Jump to content

TZ-4K-14 patobulinimas


vilkas

Recommended Posts

del variklio idejimo tai tikrai ten tiek darbo nera kaip tose nuotraukose flansa padarai ir viskas na su truputi pasiknisi ir viskas :eusa-hand:

Ten is 4 cilindru dejo tik 2, jei ka.

Bet idomu kaip ten su vibracija reikalai. Alkuninis ir visa kita balansuota su 4 cilindrais. O cia paliko 2 ir dar vienas virsuje, kitas apacioje. Sokinejima aukstyn-zemyn jie zinoma atsvers vienas kita, bet i sonus ir vartymasi pirmyn-atgal tai turetu buti baizu be papildomo balansavimo. 4 cilindru varikliuose kai 2 krastiniai kyla, 20 viduriniai leidziasi ir atv irksciai. Taip pat ir i sonus, kai 2 krastiniai alkuninio petys eina i kaire, 2 viduriniai i desine. Labai graziai viskas issibalansuoja be dideliu pastangu, pakanka vienodus svorius visko padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 158
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Darbo taktai tarp pirmo ir antro cilindrų bus 180 laipsnių, paskui 1,5 karto variklis apsisuks tuščiai, ir vėl du. Ant mažų sūkių dirbs beveik kaip viencilindris. Panašiai dirba keturtakčiai dviejų cilindrų motociklai. Dreba ant tuščių, davus gazo išsilygina. Bet čia dyzelis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbo taktai tarp pirmo ir antro cilindrų bus 180 laipsnių, paskui 1,5 karto variklis apsisuks tuščiai, ir vėl du. Ant mažų sūkių dirbs beveik kaip viencilindris. Panašiai dirba keturtakčiai dviejų cilindrų motociklai. Dreba ant tuščių, davus gazo išsilygina. Bet čia dyzelis...

Lygiai tas pats ir T25, kiek zinau. Bet ten jis jau taip pagamintas ir gamykloje balansuotas butent darbui tokiomis salygomis. O kaip su samapalu, tai velniai zino ar nenukris to traktoriuko nosis po tokiu perdarymu. Beja, pagal jo originalaus motoro galinguma, butu uzteke ir vieno cilindro. Paskui gali nelaikyti deze, tiltai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Sveiki! Gal kas turit pardavimui šitą mažą traktoriuką. (žinoma už normalią kainą). Arci nuo kurių kraštų būsi ar iš tikrūjų parduodi ir kas dar prie jo yra apart plūgo.

Turim mes ji nuo 1986 artai nuo 1988 metu (atrodo) .Siais laikais tikrai tokio nepirkciau. Grynai del idiotiskos konstrukcijos. Dabartinem akim matau vien trukumus. Gal vienintelis privalumas, kad 4x4, toliau vien trukumai:

Lankstosi per puse, vairas mechaninis, sunku vairuoti;

Variklis silpnas, oru ausinamas, dvitaktis. Pastoviai reikia telapo dapildinet, spjaudosi tepalu is ismetimo;

Mazoka begiu - 4 i prieki ir 4 atgal. labai didelis tarpas tarp 3 ir 4. Buna tap, kad 3 per letai, 4 netraukia;

Nera normalaus darbinio. Kad ijungti darbini nuo variklio o ne nuo ratu, reikia atjungti galini tilta, tada lauke jis pats saves nepaveza.

Po daugiau nei 20 metu eksploatacijos galiu vardinti kruvas trukumu.

Vai-vai kokie mes dabar protingi,jus pagalvokit kad sis traktoriukas buvo suprojektotas maz daug apie 50 metu atgal,gal truputi suklidau,instrukcijos neturiu po ranka,ir anais laikais buvusioj sajungoj cia buvo vienintelis i geresnis traktoriukas,kitu paprasciau nebuvo.O savo laiku jis buvo normalus,tobulas,pritaikitas sodo ir savo darbams traktoriukas.Ne viena tzk turejau gyvenime.Man jis ir dabar patikimas,su savo specifika traktoriukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau neturiu nes pardaves o siaip tai nera blogi sie traktoriukai tik reikia su protu juos eksplotuot sutinku kad jie nera tokie tobulus kaip siuolaikiniai bet del manevringumo tai nelyginciau nei su vienu japunisku dirbau po sodus tai su japonais stovedavo ir ziuredavo nes sis daug manevringesnis o del jo variklio trukumu tai neaisku ar kokie studentai nerinko :eusa-doh: nes naujuose buvo stumokliai atbulai ideti tai varikliai nelaike nes alkuninis tepimo negaudavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vai-vai kokie mes dabar protingi,jus pagalvokit kad sis traktoriukas buvo suprojektotas maz daug apie 50 metu atgal,gal truputi suklidau,instrukcijos neturiu po ranka,ir anais laikais buvusioj sajungoj cia buvo vienintelis i geresnis traktoriukas,kitu paprasciau nebuvo.O savo laiku jis buvo normalus,tobulas,pritaikitas sodo ir savo darbams traktoriukas.Ne viena tzk turejau gyvenime.Man jis ir dabar patikimas,su savo specifika traktoriukas.

O kas sakė kad jie visada buvo blogi? Aš ant jo tikrai nepiktas. Savo laiku tikrai tai buvo vienintelis pasirinkimas ir buvo gerai kad turėjom.

Visa tiesa apie geruma/bloguma gimsta kai pradedi lyginti su kažkuo kitu. Aš tik norėjau pasakyti, kad dabat yra daug geresnių variantų. Ir jei žmogus ieško pirkti, aš to nesiūlyčiau daryti. Už tuos pinigus galima nupirkti geresnį variantą. Ne tarybiniai laikai juk, yra iš ko rinktis. Nebent nostalgija kankina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vai-vai kokie mes dabar protingi,jus pagalvokit kad sis traktoriukas buvo suprojektotas maz daug apie 50 metu atgal,gal truputi suklidau,instrukcijos neturiu po ranka,ir anais laikais buvusioj sajungoj cia buvo vienintelis i geresnis traktoriukas,kitu paprasciau nebuvo.O savo laiku jis buvo normalus,tobulas,pritaikitas sodo ir savo darbams traktoriukas.Ne viena tzk turejau gyvenime.Man jis ir dabar patikimas,su savo specifika traktoriukas.

O kas sakė kad jie visada buvo blogi? Aš ant jo tikrai nepiktas. Savo laiku tikrai tai buvo vienintelis pasirinkimas ir buvo gerai kad turėjom.

Visa tiesa apie geruma/bloguma gimsta kai pradedi lyginti su kažkuo kitu. Aš tik norėjau pasakyti, kad dabat yra daug geresnių variantų. Ir jei žmogus ieško pirkti, aš to nesiūlyčiau daryti. Už tuos pinigus galima nupirkti geresnį variantą. Ne tarybiniai laikai juk, yra iš ko rinktis. Nebent nostalgija kankina :)

As nieko pries neturiu,bet yra vienas bet-buvo laikai vezdavo i Lietuva rusiskus mini traktoriukus,T-o10,AMZK,082,paskuj pasirode kiniski,neprisimenu kokia ju ten marke,su dideliu smagraciu,dabar ju neveza,kur surasti jems atsarginiu detaliu :icon-rolleyes: .Dabar japonai,siandien yra,rytoj bus,o poryt kur ka surast sitai,,japonajmaceri,,kada nevez i sali situs traktoriukus?As turejau savo gyvenime 3 tzk,turiu ir dabar viena,rvarkyt reikia,ale man jis prie dusios,patinka,tik variklis,bet kada jis padarytas- tai gera technika.Ir detaliu surast galima,Cekija arciau Japonijos :lol: .O japonai-tai beveik visi naudoi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...