Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Mes  su vyru kaip sėmkes vakarais prie tv ir vyno gliaudėm. Daugiau to nebekartosim, per daug pinigų vynui išėjo :D. Taip sutvarkėm apie 500 kg, kitus vežiau anytai  :icon-twisted:

Pasižiūrėjus į Jūsų česnakus neviltis pradeda imti. Reikės visą lauką apeiti, nes dažniausiai vaikštau ten, kur atliekamas eksperimentas su mažomis skiltelėmis. Man jie tokie lyg apšalę būtų. Ar normalu: braukiant apatinį lapą, jis sprogsta ir vanduo išbėga (na, panašiai kaip pritrynus pūslę)?. 

Giedriusas, o ten feniksas pasėlį praretino? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo as cia ziuriu atsilikus, pas mane pavasario nei nematyt, siemet pirmi metai vasarinius planavau sodyt, bet planai tame kad pas mane slapdriba ir lietus jau neatsimenu nuo kada, ir dirvos isdirbt be sansu, tai cesnakai dar sandeliuky guli :( o cia visi jau pasodine kaip suprantu :( nu bet ka padarysi vistiek sodinsiu kai oras leis dirva dirbti , kas bus tas, :) o ryt varau zieminius paciokint ar bebrai per ziema neisnesiojo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tap pat buvo naudingas,kai ka sužinojau naujo kai ka patvirtino ka darau ,pabendravom su auginančiais ir didesnius ir mažesnius plotus ,susipažinom su mokslininkėmis dirbančiomis su česnakais jos geranoriškai atsakė i visus klausimus ir davė patarimu dėl sėklos pagerinimo ,apibendrinant turiningai praleista diena.

neblogas buvo,vertejo tik va reikejo begti,kaip pats idomumas prasidejo-cesnaku asociacijos kurimas. Tai galima stoti ar rinkot pirmininka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogas buvo,vertejo tik va reikejo begti,kaip pats idomumas prasidejo-cesnaku asociacijos kurimas. Tai galima stoti ar rinkot pirmininka.

Viskas baigėsi kalbu lygyje, buvo pasidalinta dalyviu sarašu su kontaktu duomenimis,jai atsiras lyderis kuris apsiims kurti asociacija tai gal ir gims dar viena,kaip aš supratau tai bus stambiu augintoju,4-5t ir daugiau parduodančiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima tik kas apsiims organizuoti?

pirmiausia sugalvokime miesta, aišku aš iš kauno, renkuosi kauna, bet važiuočiau ir kitur, paskui galvojam kokioje aplinkoje norim susirinkti, kavine, konferencijų salė ar auto aikštelė, gal kas turi plotą? galiu kaune ka nors sugalvoti tik kiek žmonių tai bus ir kuriam laikui?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia sugalvokime miesta, aišku aš iš kauno, renkuosi kauna, bet važiuočiau ir kitur, paskui galvojam kokioje aplinkoje norim susirinkti, kavine, konferencijų salė ar auto aikštelė, gal kas turi plotą? galiu kaune ka nors sugalvoti tik kiek žmonių tai bus ir kuriam laikui?

Pirmiausia kiek žmoniu dalyvaus o tada kurie dalyvaus ir nuspres kur ir kuriam laikui-Banginiz daryk saraša aš pirmas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

staskestas,gal bent apytiksliai zinote, kiek tu tokiu stambesniu dalyvavo seminare?

Tai, kad niekas nerinko informacijos kiek augina, ar kiek kas žada auginti.

 

Norinčių gyvai susutikti sąrašas:

1. Staskestas

2. Banginiz

3.

Forumiečių česnakininkų susitikimas būtų labai šaunus dalykas.Mes negalim būti konkurentai, galėtume būti partneriai.Kolektyviškai ir sėklos įsigyti geriau ir su realizacija gal kartu surėmę pečius ką nors padarytume.Tik reikia iniciatoriaus, veiklaus žmogaus.Kol tokio neatsiras nieko nebus.Aš už susitikimą :eusa-clap: .Jūs organizuokit, na mes su vyru būtinai prisijungsim, tik jeigu pavyks sustyguoti darbus tuo metu.Pasistengtume atvykti kad ir į Kauną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manoukis.lt/naujienos/ukis/20158-naudingi-patarimai-cesnaku-augintojams

seminaro atgarsiai... jei dalyviu buvo 40 ir bent kokie 10 yra su >=1 ha, tai cia gal jau imanoma ir kooperacija rimtesne. bet cia kaip Irka sake, kad toliau jau reikia zmogaus su iniciatyva ir turbut sandeliavimo baze taip pat nepamaisytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrindinis dalykas jei norit realizuoti ne turguj turit augint sertifikuota sekla pirkti su popieriais tresti ir purksti pagal taisykles daryti tyrimus ir parduoti su popieriais tada galima bus kalbet apie organizacija. Bet kai tiek pasieksit galesit issilaikyti savistoviai.

Tai gal šis forumas ir bus tramplynas tiems kurie tikrai norės tuo užsiimti?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...