Jump to content

Antivirusinės programos


M&M

Recommended Posts

metams 156lt programa + kodai... :icon-rolleyes: kasperskis 139, bet kad pinigu nenori... :eusa-think:

vakar bms'e maciau ESS uz 109Lt metam, bet vistiek mldc, kad naudoji legalia programine iranga, as irgi pirksiu ESS metam kai baigsis trial'as po 2 savaiciu :eusa-clap: paypal'u mokejai ar kaip?

109lt bet dar nupjaut i kauna, atgal tai tas pats s... gaunas... ne ten is bet kurio banko gali, as is swed dariau tai iskart formyte ismete tik koda ivedziau ir viskas... labai greitai ir neskausmingai :) jei uz protinga kaina kodel nenaudot legalios??? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

metams 156lt programa + kodai... :icon-rolleyes: kasperskis 139, bet kad pinigu nenori... :eusa-think:

vakar bms'e maciau ESS uz 109Lt metam, bet vistiek mldc, kad naudoji legalia programine iranga, as irgi pirksiu ESS metam kai baigsis trial'as po 2 savaiciu :eusa-clap: paypal'u mokejai ar kaip?

109lt bet dar nupjaut i kauna, atgal tai tas pats s... gaunas... ne ten is bet kurio banko gali, as is swed dariau tai iskart formyte ismete tik koda ivedziau ir viskas... labai greitai ir neskausmingai :) jei uz protinga kaina kodel nenaudot legalios??? :eusa-think:

dar suprasciau OS pirkti, bet antivirusines tai kaip reketas, sumoki pinigus ir garantijos nera, vistiek kompas nesaugus ir nezinai ar isilauz i ji kas ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisq cia dabar 150lt atrodo dideli pinigai, bet padalinkim juos is 365 ir gaunam apie 30ct i diena, normali suma uz saugesni kompiuteri ane? asmeniskai pirksiu legalizavima del to, kad jau uzkniso isijungt kompa ir matyt perspejima, jog tavo naudojamas raktas nelegalus

va va :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisq cia dabar 150lt atrodo dideli pinigai, bet padalinkim juos is 365 ir gaunam apie 30ct i diena, normali suma uz saugesni kompiuteri ane? asmeniskai pirksiu legalizavima del to, kad jau uzkniso isijungt kompa ir matyt perspejima, jog tavo naudojamas raktas nelegalus

nu toki sposa tai pirma kart girdziu kad meto kad raktas nelegalus :lol: susivedi koki reik ir viskas o man tai dar iki 2014metu galioja :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisq cia dabar 150lt atrodo dideli pinigai, bet padalinkim juos is 365 ir gaunam apie 30ct i diena, normali suma uz saugesni kompiuteri ane? asmeniskai pirksiu legalizavima del to, kad jau uzkniso isijungt kompa ir matyt perspejima, jog tavo naudojamas raktas nelegalus

nu toki sposa tai pirma kart girdziu kad meto kad raktas nelegalus :lol: susivedi koki reik ir viskas o man tai dar iki 2014metu galioja :icon-cool:

kalbedamas apie raktus omeni turejau kaspersky jeika :)

P.S. Virgis. grazi masina ant desktopo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai naudoju avast :) mm bet 0lt metam dar geriau :)

bet sako uz dyka tik suris spastuose buna... :D nu ferrari ir nieko? gal tik zemesukis.com lankais, tai virusu nepasigauni??? :)

Lankaus kur tik užsimanau, neriboju savo norų. Na o virusų per ilgą laiką aišku prisikaupia kažkiek, bet dažniausiai nelabai kenksmingi ir nieko tokio, prasivalau kai ateina laikas. O šiaip tai aš nebeprisimenu kada esu pirkęs ką nors iš parduotuvės, kažkada dar žaidimą kokį tai pirkau, o šiaip tai kam nesinaudot galimybėm viską nemokamai gaut ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lankaus kur tik užsimanau, neriboju savo norų. Na o virusų per ilgą laiką aišku prisikaupia kažkiek, bet dažniausiai nelabai kenksmingi ir nieko tokio, prasivalau kai ateina laikas. O šiaip tai aš nebeprisimenu kada esu pirkęs ką nors iš parduotuvės, kažkada dar žaidimą kokį tai pirkau, o šiaip tai kam nesinaudot galimybėm viską nemokamai gaut ? :)

tas nemokamai tai zinai... dbr lietuvoj labai mada pasidare piratus gaudyt, su linkomanija cia buvo ciudai, db girdejau kazkas su torrent.lt atrodo... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Virgis. kokia cia seniena naudoji jau seniausiai yra pasirodziusi nod 4 wersija o torrent.lt buvo nuhakine kitaip sakant nulauzia nu hakeriai is neturejimo ka weikti :lol::lol:

ta seniena atsinaujina kasdien ir dirba lygiai taip pat kaip ta naujausia versija ir nekelia man jokiu papildomu problemu :eusa-shhh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...