Jump to content

Triušių auginimas greituoju (Mikhailovo) metodu


krisaza

Recommended Posts

na jie šiek tiek ypatingi - užaugę lauke, net žiemą, pabuvę pas Mamą gana ilgai - taigi bus atsparūs ligoms :)-tikiuosi:)

Pagal technologiją jie pas mamą turėtų būti iki 3 mėnesių amžiaus. Abejoju ar tai apskritai yra įmanoma.

Aš laikau apie 50 dienų, dar po dešimties dienų išrūšiuoju berniukai-mergytės, kad ko neprisidirbtų :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 314
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

na jie šiek tiek ypatingi - užaugę lauke, net žiemą, pabuvę pas Mamą gana ilgai - taigi bus atsparūs ligoms :)-tikiuosi:)

Pagal technologiją jie pas mamą turėtų būti iki 3 mėnesių amžiaus. Abejoju ar tai apskritai yra įmanoma.

Aš laikau apie 50 dienų, dar po dešimties dienų išrūšiuoju berniukai-mergytės, kad ko neprisidirbtų :lol:

ir nereik skiepyt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jie šiek tiek ypatingi - užaugę lauke, net žiemą, pabuvę pas Mamą gana ilgai - taigi bus atsparūs ligoms :)-tikiuosi:)

Pagal technologiją jie pas mamą turėtų būti iki 3 mėnesių amžiaus. Abejoju ar tai apskritai yra įmanoma.

Aš laikau apie 50 dienų, dar po dešimties dienų išrūšiuoju berniukai-mergytės, kad ko neprisidirbtų :lol:

Aš laukiau ir 60 dienų, bet tai jau buvo kančia patelei :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
SKELBIU portale triusininkykyste, jau perlenkta lazda su "mihailoviniais" metodais, atsidarius rusu portalus vien "mihailovai" ir cia tas pat virusas. Gaila tu ŽMONIŲ, kurie PAKLIŪVA ant ŠIOS "metodikos" as taipogi INVESTAVAU į panašius narvus ir "metodika", bet GRAŽOS NESIMATO

Tai gal pasidalinsi patirtim ir (ar ) nesėkmėm. Kas yra blogai su ta ''metodika'' ar su tais narvais. Daug kas sako, kad blogai, bet kas būtent yra blogai taip niekas ir nepasako. Juk turi forume net specialią temą Michailovo technologijai skirtą. Gal kažkam nereikės kartoti tavo klaidų.

Mano nuomone visas tas blogumas yra tai - kad nepasitvirtina tos pasakos kurias skelbia pardavejai, neuzdirba zmones tu pinigu kuriuos zada pardavejai, ir viskas nera taip puiku kaip skelbia tie patys narvu pardavejai :icon-mrgreen:

manau sita tema reiketu diskutuoti skiltyje apie "michailovo" narvus.

Turbūt čia būtų vieta tolimesnei diskusijai norint neteršti temos ''Triušių auginimas''. Taigi xxl laukiam tavo patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu turit nors kelis triusius, turbut nesunkiai suprasit, kad 4 pateles 1700 ar 2000 lt. niekada neuzdirbs. Nes tiek kainuoja mini "ferma" ir pateles po N? Lt. +patinas,+ PAŠARAS ir ttt. Kaip sukovot vasaros metu su uodais, žiema su šalčiu, lauke nei puse pateliu atsivedusios neaugina vadu, o ir kergiasi labai sunkiai, ypač spalio- sausio mėn. Ir kad savaite gali neit prie "fermos" tai ABSOLIUTI NESAMONĖ, eini kasdien ir po 2 k. ir tai praziuri, tai prisipesa sieno tai komba iskapsto, tai vaikus atsiveda ne gimdykloj, o ant groteliu ir ttt. Netikit kad tai BLEFAS -----Bandykit patys. Kad tai "fermu " gamintoju verslas , tai taip, tik ne triusiu augintoju. Mano "fermoms" antri metai ir jos po stogu, bet visteik tai dureles nukrenta, tai prasigriauzia groteles, nors as padares is medzio, o ne is drozles, tai pateles prisidergia gimdykloj, o ten pastovejes "SAVAITĘ" visas turinys, patys galit isivaizduot kuom kvepia ir po to ta plokste issirango. Kiek triusininku mate mano "fermas" niekas NESUSIZAVEJO ju EFEKTYVUMU. Taigi uz 10 000 galima pasidaryti labai nebloga FERMA 100 pateliu, o ne 24. As šių "fermų" atsipirkimu NEtikiu ir Jūs NEtikekit SKAICIAIS, o pasibandykit realiai be siu "fermu" ir Jūs pamatysit, kaip tie triusiai "veisiasi" ir "dauginasi" bei "DUODA" 200 ar daugiau proc. "pelnus".

Kaip yra pasakyta "Mano gyvenimui kvailiu uzteks", tai as vienas is tokiu, kuris juo esu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu turit nors kelis triusius, turbut nesunkiai suprasit, kad 4 pateles 1700 ar 2000 lt. niekada neuzdirbs. Nes tiek kainuoja mini "ferma" ir pateles po N? Lt. +patinas,+ PAŠARAS ir ttt. Kaip sukovot vasaros metu su uodais, žiema su šalčiu, lauke nei puse pateliu atsivedusios neaugina vadu, o ir kergiasi labai sunkiai, ypač spalio- sausio mėn. Ir kad savaite gali neit prie "fermos" tai ABSOLIUTI NESAMONĖ, eini kasdien ir po 2 k. ir tai praziuri, tai prisipesa sieno tai komba iskapsto, tai vaikus atsiveda ne gimdykloj, o ant groteliu ir ttt. Netikit kad tai BLEFAS -----Bandykit patys. Kad tai "fermu " gamintoju verslas , tai taip, tik ne triusiu augintoju. Mano "fermoms" antri metai ir jos po stogu, bet visteik tai dureles nukrenta, tai prasigriauzia groteles, nors as padares is medzio, o ne is drozles, tai pateles prisidergia gimdykloj, o ten pastovejes "SAVAITĘ" visas turinys, patys galit isivaizduot kuom kvepia ir po to ta plokste issirango. Kiek triusininku mate mano "fermas" niekas NESUSIZAVEJO ju EFEKTYVUMU. Taigi uz 10 000 galima pasidaryti labai nebloga FERMA 100 pateliu, o ne 24. As šių "fermų" atsipirkimu NEtikiu ir Jūs NEtikekit SKAICIAIS, o pasibandykit realiai be siu "fermu" ir Jūs pamatysit, kaip tie triusiai "veisiasi" ir "dauginasi" bei "DUODA" 200 ar daugiau proc. "pelnus".

Kaip yra pasakyta "Mano gyvenimui kvailiu uzteks", tai as vienas is tokiu, kuris juo esu.

bet blogiausia, kad tenka mokytis is savu klaidu ir savo pinigines. Visur versline triusininkyste vystoma normaliose fermose, uzdarose patalpose, o cia sodininku uzsiemimas. Pasiimi lentgaliu, plaktuka, viniu, gabala sieto ir jei rankos ne is siknos auga susikali kletka, ne ka blogesne uz "miniferma", ir uzssiimi hobiu savo malonumui. Beveik 20 metu ir as taip auginau, o dabar bandau pereit i kita lygi, tai ir viska sukeliau i patalpa ir metalinius narvus, nes tik taip galima pasiekt kazkoki apciuopiama rezultata. XXl o kas butu jei tavo fermos stovetu ne po stogu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šioks toks patikslinimas, Ne 4 patelės, o 2, nes mano "fermos" po 4 pateles, o visi siulo "fermas" kuriose telpa po 2 pateles, tai 2 pateles turi "uzdirbt" tuos 1,7 ar 2 stukas lt. Jus neskaiciuokit geometrines progresijos ir prieauglio, (skaiciuokit,-kiek gausi pajamu ir pelno :lol: is 2 pateliu, ne iš ju prieauglio) Prieaugliui reikes paildomai NAUJU "fermu"-o jos KAINUOJA :eusa-naughty: Jeigu nereiketu tiems ilgaausiams pasaru, tai kaip sakoma, Ir pasikartosiu,--NESIDAUGINA ir NEauga jie taip kaip sako "fermu" pardavejai :eusa-naughty: Bet --Kiek kainuoja pasaras ir kiek jo reikia kol uzaugini triusi? Tai sudekit "fermos" + pateles-, (tai palyginus smulki investicija) ir++++ PAŠARAS, kuris reiklingas KASDIEN ir jo KAINA? :o . Jeigu "fermos" stovetu be pastoges, tai prie ju ziema neprieisi, reiks kastis sniega, kai lyja kaip pasert ir apziuret tuos ilgaausius? Kikia bebutu statybine medziaga, lietus ir saule daro savo. Tokie tat SKAUDUS pamastymai iš SAKUDZIOS PATIRTIES :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šioks toks patikslinimas, Ne 4 patelės, o 2, nes mano "fermos" po 4 pateles, o visi siulo "fermas" kuriose telpa po 2 pateles, tai 2 pateles turi "uzdirbt" tuos 1,7 ar 2 stukas lt. Jus neskaiciuokit geometrines progresijos ir prieauglio, (skaiciuokit,-kiek gausi pajamu ir pelno :lol: is 2 pateliu, ne iš ju prieauglio) Prieaugliui reikes paildomai NAUJU "fermu"-o jos KAINUOJA :eusa-naughty: Jeigu nereiketu tiems ilgaausiams pasaru, tai kaip sakoma, Ir pasikartosiu,--NESIDAUGINA ir NEauga jie taip kaip sako "fermu" pardavejai :eusa-naughty: Bet --Kiek kainuoja pasaras ir kiek jo reikia kol uzaugini triusi? Tai sudekit "fermos" + pateles-, (tai palyginus smulki investicija) ir++++ PAŠARAS, kuris reiklingas KASDIEN ir jo KAINA? :o . Jeigu "fermos" stovetu be pastoges, tai prie ju ziema neprieisi, reiks kastis sniega, kai lyja kaip pasert ir apziuret tuos ilgaausius? Kikia bebutu statybine medziaga, lietus ir saule daro savo. Tokie tat SKAUDUS pamastymai iš SAKUDZIOS PATIRTIES :eusa-pray:

Saunu, nors vienas normaliai pasisake, nebijodamas prisipazinti kad apsizioplino su tais "super" narvais ir "super akseleratoriais" :icon-mrgreen: Siaip dauguma nenori pripazinti kad apsizioplina ir todel skleidzia visokas pasakas, tuo paciu bandydami save paguosti ir nuraminti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu turit nors kelis triusius, turbut nesunkiai suprasit, kad 4 pateles 1700 ar 2000 lt. niekada neuzdirbs. Nes tiek kainuoja mini "ferma" ir pateles po N? Lt. +patinas,+ PAŠARAS ir ttt. Kaip sukovot vasaros metu su uodais, žiema su šalčiu, lauke nei puse pateliu atsivedusios neaugina vadu, o ir kergiasi labai sunkiai, ypač spalio- sausio mėn. Ir kad savaite gali neit prie "fermos" tai ABSOLIUTI NESAMONĖ, eini kasdien ir po 2 k. ir tai praziuri, tai prisipesa sieno tai komba iskapsto, tai vaikus atsiveda ne gimdykloj, o ant groteliu ir ttt. Netikit kad tai BLEFAS -----Bandykit patys. Kad tai "fermu " gamintoju verslas , tai taip, tik ne triusiu augintoju. Mano "fermoms" antri metai ir jos po stogu, bet visteik tai dureles nukrenta, tai prasigriauzia groteles, nors as padares is medzio, o ne is drozles, tai pateles prisidergia gimdykloj, o ten pastovejes "SAVAITĘ" visas turinys, patys galit isivaizduot kuom kvepia ir po to ta plokste issirango. Kiek triusininku mate mano "fermas" niekas NESUSIZAVEJO ju EFEKTYVUMU. Taigi uz 10 000 galima pasidaryti labai nebloga FERMA 100 pateliu, o ne 24. As šių "fermų" atsipirkimu NEtikiu ir Jūs NEtikekit SKAICIAIS, o pasibandykit realiai be siu "fermu" ir Jūs pamatysit, kaip tie triusiai "veisiasi" ir "dauginasi" bei "DUODA" 200 ar daugiau proc. "pelnus".

Kaip yra pasakyta "Mano gyvenimui kvailiu uzteks", tai as vienas is tokiu, kuris juo esu.

Galiu tik pritarti kralikui. Labai gerai ir šaunu, kad atsirado žmogus galintis pasidalinti savo paties, kad ir skaudžia patirtimi. Tik matyt kuo daugiau atsakymų tuo daugiau ir naujų klausimų kyla. Aš norėčiau, kad xxl papaskotum pagrindinius trūkumus ir problemas, kurios susijusios ne apskritai su triušių auginimu, o būtent su auginimu minifermose. Kas būtų būdinga būtent tik minifermoms arba Michailovo technologijai? Juk ir patinai, ir kombikormas reikalingi auginant betkuriuo būdu. Neauginti vadų patelės taip pat juk gali ir patalpoje. Žiemai gimdyklose yra įtaisytas jų pašildymas. Vandens kiek aš suprantu irgi. Šieno pripešimas, kombikormo iškapstymas, vaikų atsivedimas ne gimdykloj irgi manau gali pasitaikyti netik minifermoje, bet ir auginant patalpoje. Na ir dar vienas klausimas. Kiek teko domėtis tai visose minifermose yra vietos tik 2 patelėms. Iš kur tu čia tokias sugebėjai įsigyti keturvietes? :icon-rolleyes: Ir dar jeigu teisingai supratau tu pirkai už tą pačią kainą keturvietes, už kurią visi siūlo tik dvivietes minifermas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerbiamieji, as rasau is patirties, o ne is vadovelio. As nieko pries mihailoviniu narvu gamintojus, jeigu atsiranda pirkeju tai valio, bet ramiai atsisedus ir suskaiciavus visas investicijas, tai 100 pateliu, reikia 50 "fermu" po 1,7-1,8 stukos, tai netoli 100 gabalu, o prieaugliui reikes 75 "fermu" po 1,7-1,8 stukos-, tai apie 140 000 lt--viso apie 250 000lt. Ir ka kiek laiko jos stoves-tos "fermos"????,kada atsipirks, (TIK NEmanykit ir NEsvajokit, kad bus tiek prieauglio, kiek suskaiciavo "verslo" propaguotojai -"fermu" gamintojai-PUSE ir tai su RIZIKA, motinine banda sert reikes vistiek, nors ir nebus prieauglio) -už tokia suma (netgi tiek nereikes, uzteks gerokai mazesnes) galima isikurti ant plyno lauko ŠILDOMA FERMĄ ir daug paprastene ir pigesne prieziura, nei tos "fermos" ir su skerdykla. Paimsi tokia suma is banko :eusa-naughty: puse metu tau darys narvus, puse metu neturesi pajamu-tik investicijas. PALŪKANOS NElauks :eusa-snooty: , reiks moket. Prie ju Neužmirškit SVARBIAUSIO, kad REIKES ŠERTI, tai kasdienes islaidos ir suma sumarum garantuotas :eusa-whistle: negasdinu, bet atrodysi :o .Turėtum pasidomėt kiek kainuoja triusio uzauginimas. O kiek suprantu auginsi ne viena "ferma". Ši verslo šaka valstybės neremiama, išmoku, kaip uz paselius negausi, realizacija pats rupinsies, kasdiene prieziura, be IŠEIGINIŲ ir tiek pinigu ĮMERKUS, tikrai rausies ir plaukus ir nagus kramtysies iki alkūnių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko domėtis tai visose minifermose yra vietos tik 2 patelėms. Iš kur tu čia tokias sugebėjai įsigyti keturvietes? Ir dar jeigu teisingai supratau tu pirkai už tą pačią kainą keturvietes, už kurią visi siūlo tik dvivietes minifermas?

Tai gal jis i prieaugliui skirtą narvą 4 pateles sudeda. Kiek žinau "MF" matmenys 250x76cm. Tai padalinus į 4 dalis vienai patelei išeina kažkur po 60x70cm. Lyg ir pakankamai vietos, bet tada nėra gimdyklų su pašildymais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko domėtis tai visose minifermose yra vietos tik 2 patelėms. Iš kur tu čia tokias sugebėjai įsigyti keturvietes? Ir dar jeigu teisingai supratau tu pirkai už tą pačią kainą keturvietes, už kurią visi siūlo tik dvivietes minifermas?

Tai gal jis i prieaugliui skirtą narvą 4 pateles sudeda. Kiek žinau "MF" matmenys 250x76cm. Tai padalinus į 4 dalis vienai patelei išeina kažkur po 60x70cm. Lyg ir pakankamai vietos, bet tada nėra gimdyklų su pašildymais.

Tai paprasčiau ir tiksliau bus jeigu pats xxl atsakys iš ko jis įsigijo ir kas tai per fermos. O kas yra ''MF''? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko domėtis tai visose minifermose yra vietos tik 2 patelėms. Iš kur tu čia tokias sugebėjai įsigyti keturvietes? Ir dar jeigu teisingai supratau tu pirkai už tą pačią kainą keturvietes, už kurią visi siūlo tik dvivietes minifermas?

Tai gal jis i prieaugliui skirtą narvą 4 pateles sudeda. Kiek žinau "MF" matmenys 250x76cm. Tai padalinus į 4 dalis vienai patelei išeina kažkur po 60x70cm. Lyg ir pakankamai vietos, bet tada nėra gimdyklų su pašildymais.

Tai paprasčiau ir tiksliau bus jeigu pats xxl atsakys iš ko jis įsigijo ir kas tai per fermos. O kas yra ''MF''? :icon-rolleyes:

"MF" - mini ferma, patruminau truputi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nežinau, nu kodėl invalidui nepasinaudojus parama 32000Lt, kurios nereikia grąžinti. Mano paskaičiavimais jis vistiek turės pelno ir nereikia čia žmonių- invalidų gąsdinti. Už 32000 Lt., jis nusiperka 20 fermikių, 10 motininių ir 10 prieaugliui.Motininėse patalpina 20 patelių, kurios per metus tegul ne 6-8 vadas atsives , bet 4-5, vidutiniškai ne 10-14 triušiukų, o ,sakykim 8 , čia sakykim, kad po 2 numirs iš 10 Kiek gaunasi? man 800 triušiukų x po 60 Lt, kiek 48000 Lt. Nu nebūkim skūpus ir suvalgykim pusę, nors abejoju ar tiek reiks, gerai lieka 24000 Lt, nu elektra žiema, su kažkokia tai ten schema, tai tikrai nedaug, nu mes gi negobšūs tegul bus 5000 lt., skiepai, nu kas dar nu dar 2000 lt išmeskim, kas lieka 17000 Lt Tai ko mažai, nu jei 4 triušius laikysi tai aišku pelno nebus. Tai va nepavydėkim invalidams, jei savo įmerkėm pinigus, tai manau valdiškais galima prasisukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nežinau, nu kodėl invalidui nepasinaudojus parama 32000Lt, kurios nereikia grąžinti. Mano paskaičiavimais jis vistiek turės pelno ir nereikia čia žmonių- invalidų gąsdinti. Už 32000 Lt., jis nusiperka 20 fermikių, 10 motininių ir 10 prieaugliui.Motininėse patalpina 20 patelių, kurios per metus tegul ne 6-8 vadas atsives , bet 4-5, vidutiniškai ne 10-14 triušiukų, o ,sakykim 8 , čia sakykim, kad po 2 numirs iš 10 Kiek gaunasi? man 800 triušiukų x po 60 Lt, kiek 48000 Lt. Nu nebūkim skūpus ir suvalgykim pusę, nors abejoju ar tiek reiks, gerai lieka 24000 Lt, nu elektra žiema, su kažkokia tai ten schema, tai tikrai nedaug, nu mes gi negobšūs tegul bus 5000 lt., skiepai, nu kas dar nu dar 2000 lt išmeskim, kas lieka 17000 Lt Tai ko mažai, nu jei 4 triušius laikysi tai aišku pelno nebus. Tai va nepavydėkim invalidams, jei savo įmerkėm pinigus, tai manau valdiškais galima prasisukti

Bet tą paramą juk gali ir kitur panaudoti. Tarkim, susiradai kokį nors stalių su verslo liudijimu ar turinčiu IĮ. Jis tau prikala narvų dvigubai pigiau. Ar būtinai reikia tik MF pirkti, kad tą paramą gauti? Man atrodo, kad ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nežinau, nu kodėl invalidui nepasinaudojus parama 32000Lt, kurios nereikia grąžinti. Mano paskaičiavimais jis vistiek turės pelno ir nereikia čia žmonių- invalidų gąsdinti. Už 32000 Lt., jis nusiperka 20 fermikių, 10 motininių ir 10 prieaugliui.Motininėse patalpina 20 patelių, kurios per metus tegul ne 6-8 vadas atsives , bet 4-5, vidutiniškai ne 10-14 triušiukų, o ,sakykim 8 , čia sakykim, kad po 2 numirs iš 10 Kiek gaunasi? man 800 triušiukų x po 60 Lt, kiek 48000 Lt. Nu nebūkim skūpus ir suvalgykim pusę, nors abejoju ar tiek reiks, gerai lieka 24000 Lt, nu elektra žiema, su kažkokia tai ten schema, tai tikrai nedaug, nu mes gi negobšūs tegul bus 5000 lt., skiepai, nu kas dar nu dar 2000 lt išmeskim, kas lieka 17000 Lt Tai ko mažai, nu jei 4 triušius laikysi tai aišku pelno nebus. Tai va nepavydėkim invalidams, jei savo įmerkėm pinigus, tai manau valdiškais galima prasisukti

Bet tą paramą juk gali ir kitur panaudoti. Tarkim, susiradai kokį nors stalių su verslo liudijimu ar turinčiu IĮ. Jis tau prikala narvų dvigubai pigiau. Ar būtinai reikia tik MF pirkti, kad tą paramą gauti? Man atrodo, kad ne.

Gal pradekim kalbet vsiem suprantamai. miniferma- tai narvas ir nieko daugiau. Vadinkim daiktus savo vardais. O jei uz tuos pinigus pastacius pastata, tai nesigavus triusiu bizniui galima kam nors kitam panaudot (parduot, isnuomot) ir pan, o sumyztas ir apgrauztas kletkas (minifermas :lol: ) tikrai vargu ar kur padesit naudingai. Taigi, man atrodo protingiau investuot pinigus i isliekamaja verte turincius daiktus (turiu galvoj ferma (pastata) triusiam).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo čia viskas priklauso nuo verslo plano, kokį pateiksi, iš kur pirksi ar pats gaminsies, svarbu, kad pinigai būtų panaudoti pagal paskirtį, ttame plane turi būti viskas smulkiai išdėstyta, nes , kiek žinau, Darbo biržai reiks kas mėnesį atsiskaityti kur dėjai pinigus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pradekim kalbet vsiem suprantamai. miniferma- tai narvas ir nieko daugiau. Vadinkim daiktus savo vardais. O jei uz tuos pinigus pastacius pastata, tai nesigavus triusiu bizniui galima kam nors kitam panaudot (parduot, isnuomot) ir pan, o sumyztas ir apgrauztas kletkas (minifermas :lol: ) tikrai vargu ar kur padesit naudingai. Taigi, man atrodo protingiau investuot pinigus i isliekamaja verte turincius daiktus (turiu galvoj ferma (pastata) triusiam).

Ta va matyt čia ir yra esminis klausimas. Kodėl niekas taip nedaro? Nejau visi ''dundukai''?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką čia už 32000 lt pastatysi, valstybė reikalauja tuoj pat pradėti dirbti, nes tu gavės paramą turi įkurti firmą ir sukurti darbo vietą, apie kokias investicijas kalbam, čia Lietuva, čia lietūs lyja. Valstybei reikia tuoj pat pajamų, o ne kažkokių "vasiukų"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pradekim kalbet vsiem suprantamai. miniferma- tai narvas ir nieko daugiau. Vadinkim daiktus savo vardais. O jei uz tuos pinigus pastacius pastata, tai nesigavus triusiu bizniui galima kam nors kitam panaudot (parduot, isnuomot) ir pan, o sumyztas ir apgrauztas kletkas (minifermas :lol: ) tikrai vargu ar kur padesit naudingai. Taigi, man atrodo protingiau investuot pinigus i isliekamaja verte turincius daiktus (turiu galvoj ferma (pastata) triusiam).

Ta va matyt čia ir yra esminis klausimas. Kodėl niekas taip nedaro? Nejau visi ''dundukai''?

Kodel nedaro?? As darau:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką čia už 32000 lt pastatysi, valstybė reikalauja tuoj pat pradėti dirbti, nes tu gavės paramą turi įkurti firmą ir sukurti darbo vietą, apie kokias investicijas kalbam, čia Lietuva, čia lietūs lyja. Valstybei reikia tuoj pat pajamų, o ne kažkokių "vasiukų"

apie ka cia diskusija? ar kaip is triusiu auginimo uzdirbt, ar kaip "praplaut" valdiskus pinigus? Cia reik diskutuot apie investicijas ir ju ATSIPERKAMUMA. Manau tada yra kitu budu kad pinigai duotu graza. O pinigus merkt (kad ir valdiskus) i "versla" kuris neatidirbs, paprasciausiai kvaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...