Jump to content

MESINES VISTOS


mariusg

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

parsiveziau siandien is Dovainoniu, nieko laksto patenkinti, kas jiems silta gert,lest padeta.Uz elektra saskaita tai aisku bus mums nemaloni, salta daug sildyti reikia,man asmeniskai tai su visciukais daugiausiai rupesciu . Pastoviai reikia ziureti ar ne per karsta ar ne per salta,daznai plaunu girdyklas, kad tiks koks velnias neprikibtu,o ateini ryte , ziurek koks negyvas, susinervini .Taigi prasidejo vargelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,viščiukų augintojai :) susigundžiau šiuo dalyku,vien dėl savo šeimynos :) užsisakiau viščiukų jau. skaičiau daug informacijos apie juos,tad manau supratau daugmaž viską,išskyrus vieną- nuo kada viščiukams reikia duoti ir žvyro? duoti atskirai ar maišyti su pašaru? ir ar visa auginimą jo duot?

Iškart dėkui už atsakymus ir atleiskite už turbūt kvailus klausimus,bet man tai pirmas auginimas bus... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,viščiukų augintojai :) susigundžiau šiuo dalyku,vien dėl savo šeimynos :) užsisakiau viščiukų jau. skaičiau daug informacijos apie juos,tad manau supratau daugmaž viską,išskyrus vieną- nuo kada viščiukams reikia duoti ir žvyro? duoti atskirai ar maišyti su pašaru? ir ar visa auginimą jo duot?

Iškart dėkui už atsakymus ir atleiskite už turbūt kvailus klausimus,bet man tai pirmas auginimas bus... :)

na manau praėjus porai savaičių jau butu galima padeti koki inda su žvyru..nores palas..su pašaru geriau nemaišyk. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...