Jump to content

Triušių auginimas greituoju (Mikhailovo) metodu


krisaza

Recommended Posts

  • Atsakymai 314
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki visi. Jei domina informacija apie triušių auginimą I. Michailovo sukurtu metodu galite man skambinti ir klausti. Taip pat šiek tiek informacijos esu pateikęs portale: http://www.alternatyvusverslas.lt. Apie šį metodą galiu nemažai papasakoti, kadangi pats turiu 17 minifermų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Jei domina informacija apie triušių auginimą I. Michailovo sukurtu metodu galite man skambinti ir klausti. Taip pat šiek tiek informacijos esu pateikęs portale: http://www.alternatyvusverslas.lt. Apie šį metodą galiu nemažai papasakoti, kadangi pats turiu 17 minifermų.

http://www.alternatyvusverslas.lt/skolininkai/

Nu bet jus ziuriu ten pavarot, intrigos, aferos :) Nu bet aisku, kur 200% pelno, be sito neapsieisi :lol: Ir beje, issiaiskinau kas tie akseleratai, tai pasirodo, kad yra gudresniu uz genetikos centrus ir t.t. uztenka triusi uzauginti lauko salygomis, ir jis igauna akseleraciniu savybiu :lol: Taip kad baikim pirkti tuos Hyla hibridus, geriau akseleruojam lietuvos lenciuginius. :auto-dirtbike:

SUPER PASIŪLYMAS iki sausio 16 d. Parduodami 9-10 savaičių Kalifornijos baltųjų veislės patinėliai. Triušiai užauginti lauko sąlygomis pagal I. Michailovo technologiją. Pagal šią technologiją užauginti triušiai dar yra vadinami triušiais-akseleratais.

saltinis: http://www.alternatyvusverslas.lt/kateg ... -veisimui/

Beje idomu butu suzinoti koks buna tas triusienos kvapas?

Nuo balandžio mėn. Parduodama lauko sąlygomis užaugintų 3,5-4 mėn. amžiaus triušių mėsa. Lauke augintų triušių mėsa yra be pašalinio, triušienai būdingo triušius auginant patalpoje, specifinio kvapo.

saltinis: http://www.alternatyvusverslas.lt/kateg ... triusiena/

aCakYkit :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgai ilgai skaičiau visur kur tik galėjau apie Michailovo metodą ir štai kaip man susidėliojo vaizdelis.

Išgryninau esminius principus, kuriuos galima naudoti ir paprastuose narvuose, o ne būtinai magiškose ir brangiose minifermose:

1. Nenormuotas maitinimas kombinuotais pašarais.

2. Zuikiam nuolatos yra vandens (žiemą atseit neužšąla)

3. Triušiai nekvėpuoja savo šlapimo amoniaku, nes laikomi grynam ore, be to, padarytas ištraukiamasis kaminėlis

4. Šildomas lizdas patelėms.

5. Gegučių metodas pirmavedėms patelėms, kai pirmavedei paliekama ne daugiau 8 triušiukų, o vyresnėms - po 10.

6. Triušiai negydomi - verčiau išbrokuojami mėsai. O mėsinai nevakcinuojami, ir auginami tik iki 135 dienų. A.A.Cvetkovo pastebėjimu, iki 135 dienų laikomi mėsiniai tam, kad jų kailiukai irgi pasiektų prekinę kokybę. Jei dėl kailio neauginama, neverta mėsinio laikyti ilgiau kaip 90-100 dienų. Nes didžiausias svorio prieaugis yra 75-85 dienomis. Vėliau prasideda lytis brendimas, prieaugis mažėja, o maisto suvartojimas - didėja.

7. Patelės kergiamos kas 50 dienų. Pirmas kergimas - 122 dienų amžiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgai ilgai skaičiau visur kur tik galėjau apie Michailovo metodą ir štai kaip man susidėliojo vaizdelis.

Išgryninau esminius principus, kuriuos galima naudoti ir paprastuose narvuose, o ne būtinai magiškose ir brangiose minifermose:

1. Nenormuotas maitinimas kombinuotais pašarais.

2. Zuikiam nuolatos yra vandens (žiemą atseit neužšąla)

3. Triušiai nekvėpuoja savo šlapimo amoniaku, nes laikomi grynam ore, be to, padarytas ištraukiamasis kaminėlis

4. Šildomas lizdas patelėms.

5. Gegučių metodas pirmavedėms patelėms, kai pirmavedei paliekama ne daugiau 8 triušiukų, o vyresnėms - po 10.

6. Triušiai negydomi - verčiau išbrokuojami mėsai. O mėsinai nevakcinuojami, ir auginami tik iki 135 dienų. A.A.Cvetkovo pastebėjimu, iki 135 dienų laikomi mėsiniai tam, kad jų kailiukai irgi pasiektų prekinę kokybę. Jei dėl kailio neauginama, neverta mėsinio laikyti ilgiau kaip 90-100 dienų. Nes didžiausias svorio prieaugis yra 75-85 dienomis. Vėliau prasideda lytis brendimas, prieaugis mažėja, o maisto suvartojimas - didėja.

7. Patelės kergiamos kas 50 dienų. Pirmas kergimas - 122 dienų amžiaus.

na as skerdziu 70-80 dienu, seriu kormu nenormuotai, vanduo pastoviai, kergiu kas 40-42 dienos ir visus vakcinuoju nuo mixomitozes, nes, brangieji, neusmirskit kad Lietuvoj mixomitozes zidiniu yra visur, neskiepint mesai prieauglio gali jei ner ne vieno zidinio 70 km. spinduliu, o laikant lauke kur uodu kaip s...do, tai s..das ir gausis. Beje mano motininio narvo savikaina 50 lt. , bet vat tu 200% pelno kaip ner, taip ner. Reiks man turbut savo hylas trenkt lauk, ir jamt akseleratus:-) va keli pastebejimai. Pirmavedes uzaugina max 5 lizde vidurkis. (skaiciuoju ir neauginancius). Dirbtinis apvaisinimas 85%.. Butinas. (kam idomu pm.). Toliau issaugojimas iki 3men. Po to jusu vadybiniai sugebejimai. Beje pasarai gerom kainom kauno regione.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgai ilgai skaičiau visur kur tik galėjau apie Michailovo metodą ir štai kaip man susidėliojo vaizdelis.

Išgryninau esminius principus, kuriuos galima naudoti ir paprastuose narvuose, o ne būtinai magiškose ir brangiose minifermose:

1. Nenormuotas maitinimas kombinuotais pašarais.

2. Zuikiam nuolatos yra vandens (žiemą atseit neužšąla)

3. Triušiai nekvėpuoja savo šlapimo amoniaku, nes laikomi grynam ore, be to, padarytas ištraukiamasis kaminėlis

4. Šildomas lizdas patelėms.

5. Gegučių metodas pirmavedėms patelėms, kai pirmavedei paliekama ne daugiau 8 triušiukų, o vyresnėms - po 10.

6. Triušiai negydomi - verčiau išbrokuojami mėsai. O mėsinai nevakcinuojami, ir auginami tik iki 135 dienų. A.A.Cvetkovo pastebėjimu, iki 135 dienų laikomi mėsiniai tam, kad jų kailiukai irgi pasiektų prekinę kokybę. Jei dėl kailio neauginama, neverta mėsinio laikyti ilgiau kaip 90-100 dienų. Nes didžiausias svorio prieaugis yra 75-85 dienomis. Vėliau prasideda lytis brendimas, prieaugis mažėja, o maisto suvartojimas - didėja.

7. Patelės kergiamos kas 50 dienų. Pirmas kergimas - 122 dienų amžiaus.

na as skerdziu 70-80 dienu, seriu kormu nenormuotai, vanduo pastoviai, kergiu kas 40-42 dienos ir visus vakcinuoju nuo mixomitozes, nes, brangieji, neusmirskit kad Lietuvoj mixomitozes zidiniu yra visur, neskiepint mesai prieauglio gali jei ner ne vieno zidinio 70 km. spinduliu, o laikant lauke kur uodu kaip s...do, tai s..das ir gausis. Beje mano motininio narvo savikaina 50 lt. , bet vat tu 200% pelno kaip ner, taip ner. Reiks man turbut savo hylas trenkt lauk, ir jamt akseleratus:-)

wakar latvijoj buvau tai pasakiau apie hyla tai ausym karpo nezino tokiu;]jie mesai augina burgundus ir ceku albinosus[nacionalinis ceku triusis] iseiga 60proc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as skerdziu 70-80 dienu, seriu kormu nenormuotai, vanduo pastoviai, kergiu kas 40-42 dienos ir visus vakcinuoju nuo mixomitozes, nes, brangieji, neusmirskit kad Lietuvoj mixomitozes zidiniu yra visur, neskiepint mesai prieauglio gali jei ner ne vieno zidinio 70 km. spinduliu, o laikant lauke kur uodu kaip s...do, tai s..das ir gausis. Beje mano motininio narvo savikaina 50 lt. , bet vat tu 200% pelno kaip ner, taip ner. Reiks man turbut savo hylas trenkt lauk, ir jamt akseleratus:-)

O iškur tu jamsi tų akseleratų jeigu jais ant Lietuvos niekas neprekiauja? Kaip ir hylomis beje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgai ilgai skaičiau visur kur tik galėjau apie Michailovo metodą ir štai kaip man susidėliojo vaizdelis.

Išgryninau esminius principus, kuriuos galima naudoti ir paprastuose narvuose, o ne būtinai magiškose ir brangiose minifermose:

1. Nenormuotas maitinimas kombinuotais pašarais.

2. Zuikiam nuolatos yra vandens (žiemą atseit neužšąla)

3. Triušiai nekvėpuoja savo šlapimo amoniaku, nes laikomi grynam ore, be to, padarytas ištraukiamasis kaminėlis

4. Šildomas lizdas patelėms.

5. Gegučių metodas pirmavedėms patelėms, kai pirmavedei paliekama ne daugiau 8 triušiukų, o vyresnėms - po 10.

6. Triušiai negydomi - verčiau išbrokuojami mėsai. O mėsinai nevakcinuojami, ir auginami tik iki 135 dienų. A.A.Cvetkovo pastebėjimu, iki 135 dienų laikomi mėsiniai tam, kad jų kailiukai irgi pasiektų prekinę kokybę. Jei dėl kailio neauginama, neverta mėsinio laikyti ilgiau kaip 90-100 dienų. Nes didžiausias svorio prieaugis yra 75-85 dienomis. Vėliau prasideda lytis brendimas, prieaugis mažėja, o maisto suvartojimas - didėja.

7. Patelės kergiamos kas 50 dienų. Pirmas kergimas - 122 dienų amžiaus.

na as skerdziu 70-80 dienu, seriu kormu nenormuotai, vanduo pastoviai, kergiu kas 40-42 dienos ir visus vakcinuoju nuo mixomitozes, nes, brangieji, neusmirskit kad Lietuvoj mixomitozes zidiniu yra visur, neskiepint mesai prieauglio gali jei ner ne vieno zidinio 70 km. spinduliu, o laikant lauke kur uodu kaip s...do, tai s..das ir gausis. Beje mano motininio narvo savikaina 50 lt. , bet vat tu 200% pelno kaip ner, taip ner. Reiks man turbut savo hylas trenkt lauk, ir jamt akseleratus:-)

wakar latvijoj buvau tai pasakiau apie hyla tai ausym karpo nezino tokiu;]jie mesai augina burgundus ir ceku albinosus[nacionalinis ceku triusis] iseiga 60proc

Kazkaip sunkoka patiketi del iseigos, atsiliepkite burgundu augintojai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O iškur tu jamsi tų akseleratų jeigu jais ant Lietuvos niekas neprekiauja? Kaip ir hylomis beje.

Įmeti į narvą ir jau akseleruotas :lol: gali ir tave akseleruot jai tik sugebėsi ilysti :lol:

O hyliukų pas Tomeliss gali paderint :icon-wink:

Kad kas prekiautų Lietuvoje akseleratais, atitinkančiais Michailovo apibrėžimą, dar neteko girdėti. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O iškur tu jamsi tų akseleratų jeigu jais ant Lietuvos niekas neprekiauja? Kaip ir hylomis beje.

Įmeti į narvą ir jau akseleruotas :lol: gali ir tave akseleruot jai tik sugebėsi ilysti :lol:

O hyliukų pas Tomeliss gali paderint :icon-wink:

Kad kas prekiautų Lietuvoje akseleratais, atitinkančiais Michailovo apibrėžimą, dar neteko girdėti. :icon-rolleyes:

burgundu iseiga 58 as pats burgundus auginu ir 3,5men musu mesai skerdienos gaunu 1,5 -1.7,o albinosu nelaikau tik sakau ka latvei sake,jie pagrindas viska mesai augina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O iškur tu jamsi tų akseleratų jeigu jais ant Lietuvos niekas neprekiauja? Kaip ir hylomis beje.

Įmeti į narvą ir jau akseleruotas :lol: gali ir tave akseleruot jai tik sugebėsi ilysti :lol:

O hyliukų pas Tomeliss gali paderint :icon-wink:

Kad kas prekiautų Lietuvoje akseleratais, atitinkančiais Michailovo apibrėžimą, dar neteko girdėti. :icon-rolleyes:

Kaip tai niekas neprekiauja???? o ekotriušis, ekolitas, spvilnius, alternatyvusisverslas. Pažiūrėk kiek prekiaujančių, o sakot nieks neprekiauja. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O iškur tu jamsi tų akseleratų jeigu jais ant Lietuvos niekas neprekiauja? Kaip ir hylomis beje.Kad kas prekiautų Lietuvoje akseleratais, atitinkančiais Michailovo apibrėžimą, dar neteko girdėti. :icon-rolleyes:

Kaip tai niekas neprekiauja???? o ekotriušis, ekolitas, spvilnius, alternatyvusisverslas. Pažiūrėk kiek prekiaujančių, o sakot nieks neprekiauja. :D

Pabandyk dar kartą perskaityti tai kas paryškinta pirtini ir tada patark kur tokių įsigyti Lietuvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O iškur tu jamsi tų akseleratų jeigu jais ant Lietuvos niekas neprekiauja? Kaip ir hylomis beje.Kad kas prekiautų Lietuvoje akseleratais, atitinkančiais Michailovo apibrėžimą, dar neteko girdėti. :icon-rolleyes:

Kaip tai niekas neprekiauja???? o ekotriušis, ekolitas, spvilnius, alternatyvusisverslas. Pažiūrėk kiek prekiaujančių, o sakot nieks neprekiauja. :D

Pabandyk dar kartą perskaityti tai kas paryškinta pirtini ir tada patark kur tokių įsigyti Lietuvoje.

Jeigu pastebėjai tai didele šypsena gale padėjau :icon-mrgreen::D:icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki na vakar buvau pas kaimyna uzsukes apziureti tu michailovo narvu :) nu tikrai kulturingai ta mini fermike atrodo, tikrai neblogai viskas ten sumastyta :) tik pinigai zveriski jei savais o ne valstybiniais pirkti. Manau del to daugelio nuomones ir susikerta, vieni saukia kad narvai brangus, taip bet jie tikrai gan patogus ypac jei tik sugebi per paramas isigyti ir nereikia savu finansu aukoti. Tada viskas liux. Ir as dabar siu narvu noriu :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Donatai, panoresi, panoresi ir praeis :eusa-dance: Sitie narvai turi +, bet daugiau -, apie tai buvo rasyta jau ne vieno ir ne karta

Na tikrai nesutinku - pliusų šios fermikės turi kurkas daugiau, nei minusų. Pačiam gaminant kaina apie 700......

O grindis, kai šitos ims pūti, keisiu į vielos tinklo. Ir dar mintis šovė - apačioje, šonuose, šalia skardinio rinktuvo įrengti dar porą narvelių prieaugliui. Aišku valyti nebus labai patogu, ir mėšlo surinkimui dar papildomų talpų reikėtų, bet iki pavasario tikiuosi viską apmąstyti :) Taigi vienoje fermikėje tilptų pusantros :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...