Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Jau is rudens susiformave papildomi kugeliai, o saknies storis pakankamai geras. Veisle minerva hibridas , seta rugpjucio 12 su noraginiu skutiku.

Tik saknies kaklelis kiaurokas nors boro gal 2l gavo , trumpinta per du kartus , pirmasik su caryxu , antra su juventus.

20170304_153224.jpg

20170304_153508.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl to kiaurimėjimo, aš darau prielaidą, kad ne bore yra esmė, o greitai augant ir besivystant. Nes boro esu supyles ir 4l iš rudens ir vistiek jis kiaurimėja. manau čia vadyba tik naudoja, kad dėl boro atsiranda kad tik parduot. Pasimėgink kokiai lauko daliai supilt ir visus 6l ha, vistiek tą kiaurymę rasi. Čia genetika, ant tiek veislės išvestos, kad iš rudens  kuo greičiau išsivystyt, kad tiesiog augalas fiziologiškai nespėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, uk.algis said:

Jau is rudens susiformave papildomi kugeliai, o saknies storis pakankamai geras. Veisle minerva hibridas , seta rugpjucio 12 su noraginiu skutiku.

Tik saknies kaklelis kiaurokas nors boro gal 2l gavo , trumpinta per du kartus , pirmasik su caryxu , antra su juventus. kada sėti rapsai koke veislė

 

20170304_153224.jpg

20170304_153508.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , yogop said:

Dėl to kiaurimėjimo, aš darau prielaidą, kad ne bore yra esmė, o greitai augant ir besivystant. Nes boro esu supyles ir 4l iš rudens ir vistiek jis kiaurimėja. manau čia vadyba tik naudoja, kad dėl boro atsiranda kad tik parduot. Pasimėgink kokiai lauko daliai supilt ir visus 6l ha, vistiek tą kiaurymę rasi. Čia genetika, ant tiek veislės išvestos, kad iš rudens  kuo greičiau išsivystyt, kad tiesiog augalas fiziologiškai nespėja.

Boro ne daugiau 150 gramu veiklios t.y 1 litra per karta nes dideli kiekiai yra toksiski. 2 lirtai rudeni per du kart yra per akis

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , uk.algis said:

Pats rapsas pergreit auga ir jo audiniai nebespeja vystitis , boras cia neprieko , su tuo zinoma nesutiks prekybininku vadyba.

Gal kažkiek tiesos yra vadybos pusėje . Senose knygose , nors dar rapsas nebuvo auginamas rašė  ,  kad trūkstant boro sutrinka  šaknies ir stiebo brazdo augimas , be to boras neturi rutilizacijos funkcijos , nepereina iš senų audinių į jaunus . jeigu dirvoje jo trūksta purškimu ne visada pasiseka patenkinti atskiru laikotarpiu trūkumą .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiaurymės dažniausiai atsiranda ant vešliausių augalų su storiausiomis šaknimis , o maisto medžiagu suderinamumo lentelėje nurodoma , kad daug  Ca , K , N , blokuoja boro pasisavinimą , o minėti elementai skatina augimą . Pagrįsti vieną ar kitą teiginį reikėtu žinoti  dirvoje esančiu medžiagų balansą .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...