Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Ramunė skilčialapiu tarpsnyje česnakas ne daugiau 4 lapeliu-stompas,feniksas,kadangi česnakai jau turi 4 lapa o žolės negalvoja dygti tai vėliau kai česnakas turės 5-6 lapus- kauptukas- mechaninis žoliu naikinimas.

kaip suprantu tavo lauke ramuniu nera jei manai kad stompas su feniksu ima :icon-smile: as purskiu ir didesnius jei reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bijote purkšti česnakus jau ūgtelejusius,tai purkškite juos su apsauga(buna tokie gaubtai ant nešiojamų purkštuvų).Purkškite tarpuvagius,o chemija pateks ir tarp česnaku,bet ne ant lapų.Šiaip aš buvau purškęs česnakus jau gerokai ūgtelėjusius su Fenix 1 litras/ha ir nieko jiems nenutiko,o piktžolės sunyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bijote purkšti česnakus jau ūgtelejusius,tai purkškite juos su apsauga(buna tokie gaubtai ant nešiojamų purkštuvų).Purkškite tarpuvagius,o chemija pateks ir tarp česnaku,bet ne ant lapų.Šiaip aš buvau purškęs česnakus jau gerokai ūgtelėjusius su Fenix 1 litras/ha ir nieko jiems nenutiko,o piktžolės sunyko.

visada pursiu feniksa per du kartus ir tikrai jau buna ne 5 lapeliu :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bijote purkšti česnakus jau ūgtelejusius,tai purkškite juos su apsauga(buna tokie gaubtai ant nešiojamų purkštuvų).Purkškite tarpuvagius,o chemija pateks ir tarp česnaku,bet ne ant lapų.Šiaip aš buvau purškęs česnakus jau gerokai ūgtelėjusius su Fenix 1 litras/ha ir nieko jiems nenutiko,o piktžolės sunyko.

O kada jau skaitosi gerokai ugteleje, pas mane dabar taip atrodo

post-7953-0-26742900-1428086657_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu tavo lauke ramuniu nera jei manai kad stompas su feniksu ima :icon-smile: as purskiu ir didesnius jei reikia

Aš nebenaudoju nei stompo nei fenikso ,žoles naikinu chemikalais priešsėlyje ir prieš sodinima,pavasari ir vasara naudoju mechanini žoliu naikinima,o ta informacija kur parašiau išgirdau seminare tai buvo atsakymas i klausima.Ps ramune chemikalais sunaikinti galima tik skilčialapio tarpsnyje vėliau šie chemikalai neima-tai sužinojau seminare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nebenaudoju nei stompo nei fenikso ,žoles naikinu chemikalais priešsėlyje ir prieš sodinima,pavasari ir vasara naudoju mechanini žoliu naikinima,o ta informacija kur parašiau išgirdau seminare tai buvo atsakymas i klausima.Ps ramune chemikalais sunaikinti galima tik skilčialapio tarpsnyje vėliau šie chemikalai neima-tai sužinojau seminare.

as purskiu juoda zeme ir vistiek ji dygsta kaip pasiutus. suprask mokslas nuo praktikos skiriasi nemanau kad neveikia chemija bet nenoriu suzinoti kiek ju butu jei nenaudociau :icon-smile: nes feniksas naikina iki 70 proc ramunes :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as purskiu juoda zeme ir vistiek ji dygsta kaip pasiutus. suprask mokslas nuo praktikos skiriasi nemanau kad neveikia chemija bet nenoriu suzinoti kiek ju butu jei nenaudociau :icon-smile: nes feniksas naikina iki 70 proc ramunes :icon-smile:

Teisingai 70 proc skilčialapio tarpsnyje ,kadangi esat iš Kėdainiu žemė turėtu būt priemolis  tai yra grumstuku o tai sumažina 50 proc chemikalo efektyvuma  jai grumstai dideli tai ir daugau,tai lieka 35proc štai ir realus chemikalo efektyvumas praktikoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai 70 proc skilčialapio tarpsnyje ,kadangi esat iš Kėdainiu žemė turėtu būt priemolis tai yra grumstuku o tai sumažina 50 proc chemikalo efektyvuma jai grumstai dideli tai ir daugau,tai lieka 35proc štai ir realus chemikalo efektyvumas praktikoje.

zeme pas mane lengva 42 balai nasumo taip kad sis variant as netinka ir dar vienas klausimas kur jus matet cesnakuose grumstus pavasari :icon-smile: tarpvagius purenu bet cesnaku vistiek dygsta. jei norit chemijos cesnakams skaitykit lenku forumus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint kad fenix efektyvumas butu kuo didesnis dirva turi buti dregna purskiant, minimaliai 10 laipsniu silumos,piktzoles praktiskai nesudygusios arba labai mazos, cesnakai iki 10-15 cm ugio, kuo didesnis cesnakas tuo didesnis stresas jam nuo purskimo. Nupurskus laukas padengiamas vientisa plevele, ir kol plevele nesuardyta herbicidas gali vekti iki 2-3men. dygstancias piktzoles. Jaigu jus, nupurske fenix, po keletos dienu purenat parpueilius suardot susidariuse plevele ir purskimo efektivumas lygus 0

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint kad fenix efektyvumas butu kuo didesnis dirva turi buti dregna purskiant, minimaliai 10 laipsniu silumos,piktzoles praktiskai nesudygusios arba labai mazos, cesnakai iki 10-15 cm ugio, kuo didesnis cesnakas tuo didesnis stresas jam nuo purskimo. Nupurskus laukas padengiamas vientisa plevele, ir kol plevele nesuardyta herbicidas gali vekti iki 2-3men. dygstancias piktzoles. Jaigu jus, nupurske fenix, po keletos dienu purenat parpueilius suardot susidariuse plevele ir purskimo efektivumas lygus 0

kam reikalinga tarpueiliuose plevele fenikso? juos juk Galima vazineti iki pat kasimo ir ten zoles nera bet prie cesnako yra jei nepadarai laiku antro purskimo. o lenku forumo ne turiu adreso Google tiesiog rasau lenkiskai ko ieskau ir randa :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust kaip lukstenat cesnaku galvutes seklai? ypac didesnius kiekius, nuo keliu simtu kg ir tonas?  Ar tik su skaldymo iranga, zmones samdot,gal kiti budai yra negaistant savaiciu? Zinau,kad padziovinus pries pat lukstenima geriau skyla,bet tai baisiai letas darbas ir vienam ar dviems lukstenant per diena mazai issilukstena (ypac vasariniai,nes jie smulkesni ir daugiau sluoksniu lukstu turi).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...