Jump to content

kuri geriau pirkti MASSEY FERGUSON ar JCB Fastrac


Recommended Posts

1. Parašyk bent jau tikslius modelius ir komplektacijas.

2.Apie MF temų yra, tereikia paskaitinėti

3. Apie JCB :eusa-think: Kiek striuką Tokių egzempliorių net ne kas dvidešimtam kieme rasi :eusa-think:

Gal pas Arunį kokia mintis yra :icon-question:

mano pasisakymas gali buti vertinamas kaip saliskas, be to sitam forume as bandau bent jau 95% buti eilinis zmogelis o ne firmos atstovas :icon-redface:

p.s. 5% pasilieku nes kartais reiketu isklausyti ir abi puses :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Parašyk bent jau tikslius modelius ir komplektacijas.

2.Apie MF temų yra, tereikia paskaitinėti

3. Apie JCB :eusa-think: Kiek striuką Tokių egzempliorių net ne kas dvidešimtam kieme rasi :eusa-think:

Gal pas Arunį kokia mintis yra :icon-question:

mano pasisakymas gali buti vertinamas kaip saliskas, be to sitam forume as bandau bent jau 95% buti eilinis zmogelis o ne firmos atstovas :icon-redface:

p.s. 5% pasilieku nes kartais reiketu isklausyti ir abi puses :eusa-think:

O tai nesugebi kaip žmogus paaiškinti, dalių yra- nėra, žiauriai brangios, gal toks modelis apskritai nedadielka .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

salimais ukininkas turi nepamenu jo skaiciu bet manau jis netinkamas dirbti laukam visgi diskiniai stabdziai abs padangos skirtos transportui.

na paaiskink tu man kuriam cia z.u. darbe laukuose išvis tie stabdziai naudojami (nebent uzmiges i griovi nevaziuojant) Šiaip manau jis neblogas traktorius tik jei visi keturi vairuojasi.

1. darant posuki jis turėtu palikt viena vėze kas neblogai naudojant prikabinama purkstuva su sekimu taip pat trašas barstant-maziau išmins pasėlius.

2.pakabinus barstekle rimtesne maziau turėtu priekis kilnotis nes jo svorio centras labiau i prieki yra nei kitu.

3. vairuotojas sėdi ne virs galinės ratu asies o tarp ašų kas turėtu duoti mazesni kratimasi kabinoje

ir beto abs stovi kiek suprantu tik tuose kur greitis 80km/h ir virs 190ag. Man asmeniškai jie patinka (gal t-150 nostalgija ;) jauciu) siaip jieskant sekancio reiks pasidomėti ir jais musėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...