Jump to content

Dūsta žuvys


miškinis

Recommended Posts

nesupyk reigi,bet man cia vaizdas atrodo kad kokiam akvariume gal ir tiktu,silpna ta orapute,man atrodo kad tau jinai naudos neatnes,turi ekete virti,o tau per nakty neuztraukia eketes,manau turetu uztraukti,as naudoju antrus matus is eiles tikrai liuxs daiktas,buvo pradejusios dust tai ymetus si daikta prie ekeciu neliko zuvies per 24 val,o ir pavasari neivienos zuvusios,jei kas neturi siulyciau toki varianta ps;as reklamos tai firmai tikrai nedarau :lol: bet man padejo tas daiktas http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vandens ... 40783.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 366
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Jeigu juoko formoj tai geriausiai kompresorius su tanko varikliu, bet aš bandau išspręsti savo problemą su 18W ir jei pavasarį nereikės su grėbliu ištraukinėti žuvų busiu labai patenkintas ir būtinai parašysiu.

na pigiau nei su deguonies balionu tai faktas :eusa-clap: tik vat klausimas ar tiek paduodamo deguonies tavo tvenkiniui uzteks,mano variante tikrai neuztektu,o dabar pasakysiu toky bajery kad ta savo orapute nesk pagal kranta ir jei yra meldu laikyk ten,o vidury tu tikrai nieko nepasieksi,ta sakau is savo karcios patirties :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu juoko formoj tai geriausiai kompresorius su tanko varikliu, bet aš bandau išspręsti savo problemą su 18W ir jei pavasarį nereikės su grėbliu ištraukinėti žuvų busiu labai patenkintas ir būtinai parašysiu.

na pigiau nei su deguonies balionu tai faktas :eusa-clap: tik vat klausimas ar tiek paduodamo deguonies tavo tvenkiniui uzteks,mano variante tikrai neuztektu,o dabar pasakysiu toky bajery kad ta savo orapute nesk pagal kranta ir jei yra meldu laikyk ten,o vidury tu tikrai nieko nepasieksi,ta sakau is savo karcios patirties :eusa-whistle:

Dėkui gera mintis, reikia eiti pasitaisyti, nes pats galvoju dabar eketės per vidurį, o žuvis randu pakraščiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu juoko formoj tai geriausiai kompresorius su tanko varikliu, bet aš bandau išspręsti savo problemą su 18W ir jei pavasarį nereikės su grėbliu ištraukinėti žuvų busiu labai patenkintas ir būtinai parašysiu.

na pigiau nei su deguonies balionu tai faktas :eusa-clap: tik vat klausimas ar tiek paduodamo deguonies tavo tvenkiniui uzteks,mano variante tikrai neuztektu,o dabar pasakysiu toky bajery kad ta savo orapute nesk pagal kranta ir jei yra meldu laikyk ten,o vidury tu tikrai nieko nepasieksi,ta sakau is savo karcios patirties :eusa-whistle:

Dėkui gera mintis, reikia eiti pasitaisyti, nes pats galvoju dabar eketės per vidurį, o žuvis randu pakraščiais.

ner uz ka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip sudrosite savo oraputes taip lauke per salcius laikydami, absoliuti dauguma orapuciu veikimo temperatura nuo 0 laisniu celcijaus (ka jums ten pasakoja pardavejai maziau klausykite, ju tikslas iskisti jums preke) maciau yra orapuciu veikianciu ir nuo minus 10 laipsniu, tokias is bedos galima lauke palikineti ant ledo. Ir idomiai cia pastatyta orapute prie pat eketes, tu jos nakciai taip turbut nepalieki?

As asmeniskai irgi naudoju panasaus galingumo Atman orapute (30 litru oro per minute), esu is putu poliesterolo sulklijaves dezute, palikes maza skylute ieiti orui. Oras dezutes viduje susyla nuo pacios oraputes ir i pacia orapute ieina jau siltesnis oras nei lauke (esu idejes termometra i dezute ir ismataves temperatura, ji buvo daug aukstesne nei lauke), todel taip stipriai nesala oraputes gumines membranos ir mechanizmo tarnavimo laikas zymiai pailgeja. Kad viena ziema orapute pompuoja ir viskas veikia nereiskia kad kita ziema nesutrukines membranos gumeles nuo didelio salcio. Jeigu palieki lauke orapute tai bent jau nekisk giliai difizoriaus, kad butu mazesne apkrova gumoms. As pats laikau kazkur 30 cm i vandeni ikises, be jokiu difuzoriu, burbulai eina stulpu, judina vandeni ir to uztenka kad net per salcius ekete nezusaltu, prudas 5 arai, gylis apie 2 metrai, nuo oraputes padarytos dvi atsakos ir oro padavimas vyksta dviejose vietose. Aisku jeigu didelis prudas oraputes ispompupjancios 38 litrus oro per minute mazoka, vienareiksmiskai kuo galingesnis aparatas tuo geriau, bet tada isauga elektos islaidos, tad reikia rasti aukso viduri tarp oraputes galingumo ir prudo dydzio.

Kur bus ikista orapute ar pakrastyje ar prudo viduryje nera didelio skirtumo jeigu pati orapute veikia efektyviai, zuvys pacios suranda kur yra daugiau deguonies prisodrinto vandens ir ten laikosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prūdas pas mate toks pats. Orpūtę nakčiai laikau namuose, o kai pumpuoju dar užmetu "fufaiką", tai kai pakiši ranką jaučiasi šiluma. Reikės taip pat įdomumo dėliai pamatuoti temperatūrą. Šiaip vabalai eketėse jau dingo ir vandens kvapas pagerėjo( jaučiasi kai kūreni pirtį).Tik dar vienas klausimas, kada daugiau naudos, ar kai burbuliuoji eketėj, ar kai su kartimi pakiši tolyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam nesi ta orapute namo? kaip tik nakti svarbiau tiekti deguoni i vandeni, nes diena del siek tiek patenkancios saules per eketes vyksta fotosinteze (minimaliai) ir deguonies padaugeja (ar bent jau nekrenta deguonies lygis taip sparciai kaip nakties metu), o nakti (ypac paryciais) jos kiekis buna zemiausias paros metu.

Vargu ar kvapas vandens pasitaisys del oraputes, nunesk orapute i kita prudo gala iskirsk i ekete iki pat dugno ir is karto pauostyk kylanti vandeni, manau pakeisi nuomone del to kad vandens kvapas pagerejo :)

Ikisus su kartimi slangos gala giliau per keleta valandu praburbuliuosi nauja ekete ir oras iseidines per ja. Manau nauda butu pradzioje nebent ta kad oro burbulai tures padaryti didesni kelia vandeniu kol iseis i pavirsiu, o tai reiskia daugiau deguonies liks vandenyje ir pats vanduo platesniame plote bus judinamas, bet cia niuansai ir smulkmenos, fufaika manau irgi mazai ka padeda, nebent nuo tavo oraputes siluma sklinda kaip nuo sildytuvo jam dirbant :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pajungiau orapute sausio gale taip ir neatjungiau,ir nebijo jinai salcio net -30 laipsniu,jeigu ja pasirupinsi,o difuzorius guli 2ju metru gylyje,pakeltas nuo dugno kokia 30-40cm ,kuo giliau laikysi difuzoriu tuo daugiau deguonies prisotinsi vandeny,kai kas gali laikyt ir ant kranto padejes, as tai nieko pries :lol: kiek zmoniu tiek nuomoniu :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip kitaip nustatyti deguonies kieki vandenyjei jeigu ne prietaisais? Bet as nedarau jokiu testu, ir ka jie pakeis jeigu nustatysi kad mazas vandenyje istirpusio deguonies kiekis, pirksi antra orapute?

Niekas nesigincija kad kuo giliau ikisi difuzoriu i vandeni tiek geriau, tiesiog turekite omenyje kad tai kenkia oraputems, ne be reikalo patys gamintojai paraso kad oraputes veikia tepmeraturoje nuo 0 laipsniu, o kaip jus jas eksploatuojate patiems spresti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kagi noriu ,pasigirti, kad pas mane kudroi jau zuveliokai dust pradeda,sendie radau eketej varliu susalusiu ir vabalu jau maniau zuvim kapec na bet veliau atejus pamaciau pulkeli karpioku pagriebk kad nori.ir da klausimas but ar jei dusta neturetu zuveliokai tokie smarkus but,veliau per visa diena daugiau ne vienos nebemaciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Giedriusss23 jei dar matei karpiukus tai vadinasi dar ne kapiec, bet mano galva jeigu nieko nedarysi, tai gali būti panašiai kaip kapiec tik iš P raidės. Pas mane jiems kažkaip dar nepavykdavo peržiemot-kažkas netinka, kitos žuvys peržiemoja, o karpiams tas kapiec iš P.

Kitas klausimas, kokias statote laiko rėles orpūtėms ir kur jas rasti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reigis pas mane tai buvo laiko rele is senuku uz 15lt pukiai veike maziausias isijunginejimo laikas 15min.na o del savo zuveliu tai galvoju laikinai nupirkt vandens siurbli koki su plude gal padetu kazkiek o kitam metui orpute normalesne,tik kaip ilist po ledu ir suzinot ar verta stenktis ,na nebent del kokiu 5 zuveliu kures maciau :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reigis pas mane tai buvo laiko rele is senuku uz 15lt pukiai veike maziausias isijunginejimo laikas 15min.na o del savo zuveliu tai galvoju laikinai nupirkt vandens siurbli koki su plude gal padetu kazkiek o kitam metui orpute normalesne,tik kaip ilist po ledu ir suzinot ar verta stenktis ,na nebent del kokiu 5 zuveliu kures maciau :icon-rolleyes:

siurblio tikrai gali nestatyt,nebent duos fontana kokia 1.5m,galiu tau nauja siurbly parduot uz puse kainos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nakti pasvietus prozektorium i ekete kur pucia orapute jei aplink plaukioja zuvys, reiskia deguonies vandenyje liko ne daug tada uz 6m greziu kita ekete i ja ikisu siurbli ir i oraputes ekete is 1m aukscio pilu vandeni kuo daugiau burbuliuku,po poruos valandu zuvys pasitraukia :eusa-clap: ir nei vienais metais ne buvo problemu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...