Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

 eina sau , pamenu parnai metu derliaus emima, tai geriau buvo nesimaisyt niekam akyse, o dar apie bendravima tai net nepagalvociau :) na zinoma buvo priezasciu nerviniams pliupsniams atsirasti, nes kilo daugybe trugdziu :)

:D Aš šiais metais pirmą kartą apturėsiu tą kasimo malonumą. Supratau, reikia prisipirkt valerijono :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasimo metu vien pažiūrėti neužtektų, gautum ir pirštinių komplektą su kastuvu :icon-mrgreen:  .

Nematau nieko blogo tame. Dovanoti kastuvą - būtų labai draugiškas gestas :D. Kuriam Dzūkijos gale auginate, ar planuojate auginti česnakus? Ką, neskaitėte straipsnio, kad pas mus česnakai neauga? :D http://www.manonamai.lt/mano-namai/grazus-namai/cesnaku-auginimo-ir-priziurejimo-gudrybes.d?id=61858985

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsinaujinam:

1. Staskestas
2. Banginiz
3. Wapswa 
4. Irka
5. Irkos Vyras
6. Niuksaz
7. Unicca
8.Valdas14
9. Ūkis
10. Piknalina
11. arxitekturas- 1,4ha

12.

 

Aš tai siūlyčiau susitikti nuėmus derlių, nors neprieštarauju ir dabar...

Būtų įdomu sužinoti kiek kas pasodinęs česnakėlių, jei parašytumėte prie vardo. Būtų įdomi kiekvieno patirtis įvertinant dirbamą plotą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau nieko blogo tame. Dovanoti kastuvą - būtų labai draugiškas gestas :D. Kuriam Dzūkijos gale auginate, ar planuojate auginti česnakus? Ką, neskaitėte straipsnio, kad pas mus česnakai neauga? :D http://www.manonamai.lt/mano-namai/grazus-namai/cesnaku-auginimo-ir-priziurejimo-gudrybes.d?id=61858985

Gal ir padovanosim tau tą kastuvą :icon-mrgreen: .Bet bent pora savaičių anksčiau linką numesti galėjai, o ne kai jau visus užkasiau po žeme :) .

Dar parodysiu aš tam Petrusevičiui ką dzūkai užauginti gali :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsinaujinam:

1. Staskestas

2. Banginiz

3. Wapswa

4. Irka

5. Irkos Vyras

6. Niuksaz

7. Unicca

8.Valdas14

9. Ūkis

10. Piknalina

11. arxitekturas- 1,4ha

12.

Aš tai siūlyčiau susitikti nuėmus derlių, nors neprieštarauju ir dabar...

Būtų įdomu sužinoti kiek kas pasodinęs česnakėlių, jei parašytumėte prie vardo. Būtų įdomi kiekvieno patirtis įvertinant dirbamą plotą.

dar reiktu prideti kiek metu auginama ir kokia technika valdoma :icon-smile:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va ir daugiau iniacyvinės grupės atsirado :) džiugu, dėl datos susimatymo, gegužės 8 bent jau man netinkama gal sekantis savaitgalis, arba kad ir darbo dieną, juk daržininkai tai kiekvienas sau susiplanuoja darbų grafiką? :) koks datos planas? siūlau balandžio 24, 25,ar 26 dienomis jeigu dar per anksti rašykite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar nebutu patogiau ta susitikimo organizavima perkelti i nauja tema? nes bereikalingai ispuciama tema apie cesnaku AUGINIMA. tuo labiau jei ivyks pirmas susitikimas toje pacioje temoje butu galima organizuoti ir kitus...

matote jeigu as as noresiu kalbet apie česnakus o kalbės apie morkas tuo metu nebus idomu ir prisig...... brendž... ar ala,,, ir tuo pasibaigs pasirodymas, manau pradžiai padarykime česnakininkų, vėliau jei bus poreikis gi galės prisijungti bet kas. Kokią aplinką susitikimo renkatės? akademinę, ar kavinę?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Greičiausiai kad taip ir yra, tik gaila kad pastoviai lyja negaliu įvažiuoti Razorminu nupurkšti. O salietros nemanau kad perdaug,  pagal rekomendacija anksti pavasari 30kg ir po trijų savaičių 90 kg (veikliosios medžiagos).

Beje pas mane dirva labai lengva - priesmėlis, tai trašų sunku padauginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, galbūt žinote kodėl česnakų lapeliai nekyla į viršų? Jie gana ilgi, bet visi auga į šonus. Taip gali būti dėl mažo trąšų kiekio? Ir ar ne per vėlu būtų juos patręšti karbamidu? jei išvis juo kas nors tręšia. Ačiū už informaciją :icon-wink:

Ir pas mane viena veislė lapelius leidžia į šonus, o kitai, kur nuotraukoje yra įdėta aukščiau, pagelto galiukai. Manau abiem atvejais maisto trūkumas. O kodėl karbamidu, jis ilgai tirpsta kol pasidaro augalams prieinamas (4-6 savaitės), dėk salietrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos gelbekit, kas čia dabar darosi

trešta iš rudens 300kg/ha NPK

pavasarį per du kartus Amonio salietra 300kg/ga

Ko jie man gelsta

Jums reikėtų patręšti per lapus skystom trąšom su mikroelementais, nes dėl kai kurių mikroelementų trūkumo gali nepasisavinti azoto,o dar žemė priesmėlis ir gal mėšlo nedavėt, o jei ir davėt tokia žemė jį greit suėda.

 

Sveiki, galbūt žinote kodėl česnakų lapeliai nekyla į viršų? Jie gana ilgi, bet visi auga į šonus. Taip gali būti dėl mažo trąšų kiekio? Ir ar ne per vėlu būtų juos patręšti karbamidu? jei išvis juo kas nors tręšia. Ačiū už informaciją :icon-wink:

Šiemet pavasaris ankstyvas , bet dar tik balandžio vidurys ir nenorėkim kažin ko, ateis laikas, atšils pasistiebs ir česnakėliai.Patręškit tik perdaug neušberkit, geriau per kelis kartus.Mano tokie patarimai.Ką manot kiti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...