Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

Vyrai, truputi nuklydot nuo paklausejo klausimo esmes man rodos, jeigu teisingai supratau aš ji, tai zmogui brangu nusipirkti orginalini peciuka ir pora šlangos galu, jis domisi kaip dar pigiau kabinoi šilditis o jus čia vebastus siulot, nenoriu nieko siulit bet turejau pora bielkiu, ir jeigu peciukas tvarkingas(orginalus) radijatorius su zaliuzem arba štorke tai kabinoi tikrai nebus salta ir mano galva orginalas nebrangu ir pritaisyt nesudetinga. Dar kažkas čia rase kad kazkokiu nesklandumu buna kai su didele kabina bielkis ir peciukas aukstai stovi, atsukus kraneli šildimas neveikia iš karto, reik padirbus varikliui uzgesint traktoriu, po to uzkurus sildimas veikia be problemu(cia rudeni po pirmo paleidimo) o paskui tai viskas veikia be jokiu gesinimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

dar karta pasikartosiu - kuri syki ar du per savaite, uztenka teno. kuri kasdien - dedi webasta. kiek laiko tenu sildai????valanda?dvi???? o webastui varikli uzsildyt 15min uztenka....

sau teno nededu del vienos priezasties - 1000 litu nesimeto stalciui :lol::lol:

raimisx, galiu pasiūlyti gatavą daiktą už 200 Lt, sutaupysi 800 :lol: Prie ko čia pompos ir radiatoriai ? Išploviau sistemą, supyliau antifryzą ir jau antra žiema tas pats ir niekur nedingsta ir dingt nesiruošia. Vasarą taip pat antifryzas buvo, nes jis saugo sistemą nuo korozijos, virimo t-ra aukštesnė ir t.t. Kažkokia keista tavo mada - ką bepasiūlytum, tik kad sudirbt į šuns dienas ir savas tiesas dėstyt :icon-rolleyes: Nu sutinku, yra teisūs žmonės ir yra visi kiti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane dabar irgi antifrizas supiltas.... bet žinot koks vandens privalumas vasarą? :icon-question:

gali rankas nusiplaut švariu vandenėliu kas ypač aktualu dirbant su mtz :lol:

ka labai rudas būva ,nebent gerai pastovėjęs kai rūdys nusistovi

nežinau kas ten kur rudas, pas mane švarus būna, tai nėra geresnio būdo rankoms nusiplauti, nei šiltas vanduo ir "feiris" imestas kabinoj :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane dabar irgi antifrizas supiltas.... bet žinot koks vandens privalumas vasarą? :icon-question:

gali rankas nusiplaut švariu vandenėliu kas ypač aktualu dirbant su mtz :lol:

ka labai rudas būva ,nebent gerai pastovėjęs kai rūdys nusistovi

nezinau kas ten kur rudas pas mane svarus buna, tai nera geresnio budo rankoms nusiplauti nei siltas vanduo ir feiris imestas kabinoj :icon-rolleyes:

Nu blin, atrodo rimti vyrai, nu bet rankas plaut iš bloko.... gal sacharos dykumoi gyvenat :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane dabar irgi antifrizas supiltas.... bet žinot koks vandens privalumas vasarą? :icon-question:

gali rankas nusiplaut švariu vandenėliu kas ypač aktualu dirbant su mtz :lol:

ka labai rudas būva ,nebent gerai pastovėjęs kai rūdys nusistovi

Kas čia per nesamonės?????? Iš kur tas raidžių margumas???? Moderatoriai neturit ka veikti? Eikit kelininkam su kastuvai padėti o ne marginti komentarus ... dar ne vėlykos....... :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per nesamonės?????? Iš kur tas raidžių margumas???? Moderatoriai neturit ka veikti? Eikit kelininkam su kastuvai padėti o ne marginti komentarus ... dar ne vėlykos....... :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Sakyčiau, kad pats laikas pasimokyti lietuviškai rašyti. Pasižiūrinėkite kad ir rusiškuose forumuose - už rašybą ne kirilica konkrečios nuobaudos. Pas mus gi kaip visada - vienam patogiau taip, kitam anaip ir visi nenormalaus dydžio asmenybės. Moderatoriai, darykite tvarką ! Eech, būčiau aš moderatorius.... :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per nesamonės?????? Iš kur tas raidžių margumas???? Moderatoriai neturit ka veikti? Eikit kelininkam su kastuvai padėti o ne marginti komentarus ... dar ne vėlykos....... :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Sakyčiau, kad pats laikas pasimokyti lietuviškai rašyti. Pasižiūrinėkite kad ir rusiškuose forumuose - už rašybą ne kirilica konkrečios nuobaudos. Pas mus gi kaip visada - vienam patogiau taip, kitam anaip ir visi nenormalaus dydžio asmenybės. Moderatoriai, darykite tvarką ! Eech, būčiau aš moderatorius.... :eusa-dance:

Na vėl papjaukim i pievas trumpai.... tai jei visi tai visi rašykim lietuviškom raidėm.... o dbr pavienius komentarus??? tai čia kaip suprantu moderatorių RYŠKUS NUSISTATYMAS prieš pavienius portalo NARIUS....???

Gryžtant i tema... pakaitinimo bloko pašildymas, kokybiškas tepalas, geri akumai ir grupė ir varikliukas kuriasi prie baisiausiu šalčiu :eusa-whistle: Be to naujieji belarusai kiekvienam belaruse turi pakaitinimo žvake tai jokiu bedu iš vis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nežinau ar įtemą kokius kuro priedus naudojat ar iš vis nenaudojat ir kaip greičiausiai atšildyt ir kuo užšalusę trakroriaus kuro sistemą. Norint nusistumdyt kelią pakvarksėj pora min. ir ate. Nerašykit į pievas viskas tvarkinga tik kad ušalo traktoristas žioplį pagavo vasarinis kuras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nežinau ar įtemą kokius kuro priedus naudojat ar iš vis nenaudojat ir kaip greičiausiai atšildyt ir kuo užšalusę trakroriaus kuro sistemą. Norint nusistumdyt kelią pakvarksėj pora min. ir ate. Nerašykit į pievas viskas tvarkinga tik kad ušalo traktoristas žioplį pagavo vasarinis kuras.

Maniškiame irgi buvo vasarinis. Buvo apie 30 ltr. Nusipirkau žieminės, supyliau dar priedo "Antigel", palaikiau kambarį prie radiatoriaus, įšilo po truputį. Tada į baką. Bet man pasisekė, nes užkūriau, prasidirbo ir dabar dirba, viskas gerai. O tau greičiausiai patraukė filtruose. Statybinis fenas tave išgelbės (arba verdantis vanduo).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nežinau ar įtemą kokius kuro priedus naudojat ar iš vis nenaudojat ir kaip greičiausiai atšildyt ir kuo užšalusę trakroriaus kuro sistemą. Norint nusistumdyt kelią pakvarksėj pora min. ir ate. Nerašykit į pievas viskas tvarkinga tik kad ušalo traktoristas žioplį pagavo vasarinis kuras.

Stambaus valymo filtrą išardyk ir išvalyk tada prie siurblio jai keičiamas tai nusipirk nauja arba į kambarį atsinešk ir atšils Na tokie greiti pamąstymai :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau filtrai užkišti tai atšildymas jų nepades, nes parafinas nebetirpsta reikia nauj keisti... O niekas nėra bandęs maišyti dyzeliną su benzinu? automobiliams jokiu bėdų, tad ir traktoriai turėtų važiuoti sėkmingai :eusa-whistle:

įpildamas benzino, dar tepalo nepamiršk, nes kuras išsausėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...