Jump to content

Ka manote apie Fendt kombainus?


Vilius

Recommended Posts

  • Atsakymai 104
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kad kaip tik pirmus pora simtu hektaru naujas kombainas paskaldo. Is savo patirties pasakysiu, didziausi nuostoliai atsiranda netolygiai mase paduodant kulimo bugnui (skaldukai ir barstymas per kratiklius). Problema/-os slypi tarpe dalgio ir kulimo bugno.

O man atrodo, kad didžiausios problemos tarp sėdynės ir vairo slypi, jei kalbant visumoj. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai viniu šiknoj ieškai tai ir tavo puse proc. kuriuos randi po valomosios kai kam atrodo daug nors pro priekabos bortus vežant i alevatoriu kai kas išbarsto ir dar daugiau.

Oi oi oi kokiees gudrūs. Skaičiukus tai aš ne iš piršto laužiu jeigu ką :icon-smile:

šiemet žinoma tai buvo menka problema nes 22% grūdo neperskelsi kaip 12%

Grįžtant prie temos tai Drapox privalo pirkti tą kombainą po šitos temos. Jei dar kas nors sversto apie fenduką ir skaito šitą temą, žino jo religinius įsitikinimus pamatęs kad Drapox nupirko kažką kitą pagqlvos "ėėė jei net jis fendo neperka aš tuo labiau neimsiu " :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai viniu šiknoj ieškai tai ir tavo puse proc. kuriuos randi po valomosios kai kam atrodo daug nors pro priekabos bortus vežant i alevatoriu kai kas išbarsto ir dar daugiau.

Oi oi oi kokiees gudrūs. Skaičiukus tai aš ne iš piršto laužiu jeigu ką :icon-smile:

šiemet žinoma tai buvo menka problema nes 22% grūdo neperskelsi kaip 12%

Grįžtant prie temos tai Drapox privalo pirkti tą kombainą po šitos temos. Jei dar kas nors sversto apie fenduką ir skaito šitą temą, žino jo religinius įsitikinimus pamatęs kad Drapox nupirko kažką kitą pagqlvos "ėėė jei net jis fendo neperka aš tuo labiau neimsiu " :icon-smile:

Labai juokinga. :lol:

Bet iš tikro tai rimtas argumentas derantis. Reiks parodyti tavo pasisakymą vadybininkui, tada kaina gali pasidaryti mažesnė nei CX, o komplektacija geresnė. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...