Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

savaitgali perziurejau cesnakus tai kolkas viskas gerai spalio vidury sodinti jau isleide gana dideles saknis ir ir zalias stiebelis apie 3 cm.

Šiandien ir aš patikrinau savo česnakus ,sodinti spalio vidury,isišaknyje puikiai keleta radau pradėjusius leisti žalius stiebelius , tai nėra gerai ,tikiuosi atšals orai ir sustos vegetacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat viskas turetu but gerai, pries uzsalant ziurejau, saknis isleido sekmingai, del lietingo ir ilgo rudens pasiteisino sodinimas smelyje, nu lauksim pavasario ir pries nuleidziant sniega apipilsiu kiek imanoma pelenais, kad kartu su tirpstanciu sniegu isigertu i dirva, pernai tai pasteisino, bandysiu ir siemet. gal dar kas bande kazka panasaus su pelenais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat viskas turetu but gerai, pries uzsalant ziurejau, saknis isleido sekmingai, del lietingo ir ilgo rudens pasiteisino sodinimas smelyje, nu lauksim pavasario ir pries nuleidziant sniega apipilsiu kiek imanoma pelenais, kad kartu su tirpstanciu sniegu isigertu i dirva, pernai tai pasteisino, bandysiu ir siemet. gal dar kas bande kazka panasaus su pelenais?

Jai rūgšti dirva tai pelenai padės jai mažai rūgšti tai nelabai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, auginu česnakus jau šešti metai. Ir niekad nenaudoju pelenų, paprasčiausia sėjomaina. Mūsų kryptį niekas neaugina česnakų , nei kitos panašios produkcijos, daugiausia grūdinės. Tad sunku pasidalinti patirtimi. Niekad nenaudojau nei durpių ant žiemos , šiais metais vienas man už pasakojo, kad reikia . Tad norėčiau paklausti ar kas nors barsto ant žiemos durpes ant česnakų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklausomai nuo to kiek augini, jei koki ara dar galima bandyti bet ir tai man atrodo tas mulciavimas ne tiek nuo salcio reikalingas kiek pavasari sulaikyti dregmei ir kad nesusidarytu stora pluta pro kuria daigui sunku islisti. Mano nuomone tai brangus malonumas, o kai cesnakas dabar po3-4 litus tai visokie tokie dalykai tik pucia islaidas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, auginu česnakus jau šešti metai. Ir niekad nenaudoju pelenų, paprasčiausia sėjomaina. Mūsų kryptį niekas neaugina česnakų , nei kitos panašios produkcijos, daugiausia grūdinės. Tad sunku pasidalinti patirtimi. Niekad nenaudojau nei durpių ant žiemos , šiais metais vienas man už pasakojo, kad reikia . Tad norėčiau paklausti ar kas nors barsto ant žiemos durpes ant česnakų?

Durpės apsaugo nuo išalimo kas yra blogai šilta žiema,žemė žieminiams česnakams turi peršalti,ir didina rūgštinguma ko česnakas nemėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai valio,kad pelenai sarmina,cesnakai megsta sarminga dirva.Pelenuose gi labai daug fosforo,kuris reikalingas isisaknijimui,kalio,sieros ir t.t.Mendelejevo lentele vienu zodziu ir nera azoto,kurio nereikia velyva rudeni.Man atrodo ,kad ir molingai zemei labai puikiai tinka pelenai,nebent kazko ten per daug buna ar kokia nepageidaujama reakcija vyksta, del ir taip jau,sarmingo dirvozemio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki :) Pas mane graziai isisaknije,ligos nepuola ir nesudyge,tik lapes peliu,kurmiu megsta pasiieskoti cesnakuose,todel kas antra diena tenka eiti uzlyginti duobeliu :D bet nedakasa iki skilteliu,matyt nelabai ka randa.O anksciau buvo bedos su kurmiais,tai irgi tekdavo eiti ir pasilenkus prie urveliu "ikalbineti" juos,kad nelystu i mano lauka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...