varguolis neturi is ko moket, juk svarbiausia kad tas zmogelis ne as. Ar ne? Svarbu MAN dabar gerai. Mes juk taip turim kuo didziuotis ir dziaugtis, ner didesnes laimes kai kaimyno namas dega..

Pasakeles akliems http://petrasdargis.lt/?q=node/113

- Man niekada nereikėjo jokių išmaldų, ypač - iš valstybės, per kurią praradau viską, - aiškino nagingas meistras nuo Kražių pusės, garbingas ir išdidus žmogus. - Turime nedidelį sklypelį, šiaip taip išgyvename. Dabar sužinojau, kad esame skolingi valstybei už kažkokį gydymą. Arba sumokame, arba registruojamės kaip bedarbiai. Jau geriau bedarbis, nei benamis. Per televizorių išgirdau, kad mano skola gali būti išieškota. Vadinasi, mano namus parduos iš varžytinių. Nieko daugiau neturiu.

"Tai iš ko jie gyvena?" - tarsi iš medžio kritusi per televizorių klausia ministrė. Pagyvenk - sužinosi. Paravėk daržą, už maisto davinį ir kelis litus paskaldyk malkų, užsiaugink darže svogūną. Tada pamatysi, kas yra verstis darbu ir niekuo daugiau - tik darbu, natūriniu ūkiu, kuriam pinigai beveik neegzistuoja. Tokie pinigai, kokius skaičiuoja kėdę trinantis valdininkas - tai jau tikrai.

BRAVO !!! :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cituoti:

"Tai iš ko jie gyvena?" - tarsi iš medžio kritusi per televizorių klausia ministrė. Pagyvenk - sužinosi. Paravėk daržą, už maisto davinį ir kelis litus paskaldyk malkų, užsiaugink darže svogūną. Tada pamatysi, kas yra verstis darbu ir niekuo daugiau - tik darbu, natūriniu ūkiu, kuriam pinigai beveik neegzistuoja. Tokie pinigai, kokius skaičiuoja kėdę trinantis valdininkas - tai jau tikrai.

Tai dar pasakykit ka valstybe kalta ka zmogus nesugeba niek daugiau pasiekti ka reik gyvent is darbo uz maisto davinius, o kiti sugeba prasisukt ir pinigus vartyt :D:eusa-clap:

Tad nereik vel skustis, ka va, mes sunkiai dirbam, o jie lengvai gyvena. Jei jau taip yra vadinas jie sugeba ir nesugeba tie, kurie gyvena is to ka dirba uz davinius ar kelius litus. Kas trukdo tokiem zmonem siekt ko nors daugiau, patys kalti ka nenori, jei jie taip gyvena, vadinas jiem taip patinka. Verslininku posakis: zmones yra dvieju rusiu: 1. tie kurie stengsis tave isnaudot ir 2. tie kurie nori but isnaudojami. Taigi nieks netrukdo siekt to pinigingo ir lengvo gyvenimo ir nereik sakyt ka va mokesciai ir panasiai, kas nori tas pasiekia. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiekia KO? Ar nepastebi kad zmones bega, lekia, kad tik greiciau, greiciau, o KUR? Taip begyvendami pamirsta pacio gyvenimo prasme ir pagrindines gyvenimo vertybes. Visumoj degradacija, ir tas neturtingas zmogus gal simta kart turtingesnis nei tas pirmos rusies individas kurio pagrindinis tikslas pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cituoti:

"Tai iš ko jie gyvena?" - tarsi iš medžio kritusi per televizorių klausia ministrė. Pagyvenk - sužinosi. Paravėk daržą, už maisto davinį ir kelis litus paskaldyk malkų, užsiaugink darže svogūną. Tada pamatysi, kas yra verstis darbu ir niekuo daugiau - tik darbu, natūriniu ūkiu, kuriam pinigai beveik neegzistuoja. Tokie pinigai, kokius skaičiuoja kėdę trinantis valdininkas - tai jau tikrai.

Tai dar pasakykit ka valstybe kalta ka zmogus nesugeba niek daugiau pasiekti ka reik gyvent is darbo uz maisto davinius, o kiti sugeba prasisukt ir pinigus vartyt :D:eusa-clap:

Tad nereik vel skustis, ka va, mes sunkiai dirbam, o jie lengvai gyvena. Jei jau taip yra vadinas jie sugeba ir nesugeba tie, kurie gyvena is to ka dirba uz davinius ar kelius litus. Kas trukdo tokiem zmonem siekt ko nors daugiau, patys kalti ka nenori, jei jie taip gyvena, vadinas jiem taip patinka. Verslininku posakis: zmones yra dvieju rusiu: 1. tie kurie stengsis tave isnaudot ir 2. tie kurie nori but isnaudojami. Taigi nieks netrukdo siekt to pinigingo ir lengvo gyvenimo ir nereik sakyt ka va mokesciai ir panasiai, kas nori tas pasiekia. :eusa-dance:

As taves nesuprantu gal tu koks seimo narys ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent auksine mintis kitam uztenka tureti nedidele trobele kaime, pora gyvuleliu ir darza savo maisto reikmems.

Ir jis jau laimingas gamtos zmogus gyvena savam uzdaram pasaulyje, jis ryte iseina i lauka o ten gamta - gera, is leto krapstosi savo sodyboje, karts nuo karto nueina pas kaimyna padeda koki darbeli padaryti gauna kelis litus, susimoka uz elektra ir taip gyvena sau ramiai. Ir nepatykesi jis 100 kartu laimingesnis uz bet kuri eilini miestieti kur turi suktis uzburtame darbas-namai cikle, kalti tuos tukstantelius savo gerame darbe bet tuo paciu viska isleisdamas banku paskoloms, komunalinems islaidoms ir t.t. ir reziume, kad galiniame variante abu yra vienodai turtingi.

Paziurekim i tuos vadinamus verslininkus lekia skuba, su seima dazniausiai blogai - mazai laiko praleidzia nes pastoviai dirba. Didele itampa, atsakomybe, nervai, stresas, nenuvaldomas skubejimas. Logiskai pagalvojus ar be sito nebutum 100 kart laimingesnis?

Kazkada buvo draugas tai jis ten psichologija domisi iki 9 ryto per visa nakti sia tema diskutavom :obscene-drinkingdrunk: ir t.t. Ten yra kazkoks autorius kur butent sia minti aude kada zmogus laimingesnis ar kaldamas babkes ir siekdamas aukstumu ar afrikoj po palme gulintis negriokas nusiskinantis banana ir taip pavalgantis ir vel toliau gulintis po ta pacia palme :lol: . Nes jam dzin jam gerai ir taip. Kaip sakant jis sveikas, sotus ir laimingas.

Tuo tarpu TU kuris sieki tu "Aukstumu" ar esi laimingesnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va, Donatai, teisingai ten pasakei, kur ce daug prirasei, ka tiek tie kurie sunkiai dirba, tiek tie kur bapkes kala yra vienodai laimingi. Tik vat i kuria kategorija tada patenka visi tie, kurie vis skundzias ir saukia kaip viskas blogai? Nes seip tas kas bapkes kala tai jiem dzin, o tie kur sunkiai dirba neturi kada zirst. :eusa-think:

Vaidasj, joks as ne seimo narys ir nezadu but as juo, nes man nepatinka, kad kas nors aiskina ka ir kaip daryt. O esu paprastas zmogus, is grazaus Lietuvos kaimo, daug mates, daug iskentes. Tiesiog manau ka is kitu keiksnojimo ir negatyvaus poziurio nieko gero galu gale neiseina. Todel ir postinu sioj temoj, nes tikiuos, kad bediskutuodami zmones atgaus savo prarasta pozityva :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va, Donatai, teisingai ten pasakei, kur ce daug prirasei, ka tiek tie kurie sunkiai dirba, tiek tie kur bapkes kala yra vienodai laimingi. Tik vat i kuria kategorija tada patenka visi tie, kurie vis skundzias ir saukia kaip viskas blogai? Nes seip tas kas bapkes kala tai jiem dzin, o tie kur sunkiai dirba neturi kada zirst. :eusa-think:

Vaidasj, joks as ne seimo narys ir nezadu but as juo, nes man nepatinka, kad kas nors aiskina ka ir kaip daryt. O esu paprastas zmogus, is grazaus Lietuvos kaimo, daug mates, daug iskentes. Tiesiog manau ka is kitu keiksnojimo ir negatyvaus poziurio nieko gero galu gale neiseina. Todel ir postinu sioj temoj, nes tikiuos, kad bediskutuodami zmones atgaus savo prarasta pozityva :icon-wink:

As nedejuojiu o einu ir pasymu :( tiesiog gal nemoku isreiksti minciu :( pvz.tai pat gautusi kad as paskambinu i utenos mesa ir pasakau kad jie man sumoketu pinigus nes as jiems atvesiu 2013metais jauciu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaidasj> taigi gali deklaruot išvykimą nors 5 metus atgal ir jokio PSD nereiks mokėt - tiesiok pasidomi kas ir kaip ir nereikia dejuot.

Vakar sesuo buvo pas daktarus ,susimokejo 130uz tirymus ir kita pirmadieni sake dar reiks susimoketi 700simtus ?tai uz ka jinai moka tuos 72litukus

Gal konkretizuot reiktų, o ne ištraukt iš konteksto, a? 10 metų savarankiškai gyvenu, šeimą turiu ir pats sirgau, ir gulėjau, ir vaikai sirgo, ir tyrimus darėm ir tt ir panašiai, bet nepamenu, kad man būtų užkliuvę, kad kažkur be reikalo reikia mokėt. Neoficialiai išviso nesu davęs, pas stomotologus einu privačius, nes noriu kokybės, o visa kita gavau. Kad kai kuriuos vaistus ligoninėje reikėjo nusipirkt, tai neesmė. Pasiūlė kelis variantus, rinkausi geresnį, bet mokamą. O už tyrimus nesu mokėjęs.

Dar apie verkšlenimą - kai man skudžiasi blogu gyvenimu žmogus, kurio pajamos vienam šeimos nariui 3 kartus didesnės nei mano, arba ateina prašinėtojai, pasiūlai darbo, o tave ko ne pasiunčia... tai aš kitaip ir negaliu galvot. Niekur nerašiau, kad visas verkšlenimas blogas, bet kad aplinkui apie 80 proc verkšlenimo nepagrįstas, tai faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam nuskambės kaip iš Seimo nario, bet draudimas yra solidari sistema. T.y. jei esi draustas, tai draustas, gauni paslaugą nepriklausančią nuo atskaičiuotos PSD sumos. Ar tu nuo 6500 algos, ar aš nuo perpus mažesnės, ar kitas nuo tų 72 litų per mėnesį...

Didžiausia bėda šitoj istorijoj yra neviešas paslaugų, kurioms draudžiama privalomai, sąrašas. O šiaip juk nereikėjo mokėt gulint už lovadienius, maistą, lašelines, ar kraujo tyrimus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz lovadienius ir uz maista nereikejo bet uz tirymus ir t.t. Reikejo ?tai kokios cia paslaugos :icon-evil: as uz normalius mokescius bet kaip jie surenka pinigus ir jie naudojami ne pagal paskirti tai negerai?jei as (visi emigrantai deklaruos savo pajamas)tai nesunku atspeti ju kita zingsni .jei labai nusisnekejau pataisykite kolegos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiketu jum giliau pasiknist, kodel uz lovadienius nereikejo moket, o uz tyrimus reikejo. O kas del deklaravimu, tai deklaruot galit, bet tada galimi keli variantai, arba teks primoket mokesciu, arba galesit atsiimt permoka, arba tiesiog uzdeklaruosit ir viskas. Mokesciu primokejimas, kaip ir galimybe ju permoka atsiimt atsiranda del mokesciu % dalies, ji daugumoj valstybiu skirtinga. Tiesa, nepamirskit, ka uzdeklaravus pajamas, ir susigrazinus mokesciu permoka neteksit teises i deklaruojamu laikotarpiu uzdirbta pensija (kaip pvz pateikiu UK). Pvz, dirbi UK 7 metus pilnu etatu (aisq legaliai), isdirbus tuos 7 metus jau igyji teise i minimalia pensija (tiksliai pavadinimo eatsimenu, bet ten kapeikos dar :) ), bet jei po tu 7 metu griztat i Lietuva, uzdeklaruojat pajamas uz tuos metus ir susigrazinat permoketus mokescius (nes mokesciai butu LT mazesni nei UK), tai tada prarandat teise i ta uzdirbta pensija. Viskas paprasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia gyventi dabar nes nezinai ar sulauksi tos pencijos :D del deklaravimo ka norejau pasakyti (jei giliau paziureti)ar nepasirodys musu valdziai kad emigrantai perdaug uzdirba ?o del tu lovadieniu tai nezinau man padave surasyta lapa ka reikes nusipirkti(kateteriai vaistai bintai svirkstai ir t.t.) cia buvo Rokiskio ligonineje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tos ligonines vadovu algos nesumazejo, o biudzeta tos ligonines valstybe sumazino, tai bando gudraut su tokiais dalykais ka kateterius patiem pirktis? Bisk nesamone jau, jei drausti ir net ir binta patiem pirktis, del vaistu tai dar suprasciau, gal kokiu geresniu reikejo. O del deklaravimo, tai kas ka pasirodys ka daug uzdirba emigrantai, gal pagaliau supras koks briedas pas mum daros daba ir bisk prades reguliuot kainas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...