Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Yra gan sudėtinga sodinamąją medžiaga iki pavasario išlaikyti. Todėl sodina visi rudenį.

Pas mane taip pat išlindę iš po žemės 1-2cm. Gal kas bandėt dengti agro plėvele. Nes jei užeis šalčio banga įtariu kad nekas bus.

As is rudens pries uzsalant dengdavau groplevele vietoje mulciavimo,bet dabar nebedengiu.Anksciau tik sekla dauginausi,todel nedideli plota prie namu tereikedavo pridengti,o dabar didesniam plotui bent jau kol kas neipirkciau jos.Bet siaip agroplevele tam ir skirta gi,bent jau tikrai nepakenktu :) Pagal gismeteo.lt-ziema nebeturetu gryzti,bet jie jau ne pirma karta su savo prognozemis menesiui laiko uzlipa ant savo paciu numesto greblio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra gan sudėtinga sodinamąją medžiaga iki pavasario išlaikyti. Todėl sodina visi rudenį.

Pas mane taip pat išlindę iš po žemės 1-2cm. Gal kas bandėt dengti agro plėvele. Nes jei užeis šalčio banga įtariu kad nekas bus.

As is rudens pries uzsalant dengdavau groplevele vietoje mulciavimo,bet dabar nebedengiu.Anksciau tik sekla dauginausi,todel nedideli plota prie namu tereikedavo pridengti,o dabar didesniam plotui bent jau kol kas neipirkciau jos.Bet siaip agroplevele tam ir skirta gi,bent jau tikrai nepakenktu :) Pagal gismeteo.lt-ziema nebeturetu gryzti,bet jie jau ne pirma karta su savo prognozemis menesiui laiko uzlipa ant savo paciu numesto greblio.

Pas mane 20aru, tai nera daug. Primetu gal geriau pridengti negu pavasari viską užarti. Nes pries du metus kaimynui buvo sudygę ir po to užšalė,tai derliaus nebuvo visiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra gan sudėtinga sodinamąją medžiaga iki pavasario išlaikyti. Todėl sodina visi rudenį.

Pas mane taip pat išlindę iš po žemės 1-2cm. Gal kas bandėt dengti agro plėvele. Nes jei užeis šalčio banga įtariu kad nekas bus.

Kaip suprantu jai bus šilta tai po agroplievele bus dar šilčiau ir nakti mažiau atvės žemė tai česnakai augs intensyviau kas dabar nepageidautina :eusa-think: o gal aš klystu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra gan sudėtinga sodinamąją medžiaga iki pavasario išlaikyti. Todėl sodina visi rudenį.

Pas mane taip pat išlindę iš po žemės 1-2cm. Gal kas bandėt dengti agro plėvele. Nes jei užeis šalčio banga įtariu kad nekas bus.

Kaip suprantu jai bus šilta tai po agroplievele bus dar šilčiau ir nakti mažiau atvės žemė tai česnakai augs intensyviau kas dabar nepageidautina :eusa-think: o gal aš klystu :eusa-think:

Labai logiškas pastebėjimas, sutinku. Nebedengsiu pasitikrinsim kas bus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Esu senas sio forumo skaitytojas, tai sumaniau prisijungt. Apsodines turiu siem metam virs 1 ha, ir mane domintu kaip jus zmones dziovinat tuos cesnakus, ar visi juo kabinat po stogu ir fsio. Wapswa kaip tu galvoji tai daryt

as pernai, turejau apie 20a, tai viskas iskart tvarkiau, ta prasme, nuroviau ir iskart pjoviau saknis ir stiebus ir palepej plonu sluoksniu paskleidziau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki česnakiniai su pavasariu šiandien apžiurėjau česnakus tai 70% jau galiukai išlinde po 0,5 cm vyturiukai čiulba ,žasys parskrido tikras pavasaris.Žiurėjau oru prognoze mėnesiui vidutine temperatūra žada +.Kiek auginu česnakus anksčiausiai pradėje dygti vienais metais buvo kovo pradžioje , šiemet vasario pabaigoj idomu koks bus derlius šiemet ,tais metais derlius buvo geras.Kokia situacija pas jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki česnakiniai su pavasariu šiandien apžiurėjau česnakus tai 70% jau galiukai išlinde po 0,5 cm vyturiukai čiulba ,žasys parskrido tikras pavasaris.Žiurėjau oru prognoze mėnesiui vidutine temperatūra žada +.Kiek auginu česnakus anksčiausiai pradėje dygti vienais metais buvo kovo pradžioje , šiemet vasario pabaigoj idomu koks bus derlius šiemet ,tais metais derlius buvo geras.Kokia situacija pas jus?

pas mane ir dauguma sudygusiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi jau kai kur lenda is zemes,bet dar ne visi.Tik tie kuriuos pernai isauginau is seklu jau ir du mazycius lapelius turi,bet ju nedaug tik viena vagele,mazdaug apie 1000.Tikekimes kad nebeuzeis salciai,nes tada bus charakiri,o vienas kitas laipsnis salcio naktimis gal nepakenks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane - dar niekas neišlindo... pasodinau lapkričio gale, užmulčiavau šienu, tai po tuo šienu - dar įšalas blizga ir viskas...

Tai kad pas jus ir sniego ilgai buvo,o mes nors ir palyginti netoli,tik mazdaug 100-130 km nuo Vilniaus,bet sniego jau vasario 2 diena neturejom,nors galima sakyti ir sausi jo nebuvo,ukininku laukai ne iprastos pavasariui zalios spalvos,o nurudave su šuto kvapu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...