Jump to content

MESINES VISTOS


mariusg

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

mano viščiukam tuoj bus du mėn.Maitinu tik naturaliai.Už tai ir svoris nedidelis 2,5kg,auginsui iki 3, 3,5kg.Mano apgyvendinti lauke,gal kiek ankštai,bet saugiai.Šutinu bulves,dar pabarstau miltais,dar duodu kviečiu dribsnių,žoles.Vat taip ir tūpčioju apie juos.dryšiu namo rudenį daugiau parašysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dubysa, o pirmas savaites kaip lesinot? Jų vuiršk. sistema juk l. jautri, turbūt tikrai ne nuo bulvių pradėjot?

Aš irgi taip juos sšėriau pernai ir užpernai ir panašiai užaugo, tik auginau iki 3 mėn, tai trečią mėn kai kurie pradėjo riebalus kaupti, gal tiems, kuriems nelemta didesniems užaugti, nes gimė mažesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

kuriu zarnyne yra vandens tai ju skiauteres buna melsvos , man taip buvo, 40 isstipo.reikia antibiotiku,tik siuo atveju gal per velu, nes tuoj ir taip pjauti reiks,o po vaistu 10dienu islauka.mano nuomone netinkamos laikymo salygos, svyruoja labai temperatura patalpoje,gal ant slapio kraigo,visoks velnias cia gali buti.uzjauciu del nuostoliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Dubysa, o pirmas savaites kaip lesinot? Jų vuiršk. sistema juk l. jautri, turbūt tikrai ne nuo bulvių pradėjot?

Aš irgi taip juos sšėriau pernai ir užpernai ir panašiai užaugo, tik auginau iki 3 mėn, tai trečią mėn kai kurie pradėjo riebalus kaupti, gal tiems, kuriems nelemta didesniems užaugti, nes gimė mažesni.

Zodziu,Loreta,auginu broilerius antri metai.Tiek ten tu ziniu...betsiais metais nuostoliu beveik nebuvo.Viso gal 10vnt.uzlinko(susimindziojo patys)Uaginau taip va-pirma men aisku gavo reikiamus savo

kombikorma.buvau padejus po kekiu sav.ir velenos tai palesiojo ir lyg viduriuot pradejo tai velena skrido per tvora.antra men.gavo daugiau zolytes ir kombikormo nedaviau,o man atvezdavo ivairiu grudu dribsniu.Tai zirniu,kvieciu ,rugiu,mieziu(lygtai)ir tikrai kukuruzu skaldytu.tai juos maisydavau (kukur.maiau beriau)aisku zvyriukas kasdien kibiruka sulesiodavo dideliais kiekiais zoles,kai pritrukdavo tu dribsniu,tai sutinau bulves su miltais kai prasidejo obuoliai irgi negailejau smulkinau.gaudavo cukiniju.agurkus tarkavau,paskuj per puse pjoviau ir meciau.kadangi mano vistukai kaime augo tai gaudavo ir melynu vynuogiu,mes ju nelabai megstam.Va koks meniu auksinis... :lol: bet uz tai kad uzaugo grazuoliukai,storuliukai.ir su riebalinu sluoksniu.didziausias svere-4,7.visi kiti iki 4kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Vakar krito vienas,siandien du broileriai...amzius jau 44 dienos.prapjoviau-zarnyne vanduo,pameles uzpakalis. Kaip gelbet? bijau kad visi nekristu :(

pirma-sausas kraikas, gera ventiliacija, kad nebutu amoniako tvaiko ir trisulfon i vandeni. cia tam, kad nesusirgtu kiti. o tie kurie jau serga, tai tik trinka isgelbes..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Dubysa, o pirmas savaites kaip lesinot? Jų vuiršk. sistema juk l. jautri, turbūt tikrai ne nuo bulvių pradėjot?

Aš irgi taip juos sšėriau pernai ir užpernai ir panašiai užaugo, tik auginau iki 3 mėn, tai trečią mėn kai kurie pradėjo riebalus kaupti, gal tiems, kuriems nelemta didesniems užaugti, nes gimė mažesni.

Zodziu,Loreta,auginu broilerius antri metai.Tiek ten tu ziniu...betsiais metais nuostoliu beveik nebuvo.Viso gal 10vnt.uzlinko(susimindziojo patys)Uaginau taip va-pirma men aisku gavo reikiamus savo

kombikorma.buvau padejus po kekiu sav.ir velenos tai palesiojo ir lyg viduriuot pradejo tai velena skrido per tvora.antra men.gavo daugiau zolytes ir kombikormo nedaviau,o man atvezdavo ivairiu grudu dribsniu.Tai zirniu,kvieciu ,rugiu,mieziu(lygtai)ir tikrai kukuruzu skaldytu.tai juos maisydavau (kukur.maiau beriau)aisku zvyriukas kasdien kibiruka sulesiodavo dideliais kiekiais zoles,kai pritrukdavo tu dribsniu,tai sutinau bulves su miltais kai prasidejo obuoliai irgi negailejau smulkinau.gaudavo cukiniju.agurkus tarkavau,paskuj per puse pjoviau ir meciau.kadangi mano vistukai kaime augo tai gaudavo ir melynu vynuogiu,mes ju nelabai megstam.Va koks meniu auksinis... :lol: bet uz tai kad uzaugo grazuoliukai,storuliukai.ir su riebalinu sluoksniu.didziausias svere-4,7.visi kiti iki 4kg.

Per kiek mėnesių jie užaugo tokie gražuoliukai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pernai vistoms girdyti naudojau apverstus trilitrinius stiklainius ant specialiu tu dangteliu,bet suaugusios vistos nuolat juos isvartydavo....tad ruosiuos nepagailet pinigu ir nusipirkti girdyklas po 7 l. kiek tokiu girdyklu reiktu ant 150 vistu? kokiu 5? ar mazokai? ir kiek seryklu (jose telpa 4 kg lesalo), nes zadu ir jas nusipirkti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

automatinems nera galimybes ten. Pernai spedavau su tais trilitriniais,tai su 7 l girdyklomis dar maziau darbo turetu but :) tik nezinau kiek reiktu tokiu

Labai paprasta yra automatinę(sąlyginai) girdyklą pasidaryti. Imi 50 litrų užsukamą bačioką, į jį įmontuoji pokietę šlangą , o kitą šlangos galą įstatai į indą iš kurio geria paukščiai. Kiek nugeria tiek dabėga. Svarbu, kad niekur oras nepraeitų, nes kitu atveju išbėgs iškart visas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Patarkit. Reikės užsipirkti pašaro mėsiniam viščiukams savaitiniams. Kuo pradėti šerti ir kuo baigti ? Norėtusi užauginti be gmo, nors auginimas bus pagrinde pardavimui. Kurių gamintojų pašarus geriau pirkti ? Iš anksto dėkui

jeigu auginsi pardavimui be gmo , tai geriau net nepradėk, nes pardavimui pjaunami 60 dienų, o liesu pašaru tokio amžiaus atrodys kaip kokių 3 savaičių. Soja yra pagrindinis baltymų šaltinis. Nemodifikuota soja, lesalo kainą pakelia apie 300-350 lt už toną, lesalai broileriams taip jau nepigūs, o dar tiek dadėk. Na nebent sugebėsi po koki 20lt už kg parduot.Tada kita šneka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena. Na mano klausimas butu kaip prieš tai klausė žmogus - powermotors_lt

Tik aš auginsiu sau, o ne pardavimui.

P.S. Viščiukai nuo 3sav., kiek pašaro vienam reikės?

Broileriams iki 56 dienų yra skaičiuojama 6-6,5 kg kombinuotų lesalų. Kaip išskaičiuot nuo trijų savaičių nelabai įsivaizduoju.... tiesiog pasibaigia vėl pripilu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada, kad brangiai gaunasi tas broileris, jei kg kaina kombikormo 1,6lt + viščiukas 7lt. Dar girdėjau kombikormas pabrango gerokai. Nežinau ar tiesa? Dar skambinausi i Vilniaus paukštyną tai nebepardavinėja paaugintu. Žinau tik ten prie Rumsiskių paukstyne parduoda paaugintus, bet toli - nepakeliui. Bet gal žinote kas ir kur atveža Vilniuje - Molėtuose - Utenoje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...