Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Dar manau galima auginti skirtingai, gali auginti ir nedaug, bet isauginti kokybiska sekla ar ja isrusiuoti/atrinkti tik tokia kokia reikalinga sodinimui, arba sodinti kelis hektarus ir losti ant kiekio, kad ir mazesne kaina, bet kiekis viska atpirktu, nors ir nelabai kokibiska sekla butu. Cia mano nuomone kuri gali skirtis nuo jusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šeis metais man su realizavimu nesiseka, seniau pats parduodavau turguj ir pirikupam atiduodavau o šeis metais visi prisisotino česnaku tai pirikupai tik 5 lt duoda o kavinėse 6 lt gaunu , kai pagalvoji kiek darbo įdėta tai nesmagu po tiek parduoti bet kažkaip sunku be pavasario manau bus gauti 10 lt už kg o dar kai nėra pataltu kad tinkamoje temperaturoje juos laikiti:( palnas bus bet būvo tikėtasi daug didesnio:D o turiu klausima pas mane apie 40 procentu nudžiuvo ar ne per daug? kai mažiau augindavau dėl to nesukdavau galvos o dabar kažkaip įdomu pasidarė:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar manau galima auginti skirtingai, gali auginti ir nedaug, bet isauginti kokybiska sekla ar ja isrusiuoti/atrinkti tik tokia kokia reikalinga sodinimui, arba sodinti kelis hektarus ir losti ant kiekio, kad ir mazesne kaina, bet kiekis viska atpirktu, nors ir nelabai kokibiska sekla butu. Cia mano nuomone kuri gali skirtis nuo jusu.

Bet sodinant smulkia sėkla kad užaugintum 100 kg reikės dvigubai didesnio ploto o tai dvigubai diesnės išlaidos ir stambesnius parduoti lengviau,aš tai taip skaičiuoju. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar manau galima auginti skirtingai, gali auginti ir nedaug, bet isauginti kokybiska sekla ar ja isrusiuoti/atrinkti tik tokia kokia reikalinga sodinimui, arba sodinti kelis hektarus ir losti ant kiekio, kad ir mazesne kaina, bet kiekis viska atpirktu, nors ir nelabai kokibiska sekla butu. Cia mano nuomone kuri gali skirtis nuo jusu.

Bet sodinant smulkia sėkla kad užaugintum 100 kg reikės dvigubai didesnio ploto o tai dvigubai diesnės išlaidos ir stambesnius parduoti lengviau,aš tai taip skaičiuoju. :eusa-think:

As manau kad su didesniais plotais kaip tik yra lengviau, aisku jei turi tam skirtos technikos, juk tiek sodinant, tiek purskiant, tiek kasant viskas paprasciau buna bei vargo maziau, be to manau koki 20t cesnaku taip pat butu lengviau parduot nei tarkim 200kg. aisku reiktu paiekot pavazinet kur toki kieki parduot, bet jei rastum kas domisi tokiais kiekiai manau sutartum del kainos , ir jau sekanciais metais butu dar lengviau. Aisku galiu ir klysti, bet manau sekanciais metais isitikinsiu, nes pazystamas zada neprastai uzsodint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šeis metais man su realizavimu nesiseka, seniau pats parduodavau turguj ir pirikupam atiduodavau o šeis metais visi prisisotino česnaku tai pirikupai tik 5 lt duoda o kavinėse 6 lt gaunu , kai pagalvoji kiek darbo įdėta tai nesmagu po tiek parduoti bet kažkaip sunku be pavasario manau bus gauti 10 lt už kg o dar kai nėra pataltu kad tinkamoje temperaturoje juos laikiti:( palnas bus bet būvo tikėtasi daug didesnio:D o turiu klausima pas mane apie 40 procentu nudžiuvo ar ne per daug? kai mažiau augindavau dėl to nesukdavau galvos o dabar kažkaip įdomu pasidarė:D:D

Na ir man idomu paliko, jei 40% nudziuna tai tada galvoju totalus minusas gaunasi. O tu cia sverei ka tik nukastus bei nuvalytus, ir dabar jau isdziuvusius? Jei taip tai as is savo beveik 5a nukastu bei nuvalytu gavau netoli 300kg, tai dabar turetu buti apie 180kg tai jei taip krenta svoris tai tada 5lt/kg nuo lauko nuimtu, sakyciau gera kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad tarp musu forumieciu nera tu hektariniu augintoju, jau nemazai laiko praejo nuo kasimo, maniau jog visi jau sutvarke savuosius cesnakus

Aš tik dabar karpau stiebus rušiuoju nes dabar lengviausia aptikti gendančias skiltis ypač parduodant sėklai kad nebūtu sugedusiom skiltim,kai būna pagedusi 1 skiltis,už gera kaina turi būti geras produktas.Pas mane dabar tik prasidėjo česnaku tvarkymas :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas auginate vasarinius, tai kokioje stadijoje esat: nukase, ruosiates kasti ar dar tik geltimas prasideda?

pas mane jau kelios dienos kaip nukasti, džiūsta. aišku šiemet, per javapjūtę, truputį susivėlinau su kasimu...

žieminiai taip pat dar nevalyti kybo palėpėj, reiks kokią dieną jau užsiimt, atsirinkt kiek sėklai pasiliksiu kiek dar ant pardavimo liks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai cia kazkas rase jog 40% nudziusta, tai tas tikra teisybe, tikrai negalvojau, kad tiek daug, bet tai tiesa. Tai tada geriau nukasus paskleidei ant saules, apziuvo pavirsius, ir nors ir po 5lt gerai, nes kitaip turi nudziuvusiu parduot po 9lt kad ta pati uzdirbt. Tai net neapsimoka dziovint, kaip manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na parduodu, parduodu :) Kaip visada pirmieji issiparduoda pigiau pasiulantys bet ne tokia kokybiska preke, bet kokybiska preke ir savo pirkeja turi :) Tad medziotojai, sodybas nusipirke miescionys, siaip naturalu maista vertinantys nuperka ir kitiems pasiulo ir ne tik cesnakus, bet ir kitas darzoves. Siemet "rinkai" ir marinuotu darzoviu siulome, tad papigiai svieziu darzoviu neatiduodame. Beje gal kas bandete pardavineti raugintus ziedstiebius ? Kiek zinau tai siemet buvo daug kam naujove, kad ziedstiebiai valgomi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...