Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

o gal seip turit patarimu del salcio ka daryt kad kurtusi nes starteriu suku akumai nuseda o jis nesiveda

Iš eilės žinučių nerašyk, paspausk edit mygtuką.

Mes po apačia traktoriui pašildytoją pakyšam kokiam pusvalandžiui, karteris įšyla, tepalas skystesnis, tada iš pirmo vertimo kurias ir akumų nesodina. O eteris nėra išeitis, bet retkarčiais galima įpurkšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

na aisku.reiks pabandyti det. o kad kompresijos nera galetu buti nes man senej saqko kad nera kompresijos

Tai jei visai palaidai suka, tai mažu ir nėr tos kompresijos... O tai dūmas bent koks balkšvas eina iš kamino ar visai niekas neina ? Gal kuras vasarinis užšalo ir dėl to neužkuri (spėju, kad pas mane gali būt užšalęs, bet po šalčių dar kurti nemėginau). Pakaitinimo fakelas veikia ? Matai kiek klausimų, reikia atsakyti į visus :) Šildytuvą siūlau gamintis arba pirkti savadarbį, nes be problemų rasi teną, jei perdegs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane draugelis isradejas, siukstu nesimokys is manes o daro pagal save. Isidejo toki tena kaip kad Dr.Zoidberg, silo, viskas ok. Vasara kazkas negerai buvo, pakeite tasola vandeniu. Daba pasalo, keite, gal oro paliko ar dar ka - sudegino - 42lt. Sako parvezk - ok, parveziau.

Sudegino.

Parvezk - ok.

Sudegino.

Parvezk da viena - ok, parveziau sian da viena, lauksiu rezultatu ir skambucio, mat ryt vel kaunan minsiu :lol: o mano siulymo det skalbiankes tena, pigesni, galingesni ir geresni atmeta. Nu kam cia reik :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista dėl to sudeginimo. Aš nei ką orinau papildomai nei ką, tik visą pašildymo prietaisą pastates šiek tiek po kampu, kad tas galas su vertikaliu išėjimo vamzdeliu eitų truputį aukštyn. Ir dar, va kam pasirodo, labai pasitarnauja cirkuliacinis siurblys - orą išvarinėja :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va,siandien trumpam prireike t40 pakurt.Nuejes susidedu akomuliatorius(2po6v,nes buvau isemes paziuret ar vandens netruksta,pakroviau),sakau pakrauti,tai tureciau pakurt :D .Ir ka,vos viena abarota apsukau. :icon-evil: Isiutes prisileidau i kibira tepalo is karterio kokius 7 litrus,uzkaitinau ant dujines nusineses(ne iki virimo,bet),supyliau atgal i varikli,ir tik burbt,ir dirba motoriukas,net nespejo raktelis pasisukt iki galo. :lol::lol::lol:

Isvada,kad t40-25-16 :D reikia det i karteri tenus tepalinius,arba vietoj profkes isleidimo isideti krana saratini,kad eitu tepala greiciau issileisti ir nebut tepasluotom rankom. :icon-wink:

ta pati galima ir belarusui daryti,jei nera antifryzo pasildymo,ar nera 220v,tai kad ir ant lauzo pasikaityt gali,jei traktoriu tenka palikti kur laukuos(kai cia kas minejo kitoj temoj),ar lietlempe pasikaityt kibira :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va,siandien trumpam prireike t40 pakurt.Nuejes susidedu akomuliatorius(2po6v,nes buvau isemes paziuret ar vandens netruksta,pakroviau),sakau pakrauti,tai tureciau pakurt :D .Ir ka,vos viena abarota apsukau. :icon-evil: Isiutes prisileidau i kibira tepalo is karterio kokius 7 litrus,uzkaitinau ant dujines nusineses(ne iki virimo,bet),supyliau atgal i varikli,ir tik burbt,ir dirba motoriukas,net nespejo raktelis pasisukt iki galo. :lol::lol::lol:

Isvada,kad t40-25-16 :D reikia det i karteri tenus tepalinius,arba vietoj profkes isleidimo isideti krana saratini,kad eitu tepala greiciau issileisti ir nebut tepasluotom rankom. :icon-wink:

ta pati galima ir belarusui daryti,jei nera antifryzo pasildymo,ar nera 220v,tai kad ir ant lauzo pasikaityt gali,jei traktoriu tenka palikti kur laukuos(kai cia kas minejo kitoj temoj),ar lietlempe pasikaityt kibira :eusa-dance:

na as belarusuj karteri su lietlempe sildau nuo siandien nes kitos iseities nerandu kai palikineju toli laukuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kinietiško starterio nepirkau, pirkau čekišką, o nusibaigusį MTZ originalų generatorių pakeičiau 'Bosch'u' iš baubinės. 90 A , sujungus 6 halogenus po 55 W nesijaučia jokio krovimo trūkumo . Rekomenduoju :icon-cool:

Pritariu.Su panašiu generatoriumi,berods 5 metus neturėjau problemų dėl krovimo.

o koki ce dejot generatoriu. is ko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va,siandien trumpam prireike t40 pakurt.Nuejes susidedu akomuliatorius(2po6v,nes buvau isemes paziuret ar vandens netruksta,pakroviau),sakau pakrauti,tai tureciau pakurt :D .Ir ka,vos viena abarota apsukau. :icon-evil: Isiutes prisileidau i kibira tepalo is karterio kokius 7 litrus,uzkaitinau ant dujines nusineses(ne iki virimo,bet),supyliau atgal i varikli,ir tik burbt,ir dirba motoriukas,net nespejo raktelis pasisukt iki galo. :lol::lol::lol:

Isvada,kad t40-25-16 :D reikia det i karteri tenus tepalinius,arba vietoj profkes isleidimo isideti krana saratini,kad eitu tepala greiciau issileisti ir nebut tepasluotom rankom. :icon-wink:

ta pati galima ir belarusui daryti,jei nera antifryzo pasildymo,ar nera 220v,tai kad ir ant lauzo pasikaityt gali,jei traktoriu tenka palikti kur laukuos(kai cia kas minejo kitoj temoj),ar lietlempe pasikaityt kibira :eusa-dance:

Pas mus t25 turi cekiska starteriuka viena akuma 125ah gerai veikianti dekompresatoriu ir pakaitinimo zvake.. ir man uztenka... pernai ziema prie visu salciu uzvedziau kai kada pakaitindamas forsunkes ir kuro siurbli nes su pereinama nenoriai draugavo prie -30 :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane idetas masininis, nepamenu jau koks..

Sep jei vandeni kalketa naudoji tai jie gana greit pareina, kaip ir fibros, beje :) nu ir radiatorai greit uzkalkeja, prasciau ausina..

pas mane 82am antifrizas bet turbut termostato nera nes ariant temperatura pakyla iki 60-70 laipsniu o siaip tai daugiau 40 nepakyla

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazvengiau is Belerio pasakojimo apie nedasukta rakciuka :lol:

ir ko,Blaki, zvengiai,as pats nesitikejau,kad taip greit uzsikurs.Galvojau,kad jau rakteli iremsiu iki dugno ir vinduosiu,kaip visada kokia 20s,o cia tik kontaktus sujunge,ne sukunde nepraejo ir motoras dirba(pries tai ne eiles neapsuko),net kruptelejau ir nespejau spyneles dasukt iki galo kiek eina :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie temos apie salti norejau paklaust dauguma forumieciu kiek supratau belarusuose naudojat antifriza o kaip del termostato ar daug kas esate ji isideje?

Naudojam antifreezą, termostatas gamyklinis, koks priklauso. Tik man su juo neužkaista iki darbinės. Iš pradžių šoktelna iki 60 o paskui nukrenta iki 50 ir laikosi. Sykį beariant pridariau radiatoriaus žaliuzę iki pusės, tai sukilo iki 80. Jaučiu reikia pakeisti termostato korpusą, nes gali praleidinėti pro šonus - pakirmijęs yr.

Dr.Zoidberg, tai kad anas ir yra pasvires, neturetu oro but, bet draugelis mano gabus, tenas net apsilydo :lol: neisivaizduoju kaip taip sugeba..

Gal draugeliui pasiūlyk Lietuvos talentuose sudalyvaut ? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane idetas masininis, nepamenu jau koks..

Sep jei vandeni kalketa naudoji tai jie gana greit pareina, kaip ir fibros, beje :) nu ir radiatorai greit uzkalkeja, prasciau ausina..

pas mane 82am antifrizas bet turbut termostato nera nes ariant temperatura pakyla iki 60-70 laipsniu o siaip tai daugiau 40 nepakyla

Na negerai jei taip pas mane ir antifrizas ir termostatas koks priklauso tai temperatura puikiai pazaidi dar su zaliuze ir ziurek visad turiu 90 C :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

Pazvengiau is Belerio pasakojimo apie nedasukta rakciuka :lol:

:icon-mrgreen:

ir ko,Blaki, zvengiai,as pats nesitikejau,kad taip greit uzsikurs.Galvojau,kad jau rakteli iremsiu iki dugno ir vinduosiu,kaip visada kokia 20s,o cia tik kontaktus sujunge,ne sukunde nepraejo ir motoras dirba(pries tai ne eiles neapsuko),net kruptelejau ir nespejau spyneles dasukt iki galo kiek eina :lol:

O cia jau pasakos.... :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen: prasuko ta varikli tikrai.... ir speju ne syki..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir ko,Blaki, zvengiai,as pats nesitikejau,kad taip greit uzsikurs.Galvojau,kad jau rakteli iremsiu iki dugno ir vinduosiu,kaip visada kokia 20s,o cia tik kontaktus sujunge,ne sukunde nepraejo ir motoras dirba(pries tai ne eiles neapsuko),net kruptelejau ir nespejau spyneles dasukt iki galo kiek eina :lol:

O cia jau pasakos.... :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen: prasuko ta varikli tikrai.... ir speju ne syki..

Draugas T40 kūrė, niekaip neįsuko normaliai, ir tepalą šildė, bet be naudos - sunkiai suka ir viskas. tada spinduliniu šildytuvu pakaitino cilindrus nuėmęs apsaugas. Tada tiksliai - vertė ir dirba :icon-cool: Darsyk įrodyta, kad ne tepalas karteryje daro sunkų sukimą starteriui, o stūmokliai sunkiai juda gilzėse dėl sustingusio tepalo plėvelės :icon-exclaim: Pats turėjau T25 ir banžiau šildyti tepalą - praktiškai jokio efekto. Pašildžius gilzes užsikuria iškart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su Dr.Zoidberg del tepalo pleveles, bet pats tepalas zieminis ar pusiau sintetinis irgi labai daug itakos tam turi. Geriau neisradinet dviracio ir pasikeist tepala i ziemini, isidet skyscio pasildyma, dar galima zvakes, ir kursis tas traktoras. Kas be ko dar laidus tvarkingus reik turet ir akuma nenudvasinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su Dr.Zoidberg del tepalo pleveles, bet pats tepalas zieminis ar pusiau sintetinis irgi labai daug itakos tam turi. Geriau neisradinet dviracio ir pasikeist tepala i ziemini, isidet skyscio pasildyma, dar galima zvakes, ir kursis tas traktoras. Kas be ko dar laidus tvarkingus reik turet ir akuma nenudvasinta.

na, as esu kitoki buda naudojes - uzsikurdavo ir su ruskais tepalais :lol:

buvau toki pridvesusi, auto akuma pasilikes, laidus pasidares su klemom, kad 24v daryt - uzsikurdavo visada. 24v nesigaudavo, bet starteris tiek ruskas, tiek cekiskas, sukdavo smagiau ir uzsikurdavo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su Dr.Zoidberg del tepalo pleveles, bet pats tepalas zieminis ar pusiau sintetinis irgi labai daug itakos tam turi. Geriau neisradinet dviracio ir pasikeist tepala i ziemini, isidet skyscio pasildyma, dar galima zvakes, ir kursis tas traktoras. Kas be ko dar laidus tvarkingus reik turet ir akuma nenudvasinta.

na, as esu kitoki buda naudojes - uzsikurdavo ir su ruskais tepalais :lol:

buvau toki pridvesusi, auto akuma pasilikes, laidus pasidares su klemom, kad 24v daryt - uzsikurdavo visada. 24v nesigaudavo, bet starteris tiek ruskas, tiek cekiskas, sukdavo smagiau ir uzsikurdavo :)

Po tokiu pokstu yra buve kad visi kompai ir lemputes masinai islakste nuo 24V :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su Dr.Zoidberg del tepalo pleveles, bet pats tepalas zieminis ar pusiau sintetinis irgi labai daug itakos tam turi. Geriau neisradinet dviracio ir pasikeist tepala i ziemini, isidet skyscio pasildyma, dar galima zvakes, ir kursis tas traktoras. Kas be ko dar laidus tvarkingus reik turet ir akuma nenudvasinta.

na, as esu kitoki buda naudojes - uzsikurdavo ir su ruskais tepalais :lol:

buvau toki pridvesusi, auto akuma pasilikes, laidus pasidares su klemom, kad 24v daryt - uzsikurdavo visada. 24v nesigaudavo, bet starteris tiek ruskas, tiek cekiskas, sukdavo smagiau ir uzsikurdavo :)

Po tokiu pokstu yra buve kad visi kompai ir lemputes masinai islakste nuo 24V :lol:

mtz kompo neturi :lol::lol:

pofik, kaip kuri, svarbu uzsikuria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...