Jump to content

MESINES VISTOS


mariusg

Recommended Posts

Taip jei vezioji jau skerdiena.

Bet jei tik augini o is taves pasiima gyvus paukscius tada kam . Juk pats klientas toliau atlieka visus veiksmus.

na taip čia niša naujam verslui, gyvi paukščiai jūsų daugiabučiui, pešti vištas renkamės penktadieniais kieme :D. bet gyvų paukščių transportavimui taip pat keliami reikalavimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Norejau paklausti gal kas augina broilerius narvuose? Jeigu taip kokie narvai tarkim auginant 10 pauksciu?

Pradekim nuo to kad narvuose pauksciu isvis laikyti negalima ir jau seniai ES direktyva (nesneku apie kanareles ir panasiai).

Uz siu taisykliu nepaisyma gresia ziaurus elgesys su gyvunais bus nesaldu patikekit.

2. Broileris negali augt narve

3. Broileris turi tureti galimybe kapstytis kraiko storis ne mazesnis kaip 5 cm bet cia jau ant ribos.

4. broileriui labia rekalingas sviezias oras

5. Broileris nemoka reguliuoti savo kuno temperaturos

Tankis jei jus niekada nelaiket bus ne didesnis kaip 15 kg I kv. metra

ir t.t ir toliau.

 

na taip čia niša naujam verslui, gyvi paukščiai jūsų daugiabučiui, pešti vištas renkamės penktadieniais kieme :D. bet gyvų paukščių transportavimui taip pat keliami reikalavimai

Saipykis saipykis

nisa Liuks tik reikia zinot kam pasiulyt

Dauguma zmoniu nemoka neuztenka ziniu ar laiko ir del nesekmiu bijo augint.

Pasiima bevik gatavus kas dasiaugina iki norimo svorio kas nori vos ne gyvos vistos ant stalo dar palaiko ant grudu ir pamazu issipjauna. Kai kurie isitikine kad be kombinuotu neauga ir klysta ir stebisi kaip cia auga pas mane ir dar lenkiu visa savaite I prieki nors as jiems ir taip kraneli uzsukes iki maximum. Kam rekalingas koseris o man tos taisykles nesuprantamos ir as ju neigyvendisniu nes reikia but zydu. Ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl turi būti ne mažiau penkiu centimetrų storio kraikas.?

Broileriai labai linke I koju ligas. Jei broileriukui skauda kojas skaityk jis jau stipo nes nei jis normaliai pales gali nei pagert o jau pajudet tuo labiau.

Jiems butina kapstytis antras dalykas jiems butina praustis.

Broileris su pazeista koju oda laikomas netinkamu zmoniu maistui.

Broileris daugiausiai pridergia 3 savaites iki skerdimo ir tas laikas kaip tik sutampa kada ju negalima judint nes neduok dieve sustresuos ziurek ir lavonelis.

Taigi jiems kraiko nekeisto turi uztekt min 3 savaitems. Aisku ant virsaus mes pabert galim kad jie jaukiau jaustusi bet va kad sugertu ju kakalus ir nepradetu atsirast amonjako turim iskarto tuo pasirupint.

Paskutinioji problema mane jau baigia uzknist pakolkas sperndimo neradau. As negaliu naudoti chemikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dėl amoniako tai gal ventilecija padėtų. O jeigu pertverus tvartą per pusę ir kai reikia judint vištas paprasčiausiai atkelti užtvarą ir perdeti lesala į kitą pusę jos ten subektu ir jau kitoj pusėj gali ramiai darbuotis ar dėl dezinfekavimo toks variantas yra netinkamas?

Aciu uz pasiulyma suprantu kad norejote padeti bet: uzeikit I svetaine www.vombo.lt ir susiraskit skyreli video manau daug kas paaiskes.

Pas mane jau ne tvartas o spec irengtos patalpos kur viskas kontroliuojama matuojama ir pertikrinama.

Ventiliacija pas mane 600 kubu per valanda yra automatika oras ir pasildomas o siuo metu jau vesinamas nes toks keikis(100vnt. vienoje augintuveje) jau iskiria labai daug silumos savaime.

O del pers kyrimo tai nerealu nes tada reiktu 2 kartus daugiau energijos tiek susildyt tiek atvesint ora. Kitas dalykas jei  sujudindit sena kraika tai amoniako koncentracija taip soktels kad ir jokia ventilacija nepades + sukelsit bakterijas dulkes kas pauksciams ne I sveikata. Dezinfekcijos daryt tuo metu negalima kai pauksciai paukstideje.

Siuo amziaus periodu uztenka gerai izgazdint kad broileriukas nustiptu. Tai ne pauksciai tai kristolas nusiciaudesi ir suduz. O koncentracija ribine yra 20ppm amonako paiskinu

20 daleliui amoniako 1000 daleliu oro. Tai velniskai mazi skaiciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz pasiulyma suprantu kad norejote padeti bet: uzeikit I svetaine www.vombo.lt ir susiraskit skyreli video manau daug kas paaiskes.

Pas mane jau ne tvartas o spec irengtos patalpos kur viskas kontroliuojama matuojama ir pertikrinama.

Ventiliacija pas mane 600 kubu per valanda yra automatika oras ir pasildomas o siuo metu jau vesinamas nes toks keikis(100vnt. vienoje augintuveje) jau iskiria labai daug silumos savaime.

O del pers kyrimo tai nerealu nes tada reiktu 2 kartus daugiau energijos tiek susildyt tiek atvesint ora. Kitas dalykas jei  sujudindit sena kraika tai amoniako koncentracija taip soktels kad ir jokia ventilacija nepades + sukelsit bakterijas dulkes kas pauksciams ne I sveikata. Dezinfekcijos daryt tuo metu negalima kai pauksciai paukstideje.

Siuo amziaus periodu uztenka gerai izgazdint kad broileriukas nustiptu. Tai ne pauksciai tai kristolas nusiciaudesi ir suduz. O koncentracija ribine yra 20ppm amonako paiskinu

20 daleliui amoniako 1000 daleliu oro. Tai velniskai mazi skaiciai.

part per milion (ppm yra dalis milijone) tikrai maži skaičiai, bet ne mažesnė problema.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet idomiai kaip jie trys savaites iki skerdimo patys jautriausi, atrodo jie turėtų jau ir prakute būti. Kokio amžiaus skerdžiami jusu paukščoai?

Max 49 dienu amziaus.

Prakute jie buna 21-29 dienu amziaus. Broileris toks jau padaras jis apauga mesa aptingsta. Jo raumenys auga greiciau nei skeletas ir nei speja organizmas.

Mano turima vesile ir taip jau skaitosi velyvoji ir ne tokia jautri, nepaisant to jie vistiek broileriai = mesiniai intensyvaus augimo visciukai.

Jie palaipsniui auga iki 21 dieno veliau jie pradeda rinkti svori.

Yra veisliu kurios trapios nuo pat pardzios.

part per milion (ppm yra dalis milijone) tikrai maži skaičiai, bet ne mažesnė problema.

Aciu uz pataisyma tesingai dar 3 nullius darasyt pamirsau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai tu juos paaugini serdamas paprastai grudais ir jau po 1 men skerdi ar as kazka blogai supratau?

Zinot paskambinkit man  svetaineje yra mano tel numeriukas ir emeilas ir paaiskinsiu nes cia labai daug aiskint.

Kitiems kas skaitys.

Pasaru balansavimas, balansavimas ir dar karta balansavimas kitaip jus kankinsit vargsa gyvuneli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebursiu is kavos tirsciu.

Is kur atkeliavo visciukai

kokios laikymo salygos

ar buvo atlikta dezinfekcija pries atvezima

is kur kraikas

Bet jei tai mesinukai bet cia as taip daryciau ir cia mano subjektyvi nuomone kasam duobe ir pradedam viska is pradziu bet si karta tinkamai.

O pora visciuku vezam I vet laboratorija tyrimams kad nustatytu kritimu priezasti. kokia tai liga ir koks sukelejas susizinom kokius dezinfekantus panaudot ar kokiu priemoniu imtis

Bet cia as taip daryciau jus elgiates kaip ismanot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, kad broilerius. Kalakutai labai lepūs.

Jei klausiat kas lengviau tada gal geriau prie zasienos. Ir kas be ko pigiau jei sau ir nesieksit super truper rezultatu.

O kalakutu apsaugok nuo ju viespatie, kas per velnio ismislas. Kitas dalykas kalakutu mesyte neskani sausa jie velniskai dideli o lepus. Nespjaunu I sulini bet as ju neauginu ir tikekimes neteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki.pirkau broileriukus  sake 10d,bet aisku prikdejo visokiu.Po 4 d nugaiso 1,bet jau maciau,kad snaudzianti atsiveziau po savaites dar 2 po keliu dienu pastebejau,kad dar 2 snaudzia liudni nelesa ir aisku sie kris.Pirkau tipo is Kaisedoriu paukstyno,toks vyriskis su autobusiuku daug metu siuo verslu uzsiima,labai nervuotas reksnys,geltonas autobusiukas su uzrasu gyvunai.tikiu,kad tikrai is 30 kokiu 15 buvo 10 d,auga,skraido o kiti stovi vietoje ir tie neaugantis dvesia.Maitinu pas ji pirkta kombikorma,sake jie lese ta.Kas galetu buti,kad dalis neauga?ka pakeisti?augo siltai su lempa ir iki siol tik diena isnesu ant zolytes I lauka.jai nemelavo 10 d.bus menuo.

aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...