Jump to content

MESINES VISTOS


mariusg

Recommended Posts

[ daug vandens pritasko Rūta,aš tai jau supratau,kad be spec.visčiukų girdyklos tikrai šiais metais neapsieisiu,nes mačiau kaip jie šokinėja į tą patį bliūdelį ,ir dar kakina.Taip kad reiks pirkt tą girdyklą.Aleksoto turguj pernai mačiau tai 35lit.praše,Kiti patys pasidaro,tik rei išmąstyt kaip.kada tu manai pirkt cipukus?Balandžio pradžia ne per anksti?Aš čia sau auginu ne prekybai.Tik pernai jie pas mane neužaugo,nes nio antro mėn.maitinom ne kombikormu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

girdyklos tai vakuumines bet vistiek kai didesni privarvina aplinkui ir slapia kreciu stambiom pjuvenom reiks tikrai bandyti durpemis gal geriau gers dregme nemanau kad tavo visciukai neuzaugo kad lesinai grudais gaudami grudus jie leciau auga o jeigu seri kombikormu diena ir nakti tai nukrenta nuo koju reikia normuotai lesinti o kaip pasidaryti girdykla pilna internete auginu visciukus saviems klientams tai Joninem reikia pirma partija uzauginti dvieju menesiu neuztenka lesinant grudais ir zole todel ir perku cypus anksciau o jeigu sau tai galima pirkti kada silta maziau rupesciu aisku ir islaidu maziau sildant patalpas tai tiek is savos patirties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pernai pirkau gegužės pradžioj pirmą partiją,po sav.dar,ir dar kartą.Maitinau grūdais,žole tai jie ir neužaugo.Tada suprantu,kad reikia pirkt juos balandį,nes kaime būnu iki rugsėjo.Jau pradėjau nerimauti kaip čia su jais bus šį metą.Forume kažkas rašė ,kad dar užplikytų miltų duoda.Kažin kaip ten su jais?Paprastai užplikyt(ar kokių lazankų pakočiot)Nes paskaičiavau,kad man juos augint penki mėn gautusi :animals-chickencatch::angry-screaming:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar duodat ,kas auginat ekolodiškiau visčiukus,užplikytų miltų? ir kaip ten juos pliko,tuos miltus.Paprastai verdančiu vandeniu užpilt ir gana?Daug klaidų dabar,pamačiau,kaip negerai maitinau,kaip per staigiai nutraukiau kombikormą.už tai jie man ir neužaugo,nors 3čią mėn.ištisai bulves šutinau,ir dar vakarais vis vien duodavau to pabaigai kombikormo.Tai gavosi,kad auginau 4,2mėn.O mėsos nebuvo. :animals-duckie:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tuos plikytus miltus nevisi lesa ir nesuprasi kodel mes rupiai sumalam miezinius ir kvietinius grudus ir paprasciausiai uzpili verdanciu vandeniu uzdengi ir palieki pabrinkti galima ideti bulviu pradziai pabarstau kombikormu kad priprastu bet nepasakyciau kad visi mego tuos plikytus miltus ir kai vasara karsta greitai uzrugsta o tai negerai o kuo jus dezinfekuojate patalpas po visciuku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rūta,kaip supratau,tai tu irgi augini cipus ekologiškai,Taip?Aš tai pernai tik pirmi metai kaip auginau,todel ir man rūpi kaip dezinfekuoti patalpas.Šito dalyko neteko daryt.Bet gal,kažkur skaičiau,kad sienas baktint kalkėm.Ką dar galiu padaryt?O dėl tų miltų tai paklausiau ,nes vis norėjau kad mano cipukam nenusibostų tos šutintos bulvės su grūdais,arba be grūdų Dėl Įvairumo būtų ir miltai.Dar žolės duosiu,daugiau nežinau ką duoti.Tu kada žadi pirkti?Norėčiau pirkti balandžio pradžioj ir didesnius ne vienadienius.A...bus matyt vietoj,ir neužilgo.pamiršau paklausti su kuo malat grūdus,tiem mažiukam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is savo praktikos pastebejau,kad plikyti miltai nelabai gerai,pradeda tridalioti ir nuo daugiau bulviu tas pats buna.

Siaip dabar seriu grynais miltais ir masau su kombiforma.Nuo dvieju savaiciu pradedu po truputi mayti su miltais ir taip kasdien didinant miltu kieki ir mazinant kombiforma.

bulves pabandykit duoti zalias.

Jeigu pradeda labai tridalioti pora dienu reik duoti vien kombiforma ir nustos.

Kol mazi duokite vitaminu per vandeni.

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai grudus vezeme traiskyti geriau virskina skaldukus bet veliau perejom prie grudu malame patys turim maluna as i miltus maisiau smulkintos anglies vet vaistineje yra kad netriedaliotu bet visgi geriausiai grudai neuzsitersia loviai maziau bedos tuoj prasides darbai darbeliai ir nervai del kiekvieno nustipusio visciuko taigi augintojai sekmes :) tiesa del dezinfekcijos as purskiu TH5 veikia bakterijas virusus mikroskopinius grybus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is savo praktikos pastebejau,kad plikyti miltai nelabai gerai,pradeda tridalioti ir nuo daugiau bulviu tas pats buna.

Siaip dabar seriu grynais miltais ir masau su kombiforma.Nuo dvieju savaiciu pradedu po truputi mayti su miltais ir taip kasdien didinant miltu kieki ir mazinant kombiforma.

bulves pabandykit duoti zalias.

Jeigu pradeda labai tridalioti pora dienu reik duoti vien kombiforma ir nustos.

Kol mazi duokite vitaminu per vandeni.

:D

Kuo daugiau sužinau,tuo daugiau matau savo pernykščias šerimo bėdas.Dar toks nekoks klausimas, o bulvės virtas duodate,ar vis tik žalias?O kaip su žaliom bulvėm tarkuotos,ar smulkiai kapotos?Ir dar kaip su teritorija,ar labai suspaustai juos auginate,ar biški laisviau?aš savuosius į aptvarėlį lauke išleidžiu,o vakarop suvarau ant laktų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano visciukai beveik visa savo augimo laika praviduriavo :( nors girdziau ir miltukais nuo viduriavimo ir kalio permanganato sviesiu tirpalu, bet visvien, nustodavo tik vienas kitas :( Svorio per 4-5 men. priaugo nepilnus 2kg. ir mesa buvo kieta, kaip kokios senos vistos dedekles :( vienas kitas gal tik virs dvieju kg. ciut, ciut buvo...

Maitinau ispradziu kormu, po to grudais, bei runkeliu lapu duodavau, kartais bulviu virdavau, bet retai...

Viena ka didziausia klaida supratau, tai, kad jie maziukai nevisada buvo sausai. Ar tai gali buti istisine viduriavimo problema?

Ar dar ka netaip dariau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dregnas kraigas negerai as tailabai daznai valau ir kreciu sausomis pjuvenomis nes jie kai paauga tai didesne laiko dali tupi ant zemes gal pirkai cypus turguje jie ten buna uzvarge o kad istisai viduriavo tai netiko gal pasaras reikejo pabandyti duoti lesti tik kombikormo butu aisku ar pasaras kaltas reikia vitaminu kombikormas visciukams yra keliu periodu pagal amziu visai maziems startinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, visciukus pirkau turguje, seriau startiniu Kauno grudu kormu ... nemanau, kad maistas buvo kaltas, nes jie dar korma lesdami pradejo viduriuoti :(

Pora savaiciu veliau mama su mociute pirko man atrodo Vievio paukstyne visciukus ir sere tokiu paciu kormu, tai ju neviduriavo ir per du su puse men. pjove, nes tos ju vistos buvo kaip as sakau kvadratines :lol: maziausios svere virs triju kilu, o pacios didziausios netoli 5 kg. :icon-eek: bet jos beveik iki pat galo buvo seriamos kormu, tik kokia savaite ar dvi ant galo grudais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki as irgi esu nusipirkusi mazyliu mesiniu visciuku is vievio paukstyno ju pavadinimas 500 juos laikau pakolkas narvuose ir duodu jau antro etapo korma,imaisydama po truputi skaldytu grudu,dabar kaiptik pasveriau viena visciuka dvieju savaiciu,sveria 400 gr. kai atsils isleisiu i lauka,pernais laikiau irgi mesinius visciukus kieme lakste laisvai tai augo sunkokai,ir esti nedaviau tiek kiek noretu,taip kai pjoviau jie aisku buvo kitokie negu parduotuveje,daugiau sausesni,ir 3,5kil,priaugino jau rudiniop,mes augindami namuose neuzauginsim tokiu vistu kaip parduotuveje istizusiu,nes mes maitiname kitaip ir kai papjaunam neprileidziam i mesa jokiu skysciu kaip daro paukstynuose kur gamina vistiena,aisku geriau pirkti visciukus is patikimu ranku,nes tie kurie veza masiskai tie veza neaisku is kur,siemet girdejau kad bus daug visciuku atvestu is olandijos,bet neaisku kaip jie auks,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...