Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Tokia mintis: ar ne geriau butu investuoti i rimta augimo reguliatoriu ir maziau kreipti demesi i ziedinuka? Augalas uzmezga labai daug butonu ir jei dali apgraus priaugs daug soniniu. Cia aisku zieminiam. Kad ir purski su brangiais insekticidais vistiek kazkiek apgrauzia, nepasakyciau kad labai daugiau nei nepurkstus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as purkstuvui ratus apversiu rytoj ir purkst varysim, su Efilor nes jau ketvirtadieny velniu gavau nuo konsultanto kad nenupurskes dar.

Tiesa klausimas kiek etiketes aprasyme skaitant supratau kad bitininku nereik ispeti naudojant sy chemikala?

 

Efilor®

 

Dėmesio Siekiant apsaugoti bites apdulkintojas, purkšdami Efilor, kai rapsai žydi pavasarį ir/arba kai rudenį žydi svėrės ir garstukai, nemaišykite jo su insekticidais, kenksmingais bitėms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamirskit kad atliekant purskima zydinciuose augaluose reikia pirmiausia pries dvi dienas uzsiregistruoti „Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro“ elektroninėje informacinėje sistemoje ir zinoma purksti tik nuo 21 val. 

 

Augalų, kuriuos galima purkšti augalų apsaugos produktais žydinčius dienos metu (nuo 4 val. iki 21 val.), sąrašas:

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/a1231_dl_aap_ir_ydini_ems_kio_augal_su_priedu_1.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi mąstau, kad turbūt nepurkšiu. Turint techniką su labai aukšta prošvaisa arba bent platesnį purkštuvą būtų galima purkšti, bet kai pas mane 16 metrų, tai kaip laukas atrodys po tokio tankaus pasivažinėjimo.. :D

jooo... mano 18 irgi gasdina.... dar juolab belaruso žemumos.... teks dairytis savaeigi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas gali paaiškinti kaip išties yra? Ar registruoti reikia visus purškimus tiek kviečių tiek rapsų ir ne tik žydint o visada kaip purški, bet man jau taip aiškina Konsultavimo tarnyba, ar tik būtent žydėjimo metu žydinčius? Nes kiek ko paklausi visų atsakymai skiriasi o kaip iš ties yra kas žinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...