Jump to content

Absurdiškom PSD įmokom už NIEKĄ - NE:


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 127
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nenoriu igelt, bet uzsieny mes garsus kaip vagys ir banditai. Pasakyk kokioj svedijoj kad is LT, aa, sakys, banditen krastas. Prisidirbe visur esam.

Kas del PSD, tai cia elementarus reketas. Su vairuotoju civiline atsakomybe nelabai lyginamas. Kiek per eile metu teko su medicina susidurt, mokejau uz viska labai graziai. Pradedant sveikatos patikrinimu ir baigiant stomatologo paslaugom. Pirmu atveju uz ka moku nzn (jei moku mokescius), o antru moku uz kokybiska darba, nes uz dyka jei ir taiso, tai nekokybiskai, ir bijau pameluot, irgi vistiek susimoki uz medziagas. Kitais atvejais galit drasiai akmeni i mane mest, moki kur bepasisuksi. Neturim binto - mokek, svirkstu - mokek, gydytojas kaip lempute, sviecia tik tada kai elektros yra, nes uz dyka gausi tik suraukta veida su visokiais butais-nebutais ismyslais. O susimoki ir tu jau svecias. Aptarnauja greit ir mandagiai.

Aisku nera taip viskas juoda, yra visur geru ir kompetencijos nestokojanciu zmoniu, bet.. nebutu absurdas jei valstybe rupintusi savo zmoniu sveikata, bet ne gi, viskas daroma vien tik! del biudzeto skyliu lopymo, kuriu pridaro del impotencijos, atsiprasau, kompetencijos savo darbe, trukumo. Jiem visiskai nusispjaut ant zmogelio ir jo problemu. Nekeikt valdzios kuria patys issirinkom? - ne mes issirinkom, o jus/jie. Neinu balsuot nes nera uz ka, o pries balsuot negalima.

Yra tubut ten ir protingu zmoniu dirbanciu mum, bet ju gal keli ir beveik jokios itakos nedaro. Pesimistiskai skamba, bet realiai taip yra.

Nesutinku kad zmones turi tylet ir tik pilt benzo i kiaura baka, kurio lopymas niekam nerupi, o vazinejama pramogai. Teisintis kad mes dar jauni nera prasmes. Durni mes. Cia lygiai taspat kas postu zemiau parasyta velniuxx mintis: "patycias ir diskriminacija dazniausiai patiria, nemokantys kalbos ir nezinantys savo teisiu ir vietiniu istatymu". Va lygiai taip pat diskriminuojami pas mus zmones savo pacios valdzios. Kuo ramesni busim, tuo sociau kazkas valgys (ne mes aisku).

:eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: tiesiai į dėšimtuką.
Sakau, reik sudrebint is pamatu tada jei kyla neaiskumu, eit, klaust, list i akis ir aiskintis kodel taip yra. O del deklaraciju tai nznw, laikas parodys, nors nemanau ka uzmes koki mokesti, butu politine savizudybe jiem tada. :eusa-think:
Nemanai kad tokei dalykai (aiškinimaisi) yra ne žmonių prievolė, o STT ir panašių irštvų, kodėl mes turim eikvoti savo brangų laiką ir nervus, kai tam reikalui yra prikurta aibę tinginiaujančių kontorų. Jei šitos įstaigos sąžiningai atliktų savo darbą, tai mum nereikėtų mokėti po du kartus už savo sveikatą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanai kad tokei dalykai (aiškinimaisi) yra ne žmonių prievolė, o STT ir panašių irštvų, kodėl mes turim eikvoti savo brangų laiką ir nervus, kai tam reikalui yra prikurta aibę tinginiaujančių kontorų. Jei šitos įstaigos sąžiningai atliktų savo darbą, tai mum nereikėtų mokėti po du kartus už savo sveikatą.

Pats ir atsakei kodel. Atkakliau ir griezciau paklausti nieko nekainuoja, o kol sedesit ir lauksit ka kas nors tai padarys uz jus tol ir mokesit po du kartus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Radau labai įdomų minties posūkį.

Cituoti:

Tai dar pasakykit ka valstybe kalta ka zmogus nesugeba niek daugiau pasiekti ka reik gyvent is darbo uz maisto davinius, o kiti sugeba prasisukt ir pinigus vartyt :D:eusa-clap:

Kalbama apie tai, kad imams mokestis už nieką, kad jis imamas jau ir iš tų, kurie nieko neturi, tarkime, "nemoka gyventi", ir oponentas netikėtai prabyla:

Tai dar pasakykit ka valstybe kalta ka zmogus nesugeba niek daugiau pasiekti ka reik gyvent is darbo uz maisto davinius, o kiti sugeba prasisukt ir pinigus vartyt :D:eusa-clap:

Man pasidarė įdomu: ar tai sąmoningas sukčiavimas, ar instinktyviai, t.y. nesąmoningai bėgama nuo pagrindinės temos, kuri oponentui nemaloni, bet neįveikiama?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

asmeniskai siandien uzpildziau forma ir uzdeklaravau vmi kad nutraukiu individualia veikla. Geriau juodi pinigeliai kad ir daug maziau, nei legalus bet su dideliais mokesciais. Uzteks tiek kad ir nuo algos pakankamai nuskaiciuoja.

Be to kad ir normaliai dirbantis esu, uzdeklaravau deklaracija ir gavau sumoketi papildomai PSD 1100lt ir dar ~5000 GPM. Nusimato eksportas i uzsieni nes darbe dar tas pacias algas nukirpo, zmonike be darbo sedi tai kaip gyventi kai tokie mokesciai :eusa-violin:

Sodra jau siandien skambino ir saskaitas arestavo PSD issiieskojimui :eusa-violin: , bet vat durna sistema sako siandien susimoki arba dedu nuskaiciavima sakau gerai o po kiek nuskaiciuos sako visus pinigus kiek pareis i saskaita kol bus skola grazinta, sakau palaukit o negalima pvz kad pas menesi po 200lt sako ne negaliu taip, arba susimokek viska siandien arba bus full nuskaiciavimo sistemele. :eusa-whistle::eusa-violin:

Tai vat valstybei yra pofik ant zmoniu, nesvarbu kad yra busto kreditai, nesvarbu ir net neidomu ar visus pinigus nuskaiciavus turesi uz ka nusipirkti valgyti. O viska visad stengiausi daryti kuo legaliau kuo graziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal man jau pradeti tau Donatai darbo ieskoti ? :lol:

jei turi kokiu pazinciu gali pasidometi kas per darbas ir t.t. :) kokioje salyje, ir reikia vietos mums abiems su zmonike kad butu nes norim abu lekti.

Bet geriausia butu liepos pabaigoj rugpjucio pradzioj, noriu sienus tevukams paruosti kad ziema turetu kuom serti karvikes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal man jau pradeti tau Donatai darbo ieskoti ? :lol:

jei turi kokiu pazinciu gali pasidometi kas per darbas ir t.t. :) kokioje salyje, ir reikia vietos mums abiems su zmonike kad butu nes norim abu lekti.

Bet geriausia butu liepos pabaigoj rugpjucio pradzioj, noriu sienus tevukams paruosti kad ziema turetu kuom serti karvikes.

Siaurine Airija . Tai imesk i pm tl.nr. Pasuksiu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai kad 9 amatai cia dasidejo uz individualia veikla kad reklama cia pardavineju :) . nesakau kad buvo blogai buvo gerai kai pinigus uz reklama gaudavau tik vat esme kad uz 2009 metus pagal naujaja sistema galima sakyti mokesciams vos ne 50% reikia atiduoti nuo mano uzdirbtos sumos, o aisku kaip visaad zmogus galvoji kad is ateinanciu metu susimokesi :lol: o siemet prasciau ryskiai :) tai vat ir ner kaip atiduoda :) o atsideti nesigauna paskolos ir t,t, :) tai vot tak. Ir vat del ko tas PSD nervina esu dirbantis alga nebloga kaip pagal musu miesta tikrai neminimumas buvo o cia kaip sakant papildomai vykdau veikla ir dar nuo jos vistiek reikia ta pati PSD susimoketi nors jau ir darbdavys mane tuo paciu PSD apdraudzia . :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei žmogus dirba dviejuose darbuose su dviem darbo sutartim, tai jokių klausimų nekyla dėl "dvigubo" PSD, o va jei darbo sutartis plius verslo liudijimas ar individuali veikla, ar ūkis, tai jau visi šaukia, nors iš esmės tai tas pats: daugiau pajamų - daugiau PSD. Skirtumas tik toks, kad vienu atveju viską skaičiuoja ir atskaičiuoja darbdaviai, o kitu - reikia pačiam paskaičiuot ir sumokėt. Nesakau, kad sistemoj viskas gerai, labai daug tobulintino yra, bet principas, rėmai - geri.

Pilnai suprantu, kad skaudžiai gaunasi sumokėt už metus iš karto, bet užsiimant kažkokia veikla reikia pasidomėt, kas kiek ir už kiek. Kai paskaičiuoji, pagal darbo sutartį irgi pusė mokesčiam atitenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Pradejau ukininkaut nuo siu metu kovo 1 d. esu dirbantis nuskaiciuoja visus mokescius kaip priklauso. birzely deklaravau plotus iki 14EDV sumoj.

Kaip dabar man su tais psd ir kitais mokejimais.

Atsidarau savo e bankininkyste ( asmenine saskaita ne ukininko). VMI ir sodra ziurau prasisukus mano saskaitoj:

-136lt uz verslo liudijimas ( 1461 imokos kodas) manau turejau kai atejau uzregistruot uky sumoket kovo menesy sumoket VMI ar ukininkas tai juk ne verslininkas galu gale?

- 288 lt pivalomas sveikatos draudimas

- 678 lt socialiniam draudimui , SODRA jau cia nusibraukus.

As juk dirbantis ir ta socialinem draudimui imoka manau sumoku jau is algos?

KA cia privalau moket ir ka ne, nes pirmadieny teks keliauti pas mergiates isiaiskint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas susitvarke, cia zemesukis ne prie ko, kazkas banke supjove gryba ir nuo mano saskaitos nuskaite netycia, nes asmens kode skiresi vienas skaicius, tai banko klaida :) moralines zalos neprisiteisiau dar :D

Nesusitvarkė - jei EDV yra nuo 4 iki 14, Sodrai teks mokėt po 128 Lt/mėn, nors ir esi dirbantis. PSD ir pajamų mokestis, kol turi darbą ir EDV neviršiji 14, negręsia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...