Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Kadangi man toli gražu iki kokio agronomo ir galiu ką nors ne taip pasakyti, geriau pasiskaityk pats (gal niekas neužpyks, nes tikrai nereklamuoju) http://www.agromax.lt//images/adm_source/doc/AGIL.pdf

Aciu uz nuorda,su varpinem turiu mazai problemu,mano pgrindine problema balandos,zliuge,ir "rudenine"-ji atsiranda birzeli ir stipriai suzaliuoja liepos antroj pusej rugpiucio men. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi man toli gražu iki kokio agronomo ir galiu ką nors ne taip pasakyti, geriau pasiskaityk pats (gal niekas neužpyks, nes tikrai nereklamuoju) http://www.agromax.lt//images/adm_source/doc/AGIL.pdf

Aciu uz nuorda,su varpinem turiu mazai problemu,mano pgrindine problema balandos,zliuge,ir "rudenine"-ji atsiranda birzeli ir stipriai suzaliuoja liepos antroj pusej rugpiucio men. :eusa-think:

fenix man atrodo zymiai geriau nei stomp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi man toli gražu iki kokio agronomo ir galiu ką nors ne taip pasakyti, geriau pasiskaityk pats (gal niekas neužpyks, nes tikrai nereklamuoju) http://www.agromax.lt//images/adm_source/doc/AGIL.pdf

Aciu uz nuorda,su varpinem turiu mazai problemu,mano pgrindine problema balandos,zliuge,ir "rudenine"-ji atsiranda birzeli ir stipriai suzaliuoja liepos antroj pusej rugpiucio men. :eusa-think:

fenix man atrodo zymiai geriau nei stomp

FENIX reikia naudoti 2-3 kartus o STOMP 1 balandzio men nesinori naudoti daug nes ir pats juos valgau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tie vasariniai cesnakai kartais ne melini tokie?nes va db gliaudau tai ner beveik visuos to stiebelio ir spalva skirias nuo kinisku,ar gali cia taip but? :)

panaršykit jūs biški google pažiūrėkit ką augina pasualyje - pamatysi įvairių spalvų ir formų česnakų. česnakas , kad jis kiniškas pats savaime nėra kažkoks blogis, kitas klausimas kaip jis užaugintas (tie kur maximos ir pan). Lygiai tas pat dėl skonio jei ne aitrus vadinasi nioko vertas, atsipeikėkit, yra salotinės veislės, kurias galima valgyti nepdorotas - žalias, dėti į salotas, jos ir yra švelnios. Pasisodinau truputį tokių veislių tiksliau dvi :D rezultatus galėsi parašyti rudenį o kitas tik po 1-3metų nes ten oriniai svogūnėliai

20120319048.jpg

Čia pas mus vadinami "vasariniai"česnakai Inchelium Red - amerikietiška senovinė veislė 10-15 skilčių galvutėje, dydis neriba, sakė jog būna dar didesni, skonis švelnus (pats dar neragavau ne taupiau ;) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi man toli gražu iki kokio agronomo ir galiu ką nors ne taip pasakyti, geriau pasiskaityk pats (gal niekas neužpyks, nes tikrai nereklamuoju) http://www.agromax.lt//images/adm_source/doc/AGIL.pdf

Aciu uz nuorda,su varpinem turiu mazai problemu,mano pgrindine problema balandos,zliuge,ir "rudenine"-ji atsiranda birzeli ir stipriai suzaliuoja liepos antroj pusej rugpiucio men. :eusa-think:

Ta rudenine Amerikonka turbūt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi man toli gražu iki kokio agronomo ir galiu ką nors ne taip pasakyti, geriau pasiskaityk pats (gal niekas neužpyks, nes tikrai nereklamuoju) http://www.agromax.lt//images/adm_source/doc/AGIL.pdf

Aciu uz nuorda,su varpinem turiu mazai problemu,mano pgrindine problema balandos,zliuge,ir "rudenine"-ji atsiranda birzeli ir stipriai suzaliuoja liepos antroj pusej rugpiucio men. :eusa-think:

Ta rudenine Amerikonka turbūt :)

kiekvienam kraste ja skirtingai vadina.

pas mus baltake.

o literaturoj

Smulkiažiedė galinsoga

post-4487-14152180594_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fenix man atrodo zymiai geriau nei stomp

FENIX reikia naudoti 2-3 kartus o STOMP 1 balandzio men nesinori naudoti daug nes ir pats juos valgau :D

bet stomp ir pilt i ha reik 4litrus,o fenix zymiai maziau.nezinau kaip pas jus,bet pas mus jis jau nesusitvarko su pikzolem menkas jo efektas.Nors kokius 5 metus atgal veike gerai.Ir purkst ji reik ant dregnos dirvos. pirkdavom mes ji is kustodijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane jis veike puikiai,nupurski balandzio pradzioj ir iki birzelio pradzios ramu :eusa-violin: viena kita zolele pasirodo,birzelio men pravarai pora kartu su benz. freza ir zoliu mazai ir chemija suira iki kasimo :eusa-dance: As esu skupus tinginys ,tingiu tankiai raveti ir gaila pinigu samdyti kitus kad nuravetu,vistek taip nenuraves kaip as :lol: Stompa naudojau 8 metus ,pirkau agromedoj,tik pernai negavau,tai naudojau fenikx.Purskiau 2 kartus ir 4 kartus mechaniskai man jau per daug,ir zoliu buvo.Isvada reikia ieskoti panasaus dirvinio chemikalo kad jo veikimas baigtusi birzelio pradzioje,nupurskus balandzio men :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyruciai. Na ir kaip laikosi Jusu cesnakiukai tokiu pavasariu? Kada ir kuom zadat pirma kart trest? :)

Dabar tik pradejo lysti iš žemes, pries lietus ,pažadinimui daviau kmpleksiniu{azotas,kalis ,fosforas siera},1 kg -arui,ir daugiau man trešti nereikės nes mano trešta mešlu :eusa-whistle:

saunuolis kai nukasi iki sodinimo mazai liks ka sodinti tai ir darbo maziau turesi rudeni :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyruciai. Na ir kaip laikosi Jusu cesnakiukai tokiu pavasariu? Kada ir kuom zadat pirma kart trest? :)

Dabar tik pradejo lysti iš žemes, pries lietus ,pažadinimui daviau kmpleksiniu{azotas,kalis ,fosforas siera},1 kg -arui,ir daugiau man trešti nereikės nes mano trešta mešlu :eusa-whistle:

saunuolis kai nukasi iki sodinimo mazai liks ka sodinti tai ir darbo maziau turesi rudeni :lol:

Atleisk bet nesupratau :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man blyn didele dalis česnaku lapus leidžia palei dirva(šliaužia jie) labai mažai kur kyla aukštyn (imesiu foto), gal čia dėl žemos oro temperatūros? ,Ar dar kokia pričyna yra? Kaip kitiems auga daigai?

Na pas tave labai dideli ,pas mane 10 kart mazesni, bet elgiasi taip pat psodinti ropeliu.Pasodinti is skilciu dar tik dygsta"atsibudo".Jie taip elgiasi del salto oro :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man blyn didele dalis česnaku lapus leidžia palei dirva(šliaužia jie) labai mažai kur kyla aukštyn (imesiu foto), gal čia dėl žemos oro temperatūros? ,Ar dar kokia pričyna yra? Kaip kitiems auga daigai?

Na pas tave labai dideli ,pas mane 10 kart mazesni, bet elgiasi taip pat psodinti ropeliu.Pasodinti is skilciu dar tik dygsta"atsibudo".Jie taip elgiasi del salto oro :D

Rašykit taip, kad po to nereiktu ilgai šifruoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai jai stompu nuvarai tai kaip su laistymu ? ar laistant tas stomp nepasinaikina? :eusa-think:

Jis veika geriausia kai dirva yra dregna,gaila bet jo neturi niekas.Sake tures kitokio pavadinimo,veiklioji medzega ta pati,tipo kitas gamintojas :eusa-clap:

Kokiu santykiu purški, o kaip česnakas ar pastresuoja kiek? Aš štompo turiu bet blyn jokiu etikečiu tai neaišku kiek ko pilti kad nenupučiu česnaku nuo vaizdo kartu su žolėm. Kai purški, purški kiaurai viską ar tik tarpvagį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

STOMPAS gali buti naudojamas iš seklu ir sejinuku auginamuose svogunuose.Porai ir česnakai gali būti purškiami prieš sudygima ir po sudygimo.Naudojama 3,0-5,0 l/ha STOMPO tuoj po sejos arba sodinimo,geriausia ant dregnos dirvos,o taip pat po sudygimo,kai augalai yra 1 lapelio stadijoje.Prieš naujai dygstančias piktžoles purškima galima pakartoti.Paprastai purškiu kai turi 4-6 lapelius stresavimo nepastebejau purškiu visa plota 1 karta,nes 2 purškimas butu gegužes mėn{man tai per velu} :D P.s vandens naudoju 300 l/ ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...