Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 35 minutes , agronoms pranešimas:

Jis man tikrai ne panacėja,ir aš jo vengiu (glifosato).Nes mano nuomone kiekviena chemija kenkia dirvai.O varpučio nėra pas mane,kodėl pats nusprendei kad yra?Aš tik klausimą uždaviau,tikrai nesistengiau patį sukompromituot ar kažką panašiai.Tiesiog bandau gauti atsakymą,kurio pats nežinau.Nieko daugiau.

Respekt . Galiu tik pridurti kad taikant sejomaina ir sumokėjus su varpuciu rapse pupose Zarasuose ir tt jo nelieka . Jei imamas plugas ar leistis karas pralaimi pralaimimas . Daug bandome ir isitikinome kad jo likutinis poveikis augalam yra ir ipatingai pavasari .(pupos-0.5t kvietimai blogiau krumijosi .)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , vrimvydas pranešimas:

Respekt . Galiu tik pridurti kad taikant sejomaina ir sumokėjus su varpuciu rapse pupose Zarasuose ir tt jo nelieka . Jei imamas plugas ar leistis karas pralaimi pralaimimas . Daug bandome ir isitikinome kad jo likutinis poveikis augalam yra ir ipatingai pavasari .(pupos-0.5t kvietimai blogiau krumijosi .)

Rašyk neskubėdamas;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , vrimvydas pranešimas:

Respekt . Galiu tik pridurti kad taikant sejomaina ir sumokėjus su varpuciu rapse pupose Zarasuose ir tt jo nelieka . Jei imamas plugas ar leistis karas pralaimi pralaimimas . Daug bandome ir isitikinome kad jo likutinis poveikis augalam yra ir ipatingai pavasari .(pupos-0.5t kvietimai blogiau krumijosi .)

Kolega nepyk,bet išversk.Jei galima i lietuvių kalbą.Na blogiausiu atveju i rusų.:-P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Didžiausi teršėjai, kiek pats matau, tai markizo karabaso kolchozai. Vėjai didžiausi pučia, o jie barsto, purškia. Keliai balti nuo trąšų. 

Ta ir aš pastebėjau. Aišku orai nepalankus, bet sąlygos visiems vienodos, praktiškai visą savaitę tik laukus art galima... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, vrimvydas pranešimas:

Respekt . Galiu tik pridurti kad taikant sejomaina ir sumokėjus su varpuciu rapse pupose Zarasuose ir tt jo nelieka . Jei imamas plugas ar leistis karas pralaimi pralaimimas . Daug bandome ir isitikinome kad jo likutinis poveikis augalam yra ir ipatingai pavasari .(pupos-0.5t kvietimai blogiau krumijosi .)

Glifosuoju visad prieš sėja. Poveikio augalam nepastebėjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Vilius pranešimas:

200vm azoto ir daugiau  čia yra neatsakinga ir neefektyvu

On 2018-01-11 at 16:16, Vilius pranešimas:

Kolega vokietijoje gyvenat matyt ar kur danijos pašonėj 132vm tik alisos stebuklu šaly tokie derliai ir dar ekstriniai.

Galvojau , kad žvejai melagiai bet, kad ūkininkai.....

Jei skaičiuot su rudeninėm npk tai tada mano kviečiai gauna 250-260vm azoto jei jau taip...... fungicidiniai purškimai pas mane stiprūs 2-3 kartai su geriausiai produktais. Mikroelementai ir dar šio bei to jau savo nuožiūra. Su 130 azoto pavasari idealiom salygom max 6t pašariako joniškio žemėse tai jei kur prastesnės net nekalbu......

Nieko asmeniško, bet kolega labai greit į kraštutinumus nueinat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Glifosuoju visad prieš sėja. Poveikio augalam nepastebėjau

Kaip minejau nuo dag veiksniu priklauso nebutinai visiem tas galioja . As dariau ne viena bandima ir mano salygomis jie mazina derliu , kietina zeme . augalai ten kur panaudotas glifosatas maziau krumijasi ir apskritai atrodo pavarge. Imiau lauka ir visa skutau iki 5 cm o palikes dvi technologine glifosinau . Aisku yra ir pliusu su glifosatu bet kad mano ukyje jis kerta per kisene tai isitikines. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , vrimvydas pranešimas:

Kaip minejau nuo dag veiksniu priklauso nebutinai visiem tas galioja . As dariau ne viena bandima ir mano salygomis jie mazina derliu , kietina zeme . augalai ten kur panaudotas glifosatas maziau krumijasi ir apskritai atrodo pavarge. Imiau lauka ir visa skutau iki 5 cm o palikes dvi technologine glifosinau . Aisku yra ir pliusu su glifosatu bet kad mano ukyje jis kerta per kisene tai isitikines. 

O gal tavo atveju ne glifosatas pakenkė, o skutimas pagerino augimą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...