Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Man ir vakar skambino iš NMA sakė kad išsiuntė laišką nors aš ir pac mačiau NMA puslapyje

taip kad jau prieš naujus metus gali būti kad pasirašysim sutartis.

Linksmų ir džiugių švenčių linkiu Kolegos ir kad taip ilgai ateinančiais metais nereiktų laukti atsakymo dėk paramos skyrimo kai dalyvausim kituose projektuose :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat su šia problema susidūriau, tik jungiuosi per SEB'ą. Rašo, kad sistemoje duomenų nėra.

as ir per seb banka jungiuos ir viskas gerai. Kai prisijungi, kaireje puseje paspaudi ant MANO DUOMENYS ir tada atidaro visas paraiskas kokias esi pateikes, ir pasispaudes JU paraiskos rodys kokius dokumentus esi siuntes ir gaves ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat su šia problema susidūriau, tik jungiuosi per SEB'ą. Rašo, kad sistemoje duomenų nėra.

as ir per seb banka jungiuos ir viskas gerai. Kai prisijungi, kaireje puseje paspaudi ant MANO DUOMENYS ir tada atidaro visas paraiskas kokias esi pateikes, ir pasispaudes JU paraiskos rodys kokius dokumentus esi siuntes ir gaves ;)

tai va kad viska ta padarius nieko nera

Man irgi nerodo nes jungiuosi per ūkio sąskaitą...junkis per asmeninę,turėtų rodyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ką, išsiuntė jau laišką NMA kur reikia patikslinti dokumentus, mokėjimo prašymo teikimo datą ir panašiai, po švenčių lankysimės firmose ir rinksimės sėjamąją. :eusa-dance: Tik mums užtruks, nes keisim padargą, reiks laukti patvirtinimo.

Na ir man išsiūtas laiškas tik beliks pateikti mokėjimo prašymą ir laukti pinigėlių kiek girdėjau viska labai greit padaryti reiks nes technika jau kieme nuo liepos mėnesio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku ką ir patarti man Jums, priklauso nuo ploto, nuo technologijos, nuo turimo traktoriaus ir panašiai. Ieškom pilno dirbimo, prikabinamos, su trąšom(priklausys nuo kainos) ir prie traktoriaus 180ag. Sėsim 250 ha, su pakabinama 4 metrų sėjamąja nespėdavom jau į terminus, be to ir išklero ir nekokybiškai pasėdavo. Aišku, pinigai nemaži, planuojam prie šios paramos iki 30tukst. pridėti. Tikslas, kad spartinti darbus,mažinti kaštus, kokybiškai pasėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...