Jump to content

METAL FACH presas ( su tinkleliu ar be)


renatass

Recommended Posts

Sveiki noriu pirkt toki tik nzn ar su tinkleliu ar be sako kad su tinkleliu ten dauk problemu pasitaiko . kiti sako kad su tinkleliu ten viskas tvarkoj. tinklelio mechanizmo kaina buna +3000lt ?ar tinkleli galima imontuoti pacem? kokia jusu nuomone koki pirkt? i metus suku apie 500 rulonu.

pagarbiai ir aciu uz atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

jei buvote agrovizijoje praeita vasara, tai laumetris demonstravo sipma su spagato risimu, na rulona suspaude ir suriso, tik tiek kad zoles nesmulkino. kai zole yra smulkinama, tai mano manymu, tinkleliu yra geriau risti, per visa ploti rulonas yra surisamas, o per spagato tarpus gali kristi smulkinta zole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
šiandien buvau nuvažiavęs i agrožaibą tai pasakė, kad METALFACH presai jau daromi su smulkintuvais.. Dar pasiūle presą pronar Z-500 grandinini bet i ji nesideda smulkintuvas.. su kuriuo presu ar bugniniu ar grandininiu butu geriau presuoti žalia masę? :icon-question::) neapsisprendžiu kurį presą geriau rinktis :icon-eek:

ar isivaizduoji kaip butu kai bepresuojant grandininiu presu nutruktu vienos puses grandine.

jei zole vynioji vyniotuvu ir rulonas yra apsuktas sniuru,- tas sniuras vyniojasi ant hidromotoro dantracio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiandien buvau nuvažiavęs i agrožaibą tai pasakė, kad METALFACH presai jau daromi su smulkintuvais.. Dar pasiūle presą pronar Z-500 grandinini bet i ji nesideda smulkintuvas.. su kuriuo presu ar bugniniu ar grandininiu butu geriau presuoti žalia masę? :icon-question::) neapsisprendžiu kurį presą geriau rinktis :icon-eek:

ar isivaizduoji kaip butu kai bepresuojant grandininiu presu nutruktu vienos puses grandine.

jei zole vynioji vyniotuvu ir rulonas yra apsuktas sniuru,- tas sniuras vyniojasi ant hidromotoro dantracio.

o dabar tu isivaisduoji vaziuoji su bugniniu ir tau nutruksta gal 5 metru pagrindine grandine ce tas pats reike po sezono apziuret ar dar uzteks ir viskas ok kaip sako ruosk roges vasara ratus ziema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tinklelio ,tai klausyk Naminuko patarimo.Aš šiemet ,kai su tinkleliu presavau,tai po to ir žiūrėti į šniūrą nenoriu.

Man buvo kelis kartus nukirptas kardano varžtas(šiemet vieną kartą).Šiemet ėmė kirpti varžtą žolės(šieno)pakėlėjo"patborščiko".Ten telpa 6varžtukas.Jų visų kietumas 8,8.Bandysiu paieškoti kietesnių.Aišku kerpa sukant žolę.

Vynioja į plėvelę ir su šniūru susuktus rulonus,pasižiūrėk youtubėj prifilmuota.

Jei į Metal fach įdeda dar ir smulkintuvą ,tai dar daugiau jėgos reiks darbiniui.O belarusas,kai žolės daug,tai ir taip jaučia.O dabar-šeriant tai koks labai skirtumas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tinklelio ,tai klausyk Naminuko patarimo.Aš šiemet ,kai su tinkleliu presavau,tai po to ir žiūrėti į šniūrą nenoriu.

Man buvo kelis kartus nukirptas kardano varžtas(šiemet vieną kartą).Šiemet ėmė kirpti varžtą žolės(šieno)pakėlėjo"patborščiko".Ten telpa 6varžtukas.Jų visų kietumas 8,8.Bandysiu paieškoti kietesnių.Aišku kerpa sukant žolę.

Vynioja į plėvelę ir su šniūru susuktus rulonus,pasižiūrėk youtubėj prifilmuota.

Jei į Metal fach įdeda dar ir smulkintuvą ,tai dar daugiau jėgos reiks darbiniui.O belarusas,kai žolės daug,tai ir taip jaučia.O dabar-šeriant tai koks labai skirtumas?

jei ilgesnė žolė tai pešt iš rulono smagu tada, kai suspausta :D metalfach ir pronar abu yra su centriniais tepimais, ir abu turi tinklelį komplektacijoje, tik pronar presas yra be smulkintuvo. tad idomu su kurio presu žalią masę presuojant būtų mažiau vargo? bet kurie geriau laiko grandininiai ar būgniniai? atleiskit kad taip klausinėju - tiesiog nesusidūręs su jais, su rušisku tik teko dirbt :D tad galvoju kurį iš jų geriau pirkt :icon-confused: gal kas dirbat su tokiais? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Dėl tinklelio ,tai klausyk Naminuko patarimo.Aš šiemet ,kai su tinkleliu presavau,tai po to ir žiūrėti į šniūrą nenoriu.

Man buvo kelis kartus nukirptas kardano varžtas(šiemet vieną kartą).Šiemet ėmė kirpti varžtą žolės(šieno)pakėlėjo"patborščiko".Ten telpa 6varžtukas.Jų visų kietumas 8,8.Bandysiu paieškoti kietesnių.Aišku kerpa sukant žolę.

Vynioja į plėvelę ir su šniūru susuktus rulonus,pasižiūrėk youtubėj prifilmuota.

Jei į Metal fach įdeda dar ir smulkintuvą ,tai dar daugiau jėgos reiks darbiniui.O belarusas,kai žolės daug,tai ir taip jaučia.O dabar-šeriant tai koks labai skirtumas?

jei ilgesnė žolė tai pešt iš rulono smagu tada, kai suspausta :D metalfach ir pronar abu yra su centriniais tepimais, ir abu turi tinklelį komplektacijoje, tik pronar presas yra be smulkintuvo. tad idomu su kurio presu žalią masę presuojant būtų mažiau vargo? bet kurie geriau laiko grandininiai ar būgniniai? atleiskit kad taip klausinėju - tiesiog nesusidūręs su jais, su rušisku tik teko dirbt :D tad galvoju kurį iš jų geriau pirkt :icon-confused: gal kas dirbat su tokiais? :)

metalfach gan geras presas, tik pradzioj dauk tenka "linksmintis"kol ismoksti su tinkliuku dirbti (db galjau sutvarkr gamintojai ta problema). kai ipranti ir ruliai grazus iseina ir gan kieti, minusai tie kad su zalia zole buna kad patborscika privelia, aplimpa velenai ir prilenda zoles kur nereikia ir tada nebenukerpa tinkliuko. siena presuojant viskas tvarkoj, siaudus presuojant daznai buna kad rulis ima ir sustoja kameroj, tada tenka mest laukan i kruva.(bet jai siaudaj pastoveja ar zoleti tada geriau dirbasi). su apsauginiu varstu keitimu i stipresnius keisti nepatarciau, nes tada grandine traukia zemen patborsciko kai uzsirija. Tepimo sistema buna kad nevisas grandines tepa, o velenai pokurio laiko trukinet pradeda. as su bielkiu per tris sezonus susukau apie 1200 zalios ir 3500 sieno, tai gedimai buvo tokie: pagr asies guolis subiro, krizme perejo, jau mauju grandiniu visu reikia, na,velenai patrukinejo, bet suvirinau.. sakyciau paleikaina ir preke :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai egis 920 ir sako pagal kaina ir preke..nes kiek nzinau nedublis mchale kainuoja apie 130000lt o metal facht kainuoja 33000lt kazkur..tai rinkites..

uz mchailo kaina iseina 4 lenkai presai..tai ar verta pirkti viena presa brangu toki jei esi vidutinio dydzio ukininkas uz tokia kaina..nes stambesni ukininkai tai perka dublius jau.. na cia mano noumone..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

siaip pagal kompa orentuodavomes kada pilnas o siemet suluzo fyske kur junges kompas tai pagal trispalve orentavomes..tinkliuko padavimas tai su rankiniu budu su virve pasiduoda..

na kaip laiko jusu lenkai presai ar pasitaiko kokiu gedimu> kaip vyniotuvai lenkiski laiko> mano presui siemet buvo patborsciko asis luzus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip pagal kompa orentuodavomes kada pilnas o siemet suluzo fyske kur junges kompas tai pagal trispalve orentavomes..tinkliuko padavimas tai su rankiniu budu su virve pasiduoda..

na kaip laiko jusu lenkai presai ar pasitaiko kokiu gedimu> kaip vyniotuvai lenkiski laiko> mano presui siemet buvo patborsciko asis luzus..

Kadangi visas komplektas tik šiemet pirktas tai dar nieko nebuvo nutike. O kam tas signalas prie tinkliuko padavimo "tarpinės" (kur tinkliuko padavimo virvė jungiasi) reikalingas? Apie ką jis perspėja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...