Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

Žiūriu, kad mes visai iš temos išbridom. Dzūkija, kur matei mano parašyta, kad užtenka vien tik žemę mylėt? Kur parašyta, kad nereikia ūkininkui turėt išsilavinimo? Visa tai reikalinga bet kokiai profesijai. Tiesiog norėjau pasakyt, kad tam pirmiausiai turi būt noras. O jei noras bus, tai ir išmoks visko, ko reikia tai profesijai įgyti. Tai galiu pasakyt ir apie save. Tiesiog gal mums visiems trūksta tolerancijos ir pagarbos vienas kitam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

sorry, kad pridariau tiek klaidu, bet kaip matau diskusija pakrypo kita linkme ir neatsakete i mano klausima. noreciau suzinoti ar turint 10 ha verta pradeti ukininkauti? nes mano paskaiciavimais is 10 ha daug ka samdant nelieka pelno ir neiseina daugiau plestis. kol kas nepretenduoju gauti visas tas paramas bet norisi nuo kazko pradet.

dar noreciau paklausti apie jaunojo ukininko isikurima. ka butent galima pirkti is gautas lesas uz jaunojo ukininko isikurima :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry, kad pridariau tiek klaidu, bet kaip matau diskusija pakrypo kita linkme ir neatsakete i mano klausima. noreciau suzinoti ar turint 10 ha verta pradeti ukininkauti? nes mano paskaiciavimais is 10 ha daug ka samdant nelieka pelno ir neiseina daugiau plestis. kol kas nepretenduoju gauti visas tas paramas bet norisi nuo kazko pradet.

dar noreciau paklausti apie jaunojo ukininko isikurima. ka butent galima pirkti is gautas lesas uz jaunojo ukininko isikurima :icon-question:

ieik i nma puslapi ir ten rasi apie jaunuosios ukininkus viska kas, kaip, uz kiek ir t.t nes matosi kad nieko dar neskaites... beje neaisku ar be bus ta parma nes siems metams neuzteks pinigeliu, o paraiskos jau neberenkamos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

auglis rašė:

sorry, kad pridariau tiek klaidu, bet kaip matau diskusija pakrypo kita linkme ir neatsakete i mano klausima. noreciau suzinoti ar turint 10 ha verta pradeti ukininkauti? nes mano paskaiciavimais is 10 ha daug ka samdant nelieka pelno ir neiseina daugiau plestis. kol kas nepretenduoju gauti visas tas paramas bet norisi nuo kazko pradet.

dar noreciau paklausti apie jaunojo ukininko isikurima. ka butent galima pirkti is gautas lesas uz jaunojo ukininko isikurima

ieik i nma puslapi ir ten rasi apie jaunuosios ukininkus viska kas, kaip, uz kiek ir t.t nes matosi kad nieko dar neskaites... beje neaisku ar be bus ta parma nes siems metams neuzteks pinigeliu, o paraiskos jau neberenkamos.

Šiaip šia tema ir forume gali pasižiūrėt, nemažai prirašyta. Tavo atveju, jei nori gaut paramą, augink daržoves ar kokias uogas.

Kas liečia finansavimą dėl paramos JŪ, tai nutraukt tolesnį finansavimą kad nėra lėšų, negali. Juk yra toks dalykas kaip įsipareigojimai. Dabar ŽŪM man primena strutį - nieko nežinau, nieko nematau, gerai yra taip kaip yra. Jau po pirmųjų finansavimo metų turėjo būt aišku, kad JŪ programai pinigų neužteks, bet niekas nieko nedarė. Be to labai keista, kai JŪ , parodo didelį norą priimt ES finansavimą, ŽŪM- priešingai- šį norą slopina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as galvoju apie grudu auginima arba energetiniu augalu. ir pirmiausia pabandyt is savo pajamu be jokiu paramu. o ar sunku siais laikais parduoti grudu jei dar savo sandeliu neturi ? reiks pasvarstyti ir apie darzoviu ar uogu auginima. tik beda kad ta zeme tolokai nuo namu tai dali derliaus gali kas nurinkti. :icon-idea: aciu uz pasiulima :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip sekasi tautiečiams kurie pridavę paraišką,ar daug kabinėjasi,man tik keliose lentelėse skaičius patikslinti reikėjo ir kaip supratau,guls į stalčius,kol bus visi patikrinti,o tada vilniečiai žais žaidimą "tam davė,o......" :D

Manau bus labai paprasta: Kiek truks dames pinigu ankstyvam pasitraukimui, o visiems kitiems - sorry.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau buvau NMA atsemiau savo kandidatura :( jum daugiau sansu liko :D

Kodėl? Pasidavei :eusa-naughty:

Gavau ir aš užklausimą :eusa-doh: Briedas kažkoks. Kabinėjasi prie kožno skaičiaus ar sakinio. Numatėm rezervui technikos nuomos sąnaudas (dėl visa ko), tai dabar prašo pagrįsti kam reik nuomot, jei dalį technikos panaudos būdu naudosim. :eusa-think: Ir matyt jiems nelabai praeis paaiškinimas, kad panaudos būdu naudojama technika gali sugesti, pagaliau sezono metu tu jos gali ir negauti reikiamu momentu. Dar prisikabino, kad sandėlių tai neturim grūdams sandėliuot :eusa-doh:

Žinot, nuo 2004 m. tokių betikslių klausimų dar neturėjau. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau ir aš užklausimą Briedas kažkoks. Kabinėjasi prie kožno skaičiaus ar sakinio. Numatėm rezervui technikos nuomos sąnaudas (dėl visa ko), tai dabar prašo pagrįsti kam reik nuomot, jei dalį technikos panaudos būdu naudosim. Ir matyt jiems nelabai praeis paaiškinimas, kad panaudos būdu naudojama technika gali sugesti, pagaliau sezono metu tu jos gali ir negauti reikiamu momentu. Dar prisikabino, kad sandėlių tai neturim grūdams sandėliuot

Žinot, nuo 2004 m. tokių betikslių klausimų dar neturėjau.

Keista, aš jokios savo technikos neturiu, sandėlių neturiu, viskas pagal panaudos sutartis ir kol kas neprisikabino tfu tfu. Vienintelis užkliuvimas - neatitiko balansas dėl ekselio klaidų. Niekaip nesuprantu, kodėl gali nepraeit toks paaiškinimas - kad panaudos būdu naudojama technika gali sugesti. Kodėl, jei neturi sandėlio, gali būti kliūtis? Galima tiesiai nuo kombaino prarduot. Kame čia problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveki kolegos,kaip sekasi naujai įsikūrusiems.Gal kas gali patarti kaip nupirkti chemikalų purškimo paslaugą.Man reikia pūdymus purkšti,bet neturiu dar pažymėjimo,žurnalo ir t.t...Kaimynas viską turi ir likutį glifosato popieriuose,bet nežinau kaip tai tvarkingai įforminti,kad niekam neužkliūti,nes kaip JŪ kratys ir tikrai nepatiks je nupurkšiu be popierių.Patarkite :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai siknai geri, mala "sududa" kaip turi but. juk zmoguciai nori lietuvoj uzdirt kazka, pasiekt o teveliai atidave pries 3metus pirkta technika ir jie va gy dar gaus naujesne, nesamone kazkokia, man pikta del ministro sprendimu.... nieko apie zemes uky "siu laiku" nesuprantanti. miestietis uz kaimo zmones sprendzia... nesamone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bjauru, šlykštu ir žema.

Jie ką, tokio dalyko negalėjo išspręsti prieš paraiškų pateikimą :icon-evil: Ūkininkai visdėlto pinigus už tų dokumentų parengimą mokėjo. :icon-twisted: Jau nekalbant apie tai, kiek darbo įdėta dar iki paraiškų padavimo.

Nors aš ir miesto žmogus, bet mane siutina tokie neatsakingi mūsų valdžios veiksmai. Nors kaip buhalterė, tai turėčiau būti pripratusi prie kiekvieną mėnesį atsirandančių panašių valdžios šedevrų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie ką, tokio dalyko negalėjo išspręsti prieš paraiškų pateikimą :icon-evil:

Na, kiek aš pažįstu valdininkų mąstyseną, kol neatsiranda problema, tol apie ją negalvojama (kaip vienas buvęs vidaus reikalų ministras yra pasakęs: "žemės drebėjimo Lietuvoje mes neplanavome". :icon-cool: ). Tipo, dirbsime, dirbsime, o paskui ims ir nesusirinks norinčių jaunųjų ūkininkų. Visas darbas bus paleistas vėjui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau atėjo laikas kažką daryti. Jei ir toliau tylėsim , tai ir toliau iš mūsų tyčiosis. Niekaip negaliu suprasti Starkevičiaus neveiklumo. Konkrečiai galėtų pasakyt - arba taip arba ne. Juk ir susirinkimas buvo, kad kažką nuspręstų ir nieko, jokio rezultato. Galima daryti išvadą, kad ministras - tuščia vieta. Nesugeba elementaraus sprendimo padaryti. Už ką mes jam pinigus mokam? Jau po pirmų paramos skyrimo metų buvo aišku, kad visiems norintiems paramos neužteks. Nejaugi ministras nesugebėjo išspręsti elementaraus pradinuko uždavinėlio - turimą sumą padaugint iš 7. Jei Jis vis dar nesuskaičiuoja, tai gal reiktų vietą užleisti kitam? Kodėl nebuvo imtasi atitinkamų priemonių? Kodėl net klausimas toks nebuvo keliamas? Galų gale kodėl net nėra priimtas konkretus sprendimas? Baisiau negu baisu. Dabar žmogus net nežinai , kaip tau elgtis. Esi nei pakartas nei paleistas. Manau prie ŽŪ ministerijos piketą reikia suorganizuot, kad galų gale duotų konkretų atsakymą. Taigi, visus, kurie neori taikytis su tokia betvarke, siūlau burtis , informuoti žiniasklaidą, ir iš ŽŪ ministro pareikalauti konkretaus atsakymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...