Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Na savaitgali buvau ispupsejas i miska :D tai vietomis sunkiai sekesi, pusnis po puse ir daugiau, tai uzbuksuoja kartais:)

Koks pozymis, kada laikas reguliuoti voztuvus?

Nes uztraukes dekompresini vistiek vienas cilindras kuriasi bet ne iki galo, ir toks lyg ir kalimas atsirado :) kas kiek laiko jie reguliuojasi? vasaros pradzioje buvau reguliaves truputi

Bijau pameluot bet knygoj lyg ir 500-700mt reikia reguliuot voztuvu tarpelius 0,30mm :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, tik tarpine reik ne kartono daryt, o paronito. Per kartona tepalas prasiskverbia nors is abieju pusiu hermetiko deta buna. Begt nebega, bet aplink pasimato kai dulkiu gauna.

pas mane karterio tarpine leidzia,taip tai nebega,bet padirbus dulkese matosi apie tarpine apsitepalave ir kuo toliau,ziuriu,tuo daugiau :icon-evil: . Kazin buna pirkti gatavu karterio tarpiniu,ar reiks daryti? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau is kartono neblogos tos tarpines tik reikia emaliniais dazais sutept ir palaukt,kad isdziutu(nes iskart ideta sulips,tai kai reiks ardyt...),paskui biski hermetiko ir viskas :eusa-think:

Kuriam amžiuj mes gyvenam, kolega, kad tokius kolchozo laikų prajovus reikėtų daryt ? Yra tam skirtos medžiagos, jas reikia naudoti ir rezultatas bus puikus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau is kartono neblogos tos tarpines tik reikia emaliniais dazais sutept ir palaukt,kad isdziutu(nes iskart ideta sulips,tai kai reiks ardyt...),paskui biski hermetiko ir viskas :eusa-think:

Kuriam amžiuj mes gyvenam, kolega, kad tokius kolchozo laikų prajovus reikėtų daryt ? Yra tam skirtos medžiagos, jas reikia naudoti ir rezultatas bus puikus.

ne visada kas nauja yra gera,jau kiek amziu sriuba su saukstu valgom... :icon-exclaim::icon-wink::eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

va isidejau reduktorini starteri :D tai vargo nematau su 55Ah akumu kurdamas :D tik va laukiu pavasario tada ciupsiu restauruoti traktoriu, nes jau toki pavargusi gavau, tai tevukas dar pades isardysim visa, perinksim deze perdazysim ir bus ciki piki :) vistiek nedaug tedirbam su juo :)

Gal kas netycia turi manualus dezes, ir kitu agregatu? Apie voztuvu reguliavimus dezes salnikus matmenis ir panasiai? Nes pavazinejus sustojus varva tepalas per dangteli supratau, kad is dezes per velenelio salnika..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va isidejau reduktorini starteri :D tai vargo nematau su 55Ah akumu kurdamas :D

Kur tu matysi, kai pakelt vožtuvus galima su dekompresorium :) Reiktų prie - 20 užsikurt, tai nepadėtų nei tas. Mano T25 buvo 110 Ah akumuliatorius ir reduktorinis starteriukas, prie -15 jau būdavo ką pasukti ir su pašildymais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va isidejau reduktorini starteri :D tai vargo nematau su 55Ah akumu kurdamas :D

Kur tu matysi, kai pakelt vožtuvus galima su dekompresorium :) Reiktų prie - 20 užsikurt, tai nepadėtų nei tas. Mano T25 buvo 110 Ah akumuliatorius ir reduktorinis starteriukas, prie -15 jau būdavo ką pasukti ir su pašildymais.

bet ten pas ji ne kinietiskas ar turkiskas tas starteris,nes cekiski juodi eina,atrodo? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va isidejau reduktorini starteri :D tai vargo nematau su 55Ah akumu kurdamas :D

Kur tu matysi, kai pakelt vožtuvus galima su dekompresorium :) Reiktų prie - 20 užsikurt, tai nepadėtų nei tas. Mano T25 buvo 110 Ah akumuliatorius ir reduktorinis starteriukas, prie -15 jau būdavo ką pasukti ir su pašildymais.

bet ten pas ji ne kinietiskas ar turkiskas tas starteris,nes cekiski juodi eina,atrodo? :eusa-think:

kiniski taip pat juodi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, pirkau cekiška, nes sako lietuviški yra biški jie skiriasi, bet jie nifiga nelietuviški sake kiniški tik štampuoja kad lietuvoj gamina :D

prie -10užkuriau su dviem po 55Ah akumais, ir katino starteriu :D tik tam reikalui pasiemi statybini fena ir pašildai prieš tai viska, kam kankinti starteri? :D tiesa man buvo pasirinkimas pirkti akuma galinga arba starteri pasirinkau geriau starteri nes silpnesnių akumu turiu nemažai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prastovėjęs savaitę laiko, temperatura buvo +5 tai labai idealiai užsikure:) net nusistebėjau :) viskas ok važiuoja puikiai, tik pastebejau, kad kiek pradeda trukti traukos kai gerai užsyla motoras, laikas voztuvus reguliuoti? Nes uztraukus dekompresini vistiek griebia vienas kausas kurtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...